PRACOWNIA TESTÓW PSYCHOLOGICZNYCH POLSKIEGO TOWARZYSTWA PSYCHOLOGICZNEGO SP. Z O.O.
Warszawa · NIP 525-236-80-15
Główna działalność przetargowa: Druki i produkty podobne · Urządzenia medyczne, farmaceutyki i produkty do pielęgnacji ciała · Meble (włącznie z biurowymi), wyposażenie, urządzenia domowe (z wyłączeniem oświetlenia) i środki czyszczące
Dane od 1 września 2025 do 20 sierpnia 2026
- Postępowania
- 12
- Wygrane postępowania
- 5
z ofertą tej firmy
Profil konkurenta
U kogo wygrywa PRACOWNIA TESTÓW PSYCHOLOGICZNYCH POLSKIEGO TOWARZYSTWA PSYCHOLOGICZNEGO SP. Z O.O. i w jakim regionie. Czym się zajmuje — obok.
- Najczęstszy zamawiający
- Akademia Humanitas
- Najaktywniejszy region
- Śląskie
- Największa z ostatnich wygranych
- 221 317 złUniwersytet W Białymstoku
Chcesz wiedzieć, z kim konkurujesz?
Sprawdź pełną historię ofert tego wykonawcy, jego konkurentów, ceny ofert i wyniki postępowań.
U jakich zamawiających najczęściej wygrywa
Wartość wygranych i średnia konkurencja dostępne w Mimira analiza rynku.
| Zamawiający | Wygrane części | Wartość wygranychłączna wartość zamówień | Średnia konkurencjailu wykonawców startowało | Skuteczność |
|---|---|---|---|---|
| 3 |
Z kim najczęściej konkuruje
Wykonawcy, którzy składali oferty w tych samych postępowaniach co PRACOWNIA TESTÓW PSYCHOLOGICZNYCH POLSKIEGO TOWARZYSTWA PSYCHOLOGICZNEGO SP. Z O.O..
- PRACOWNIA TESTÓW PSYCHOLOGICZNYCH I PEDAGOGICZNYCH – BARTOSZ M. RADTKE2 wspólne postępowania · 2 wygrane części
- EDU-PARTNER AGNIESZKA SKIERKA2 wspólne postępowania · 2 wygrane części
- MOJA SZKOŁA KORNELIA KLAMANN1 wspólne postępowanie · 0 wygranych części
- FIRMA TESORA MARZENA PACZYŃSKA1 wspólne postępowanie · 0 wygranych części
- PW MEA ANETA WOLSKA1 wspólne postępowanie · 0 wygranych części
Ostatnie wygrane przetargi
Zamawiający, wartość i data rozstrzygnięcia najnowszych wygranych.
| Przedmiot zamówienia | Wygrane części | Zamawiający | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|
| Perspektywa 3P dla Miejskiej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w KoninieWielkopolskieZobacz, z kim konkurował | Test ADOS 2 (1 komplet) | Miejska Poradnia Pscyhologiczno-Pedagogiczna W Koninie |
Co możesz sprawdzić w Mimira?
Ogłoszenia o wynikach mówią, kto wygrał. Analiza rynku Mimira dokłada resztę:
- kto konkurował z PRACOWNIA TESTÓW PSYCHOLOGICZNYCH POLSKIEGO TOWARZYSTWA PSYCHOLOGICZNEGO SP. Z O.O. w każdym postępowaniu
- ile firm złożyło oferty
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- za jaką kwotę rozstrzygnięto każdą część
- jak często PRACOWNIA TESTÓW PSYCHOLOGICZNYCH POLSKIEGO TOWARZYSTWA PSYCHOLOGICZNEGO SP. Z O.O. wygrywa u konkretnego zamawiającego
W jakich przetargach startował
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
- 12
- Postępowania
- 5
- Wygrane
- 41.7%
- Skuteczność
| Przedmiot zamówienia | Części z ofertą | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|---|
| Zapytanie ofertowe nr /2026 - Dostawa testów psychologicznych na potrzeby realizacji wsparcia psychologicznego podstawowego interesariuszy Akademii WSBŚląskieZobacz, z kim konkurował |
Nie przegap, gdy PRACOWNIA TESTÓW PSYCHOLOGICZNYCH POLSKIEGO TOWARZYSTWA PSYCHOLOGICZNEGO SP. Z O.O. znów wystartuje
Ustaw obserwację wykonawcy, a dostaniesz powiadomienie, kiedy:
- złoży ofertę
- wygra przetarg
- pojawi się w nowym postępowaniu
Najczęściej zadawane pytania o PRACOWNIA TESTÓW PSYCHOLOGICZNYCH POLSKIEGO TOWARZYSTWA PSYCHOLOGICZNEGO SP. Z O.O.
Ile przetargów wygrał PRACOWNIA TESTÓW PSYCHOLOGICZNYCH POLSKIEGO TOWARZYSTWA PSYCHOLOGICZNEGO SP. Z O.O.?
PRACOWNIA TESTÓW PSYCHOLOGICZNYCH POLSKIEGO TOWARZYSTWA PSYCHOLOGICZNEGO SP. Z O.O. wygrał 5 części w 12 postępowaniach o łącznej szacunkowej wartości 264 094 zł. Oferty firmy wybrało 3 zamawiających, a skuteczność w postępowaniach, w których startowała, wynosi 41.7%.
Jakie są opinie o PRACOWNIA TESTÓW PSYCHOLOGICZNYCH POLSKIEGO TOWARZYSTWA PSYCHOLOGICZNEGO SP. Z O.O.?
Mimira nie zbiera opinii ani recenzji wykonawców. Sprawdzalny jest za to wynik przetargowy: od 1 września 2025 do 20 sierpnia 2026 firma złożyła oferty w 12 postępowaniach i wygrała 5. Każda z tych pozycji pochodzi z ogłoszenia o wyniku opublikowanego w BZP lub TED.
Jaki jest największy kontrakt PRACOWNIA TESTÓW PSYCHOLOGICZNYCH POLSKIEGO TOWARZYSTWA PSYCHOLOGICZNEGO SP. Z O.O.?
Najwyższa wartość wśród ostatnio rozstrzygniętych zamówień PRACOWNIA TESTÓW PSYCHOLOGICZNYCH POLSKIEGO TOWARZYSTWA PSYCHOLOGICZNEGO SP. Z O.O. to 221 317 zł – kontrakt udzielony przez Uniwersytet W Białymstoku.
W jakich branżach PRACOWNIA TESTÓW PSYCHOLOGICZNYCH POLSKIEGO TOWARZYSTWA PSYCHOLOGICZNEGO SP. Z O.O. wygrywa przetargi?
Najwięcej zamówień PRACOWNIA TESTÓW PSYCHOLOGICZNYCH POLSKIEGO TOWARZYSTWA PSYCHOLOGICZNEGO SP. Z O.O. wygrywa w branżach: Druki i produkty podobne, Urządzenia medyczne, farmaceutyki i produkty do pielęgnacji ciała, . To właśnie w tych kategoriach CPV firma startuje najczęściej i notuje najwięcej korzystnych rozstrzygnięć.