PROPOINT S.A.
Gliwice · NIP 631-255-82-12
Główna działalność przetargowa: Maszyny przemysłowe · Roboty budowlane
Dane od 9 marca 2026 do 18 maja 2026
- Postępowania
- 3
- Wygrane postępowania
- 1
z ofertą tej firmy
wygrana choć jedna część
Profil konkurenta
U kogo wygrywa PROPOINT S.A. i w jakim regionie. Czym się zajmuje — obok.
- Najczęstszy zamawiający
- Emt-Systems Sp. Zo.O.
- Najaktywniejszy region
- Śląskie
- Największa z ostatnich wygranych
- 700 793 złEmt-Systems Sp. Zo.O.
Chcesz wiedzieć, z kim konkurujesz?
Sprawdź pełną historię ofert tego wykonawcy, jego konkurentów, ceny ofert i wyniki postępowań.
U jakich zamawiających najczęściej wygrywa
Wartość wygranych i średnia konkurencja dostępne w Mimira analiza rynku.
| Zamawiający | Wygrane części | Wartość wygranychłączna wartość zamówień | Średnia konkurencjailu wykonawców startowało | Skuteczność |
|---|---|---|---|---|
Emt-Systems Sp. Zo.O. | 1 |
Z kim najczęściej konkuruje
Wykonawcy, którzy składali oferty w tych samych postępowaniach co PROPOINT S.A..
- SCALMAX PAWEŁ POPŁAWSKI1 wspólne postępowanie · 1 wygrana część
- AKE SYSTEMTECHNIK POLSKA SP. Z O.O.1 wspólne postępowanie · 0 wygranych części
- ZAKLAD NARZĘDZI WIOLETTA SOBÓL1 wspólne postępowanie · 0 wygranych części
- MECHANIC SYSTEM SP. Z O.O.1 wspólne postępowanie · 0 wygranych części
- TECHNIKA SPAWALNICZA SP. Z O.O.1 wspólne postępowanie · 0 wygranych części
Ostatnie wygrane przetargi
Zamawiający, wartość i data rozstrzygnięcia najnowszych wygranych.
| Przedmiot zamówienia | Wygrane części | Zamawiający | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|
| ZAPROSZENIE DO ZŁOŻENIA OFERTY CENOWEJ nr FESL - 8/2026ŚląskieZobacz, z kim konkurował | ROBOT PRZEMYSŁOWY - 5 szt. | Emt-Systems Sp. Zo.O. | 18 maja 2026 |
Co możesz sprawdzić w Mimira?
Ogłoszenia o wynikach mówią, kto wygrał. Analiza rynku Mimira dokłada resztę:
- kto konkurował z PROPOINT S.A. w każdym postępowaniu
- ile firm złożyło oferty
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- za jaką kwotę rozstrzygnięto każdą część
- jak często PROPOINT S.A. wygrywa u konkretnego zamawiającego
W jakich przetargach startował
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
- 3
- Postępowania
- 1
- Wygrane
- 33.3%
- Skuteczność
| Przedmiot zamówienia | Części z ofertą | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|---|
| ZAPROSZENIE DO ZŁOŻENIA OFERTY CENOWEJ nr FESL - 8/2026ŚląskieZobacz, z kim konkurował |
Nie przegap, gdy PROPOINT S.A. znów wystartuje
Ustaw obserwację wykonawcy, a dostaniesz powiadomienie, kiedy:
- złoży ofertę
- wygra przetarg
- pojawi się w nowym postępowaniu