POZIOM21 A. MAŚLIKOWSKI, A. ŚLEBIODA, J. MAZURKIEWICZ SPÓŁKA CYWILNA
Brenna · NIP 944-225-19-04
Główna działalność przetargowa: Meble (włącznie z biurowymi), wyposażenie, urządzenia domowe (z wyłączeniem oświetlenia) i środki czyszczące · Przemysłowy sprzęt kuchenny
Dane od 1 lutego 2026 do 20 lipca 2026
- Postępowania
- 15
- Wygrane postępowania
- 1
z ofertą tej firmy
wygrana choć jedna część
Profil konkurenta
U kogo wygrywa POZIOM21 A. MAŚLIKOWSKI, A. ŚLEBIODA, J. MAZURKIEWICZ SPÓŁKA CYWILNA i w jakim regionie. Czym się zajmuje — obok.
- Najczęstszy zamawiający
- Pizzeria La Siciliana & Caffe
- Najaktywniejszy region
- Podkarpackie
- Największa z ostatnich wygranych
- 1,15 mln złMuzeum Historii Polski W Warszawie
Chcesz wiedzieć, z kim konkurujesz?
Sprawdź pełną historię ofert tego wykonawcy, jego konkurentów, ceny ofert i wyniki postępowań.
U jakich zamawiających najczęściej wygrywa
Wartość wygranych i średnia konkurencja dostępne w Mimira analiza rynku.
| Zamawiający | Wygrane części | Wartość wygranychłączna wartość zamówień | Średnia konkurencjailu wykonawców startowało | Skuteczność |
|---|---|---|---|---|
Pizzeria La Siciliana & Caffe | 1 |
Z kim najczęściej konkuruje
Wykonawcy, którzy składali oferty w tych samych postępowaniach co POZIOM21 A. MAŚLIKOWSKI, A. ŚLEBIODA, J. MAZURKIEWICZ SPÓŁKA CYWILNA.
- M&M GASTRO GROUP6 wspólnych postępowań · 1 wygrana część
- LCG SP. Z O.O.4 wspólne postępowania · 1 wygrana część
- MR GASTRO MICHAŁ RUDNICKI3 wspólne postępowania · 0 wygranych części
- PRO-GASTRO MARCIN STRÓŻYŃSKI3 wspólne postępowania · 0 wygranych części
- PHU URZĄDZENIA DLA GASTRONOMII ULM-NEU-ULM3 wspólne postępowania · 0 wygranych części
Ostatnie wygrane przetargi
Zamawiający, wartość i data rozstrzygnięcia najnowszych wygranych.
| Przedmiot zamówienia | Wygrane części | Zamawiający | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|
| Zwiększnie odporności przedsiębiorstwa poprzez inwestycję w środki trwałe oraz dywesyfikację usług poprzez wprowadznie nowej usługi cateringowej w woj.podkarpackimPodkarpackieZobacz, z kim konkurował | Część 1 | Pizzeria La Siciliana & Caffe |
Co możesz sprawdzić w Mimira?
Ogłoszenia o wynikach mówią, kto wygrał. Analiza rynku Mimira dokłada resztę:
- kto konkurował z POZIOM21 A. MAŚLIKOWSKI, A. ŚLEBIODA, J. MAZURKIEWICZ SPÓŁKA CYWILNA w każdym postępowaniu
- ile firm złożyło oferty
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- za jaką kwotę rozstrzygnięto każdą część
- jak często POZIOM21 A. MAŚLIKOWSKI, A. ŚLEBIODA, J. MAZURKIEWICZ SPÓŁKA CYWILNA wygrywa u konkretnego zamawiającego
W jakich przetargach startował
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
- 15
- Postępowania
- 1
- Wygrane
- 6.7%
- Skuteczność
| Przedmiot zamówienia | Części z ofertą | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|---|
| ZAPYTANIE OFERTOWE nr 6/ Piec konwekcyjno-parowy (10 półek)ŁódzkieZobacz, z kim konkurował |
Nie przegap, gdy POZIOM21 A. MAŚLIKOWSKI, A. ŚLEBIODA, J. MAZURKIEWICZ SPÓŁKA CYWILNA znów wystartuje
Ustaw obserwację wykonawcy, a dostaniesz powiadomienie, kiedy:
- złoży ofertę
- wygra przetarg
- pojawi się w nowym postępowaniu
Najczęściej zadawane pytania o POZIOM21 A. MAŚLIKOWSKI, A. ŚLEBIODA, J. MAZURKIEWICZ SPÓŁKA CYWILNA
Ile przetargów wygrał POZIOM21 A. MAŚLIKOWSKI, A. ŚLEBIODA, J. MAZURKIEWICZ SPÓŁKA CYWILNA?
POZIOM21 A. MAŚLIKOWSKI, A. ŚLEBIODA, J. MAZURKIEWICZ SPÓŁKA CYWILNA wygrał 1 części w 15 postępowaniach o łącznej szacunkowej wartości 86 085 zł. Oferty firmy wybrało 1 zamawiających, a skuteczność w postępowaniach, w których startowała, wynosi 6.7%.
Jakie są opinie o POZIOM21 A. MAŚLIKOWSKI, A. ŚLEBIODA, J. MAZURKIEWICZ SPÓŁKA CYWILNA?
Mimira nie zbiera opinii ani recenzji wykonawców. Sprawdzalny jest za to wynik przetargowy: od 1 lutego 2026 do 20 lipca 2026 firma złożyła oferty w 15 postępowaniach i wygrała 1. Każda z tych pozycji pochodzi z ogłoszenia o wyniku opublikowanego w BZP lub TED.
Jaki jest największy kontrakt POZIOM21 A. MAŚLIKOWSKI, A. ŚLEBIODA, J. MAZURKIEWICZ SPÓŁKA CYWILNA?
Najwyższa wartość wśród ostatnio rozstrzygniętych zamówień POZIOM21 A. MAŚLIKOWSKI, A. ŚLEBIODA, J. MAZURKIEWICZ SPÓŁKA CYWILNA to 1,15 mln zł – kontrakt udzielony przez Muzeum Historii Polski W Warszawie.
W jakich branżach POZIOM21 A. MAŚLIKOWSKI, A. ŚLEBIODA, J. MAZURKIEWICZ SPÓŁKA CYWILNA wygrywa przetargi?
Najwięcej zamówień POZIOM21 A. MAŚLIKOWSKI, A. ŚLEBIODA, J. MAZURKIEWICZ SPÓŁKA CYWILNA wygrywa w branżach: Meble (włącznie z biurowymi), wyposażenie, urządzenia domowe (z wyłączeniem oświetlenia) i środki czyszczące. To właśnie w tych kategoriach CPV firma startuje najczęściej i notuje najwięcej korzystnych rozstrzygnięć.