PPHU „DROMA”, ROMAN PAWŁOWSKI
Od 7 kwietnia 2026 do 7 kwietnia 2026 PPHU „DROMA”, ROMAN PAWŁOWSKI złożył oferty w 1 postępowaniu, ale nie wygrał jeszcze żadnej części.
Dane od 1 stycznia 2025, odświeżane co tydzień
Postępowania
1
z ofertą firmy
Złożone oferty
1
osobno na każdą część
Wygrane części
0
w 0 postępowaniach
Skuteczność
0%
wygrane postępowania do wszystkich
Wartość wygranych
—
suma kwot z ogłoszeń o wyniku
Zamawiający
0
z co najmniej jedną wygraną
Jak często PPHU „DROMA”, ROMAN PAWŁOWSKI bierze udział w przetargach
Złożone oferty i wygrane części w ostatnich 12 miesiącach
Z kim konkuruje PPHU „DROMA”, ROMAN PAWŁOWSKI w przetargach
Firmy, które najczęściej składały oferty w tych samych postępowaniach
| Konkurent | Wspólne postępowania | Wygrane części: PPHU „DROMA”, ROMAN PAWŁOWSKI do konkurenta |
|---|---|---|
| SIATPOL SP. Z O.O.Stary Majdan | 1 | 0 : 1 |
W jakich przetargach startował PPHU „DROMA”, ROMAN PAWŁOWSKI
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
| Przedmiot zamówienia | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|
| Dostawa siatki na potrzeby grodzeń upraw leśnych w 2026 roku w Nadleśnictwie GrójecMazowieckieZobacz, z kim konkurował | Nadleśnictwo Grójec | Bez wygranej0/1 |
Otwarte przetargi w województwie mazowieckim
Do firmy PPHU „DROMA”, ROMAN PAWŁOWSKI nie mamy jeszcze przypisanej wygranej części zamówienia.



WZ/331/2026/T/UE DOSTAWA ODBIORNIKA GNSS Z KONTROLEREM I OPROGRAMOWANIEM


Dostawa chlorku potasu 4 mol/dm3

Najczęściej zadawane pytania o PPHU „DROMA”, ROMAN PAWŁOWSKI
Ile przetargów wygrał PPHU „DROMA”, ROMAN PAWŁOWSKI?
Od 7 kwietnia 2026 do 7 kwietnia 2026 PPHU „DROMA”, ROMAN PAWŁOWSKI złożył oferty w 1 postępowaniu i wygrał 0 z nich (0%). Łącznie to 0 wygranych części o wartości —.
Z kim konkuruje PPHU „DROMA”, ROMAN PAWŁOWSKI w przetargach?
W tych samych postępowaniach co PPHU „DROMA”, ROMAN PAWŁOWSKI najczęściej startują: SIATPOL SP. Z O.O.. Z firmą SIATPOL spotkał się w 1 postępowaniu.
Jakie są opinie o PPHU „DROMA”, ROMAN PAWŁOWSKI?
Mimira opisuje, jak PPHU „DROMA”, ROMAN PAWŁOWSKI bierze udział w przetargach, na podstawie ogłoszeń o wyniku z BZP i TED: od 7 kwietnia 2026 do 7 kwietnia 2026 złożył oferty w 1 postępowaniu i wygrał 0. Opinii i recenzji wykonawców Mimira nie zbiera.
