PRO-EDU SP.J. D.KARMAZYN, R.KROKOCKI
Główna działalność przetargowa: Usługi edukacyjne i szkoleniowe · Usługi hotelarskie, restauracyjne i handlu detalicznego · Meble (włącznie z biurowymi), wyposażenie, urządzenia domowe (z wyłączeniem oświetlenia) i środki czyszczące
Dane od 21 listopada 2025 do 29 czerwca 2026
- Postępowania
- 24
- Wygrane postępowania
- 6
z ofertą tej firmy
wygrana choć jedna część
Profil konkurenta
U kogo wygrywa PRO-EDU SP.J. D.KARMAZYN, R.KROKOCKI i w jakim regionie. Czym się zajmuje — obok.
- Najczęstszy zamawiający
- Dolnośląska Wojewódzka Komenda Ochotniczych Hufców Pracy
- Najaktywniejszy region
- Dolnośląskie
- Największa z ostatnich wygranych
- 235 000 złŁukasz Komborski Usługi Informatyczne
Chcesz wiedzieć, z kim konkurujesz?
Sprawdź pełną historię ofert tego wykonawcy, jego konkurentów, ceny ofert i wyniki postępowań.
U jakich zamawiających najczęściej wygrywa
Wartość wygranych i średnia konkurencja dostępne w Mimira analiza rynku.
| Zamawiający | Wygrane części | Wartość wygranychłączna wartość zamówień | Średnia konkurencjailu wykonawców startowało | Skuteczność |
|---|---|---|---|---|
Dolnośląska Wojewódzka Komenda Ochotniczych Hufców Pracy | 8 |
Z kim najczęściej konkuruje
Wykonawcy, którzy składali oferty w tych samych postępowaniach co PRO-EDU SP.J. D.KARMAZYN, R.KROKOCKI.
- CENTRUM EDUKACJI ZAWODOWEJ ANGELIKA ĆWIERTKA14 wspólnych postępowań · 7 wygranych części
- CENTRUM SZKOLENIOWE OMEGA ŁUKASZ DYBAŁA10 wspólnych postępowań · 4 wygrane części
- AKADEMIA ROZWOJU ATTIVARE MAGDALENA MAŁUCHA5 wspólnych postępowań · 0 wygranych części
- OŚRODEK SZKOLENIA, DOKSZTAŁCANIA I DOSKONALENIA KADR KURSOR SP. Z O.O.4 wspólne postępowania · 2 wygrane części
- INFO-BIZ PROFESJONALNA EDUKACJA SP. Z O.O., BĘDĄCA ORGANEM PROWADZĄCYM DLA PLACÓWKI KSZTAŁCENIA USTAWICZNEGO INFO-BIZ PROFESJONALNA EDUKACJA
Ostatnie wygrane przetargi
Zamawiający, wartość i data rozstrzygnięcia najnowszych wygranych.
| Przedmiot zamówienia | Wygrane części | Zamawiający | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|
| ZAPYTANIE OFERTOWE Nr 01/06/2026/6.10 dotyczące kompleksowej organizacji i przeprowadzenia szkoleń zawodowych dla uczestników projektu pn. „Zintegrowana Wielkopolska” nr FEWP.06.10-IP.01-0004/25WielkopolskieZobacz, z kim konkurował | ZAPYTANIE OFERTOWE Nr 01/06/2026/6.10 | Łukasz Komborski Usługi Informatyczne |
Co możesz sprawdzić w Mimira?
Ogłoszenia o wynikach mówią, kto wygrał. Analiza rynku Mimira dokłada resztę:
- kto konkurował z PRO-EDU SP.J. D.KARMAZYN, R.KROKOCKI w każdym postępowaniu
- ile firm złożyło oferty
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- za jaką kwotę rozstrzygnięto każdą część
- jak często PRO-EDU SP.J. D.KARMAZYN, R.KROKOCKI wygrywa u konkretnego zamawiającego
W jakich przetargach startował
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
- 24
- Postępowania
- 6
- Wygrane
- 25%
- Skuteczność
| Przedmiot zamówienia | Części z ofertą | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|---|
| ZAPYTANIE OFERTOWE Nr 01/06/2026/6.10 dotyczące kompleksowej organizacji i przeprowadzenia szkoleń zawodowych dla uczestników projektu pn. „Zintegrowana Wielkopolska” nr FEWP.06.10-IP.01-0004/25WielkopolskieZobacz, z kim konkurował |
Nie przegap, gdy PRO-EDU SP.J. D.KARMAZYN, R.KROKOCKI znów wystartuje
Ustaw obserwację wykonawcy, a dostaniesz powiadomienie, kiedy:
- złoży ofertę
- wygra przetarg
- pojawi się w nowym postępowaniu