POWERTECH S.C. ZBIGNIEW CHOLEWA, MICHAŁ STAŃCZAK, MICHAŁ GUGULSKI
Grojec · NIP 551-253-62-49
Główna działalność przetargowa: Sprzęt laboratoryjny, optyczny i precyzyjny (z wyjątkiem szklanego) · Maszyny przemysłowe · Usługi instalowania (z wyjątkiem oprogramowania komputerowego)
Dane od 22 stycznia 2026 do 12 sierpnia 2026
- Postępowania
- 9
- Wygrane postępowania
- 3
z ofertą tej firmy
wygrana choć jedna część
Profil konkurenta
U kogo wygrywa POWERTECH S.C. ZBIGNIEW CHOLEWA, MICHAŁ STAŃCZAK, MICHAŁ GUGULSKI i w jakim regionie. Czym się zajmuje — obok.
- Najczęstszy zamawiający
- Akademia Nauk Stosowanych Im. J. A. Komeńskiego W Lesznie
- Najaktywniejszy region
- Lubelskie
- Największa z ostatnich wygranych
- 289 887 złAkademia Nauk Stosowanych Im. J. A. Komeńskiego W Lesznie
Chcesz wiedzieć, z kim konkurujesz?
Sprawdź pełną historię ofert tego wykonawcy, jego konkurentów, ceny ofert i wyniki postępowań.
U jakich zamawiających najczęściej wygrywa
Wartość wygranych i średnia konkurencja dostępne w Mimira analiza rynku.
| Zamawiający | Wygrane części | Wartość wygranychłączna wartość zamówień | Średnia konkurencjailu wykonawców startowało | Skuteczność |
|---|---|---|---|---|
![]() | 1 |
Z kim najczęściej konkuruje
Wykonawcy, którzy składali oferty w tych samych postępowaniach co POWERTECH S.C. ZBIGNIEW CHOLEWA, MICHAŁ STAŃCZAK, MICHAŁ GUGULSKI.
- MATBOR SP. Z O.O.2 wspólne postępowania · 1 wygrana część
- TESTLAB SP Z O.O. SP.K.2 wspólne postępowania · 1 wygrana część
- ITA SP. Z O.O. SP. K2 wspólne postępowania · 0 wygranych części
- ELHYS SP. Z O.O.2 wspólne postępowania · 0 wygranych części
- PALAT SERVICE2 wspólne postępowania · 0 wygranych części
Czego jeszcze nie widać na tej stronie
Ostatnie wygrane przetargi
Zamawiający, wartość i data rozstrzygnięcia najnowszych wygranych.
| Przedmiot zamówienia | Wygrane części | Zamawiający | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|
| Dostawa automatycznego twardościomierza BrinellPodkarpackieZobacz, z kim konkurował | — | Politechnika Rzeszowska | 25 lipca 2026 | |
Co możesz sprawdzić w Mimira?
Ogłoszenia o wynikach mówią, kto wygrał. Analiza rynku Mimira dokłada resztę:
- kto konkurował z POWERTECH S.C. ZBIGNIEW CHOLEWA, MICHAŁ STAŃCZAK, MICHAŁ GUGULSKI w każdym postępowaniu
- ile firm złożyło oferty
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- za jaką kwotę rozstrzygnięto każdą część
- jak często POWERTECH S.C. ZBIGNIEW CHOLEWA, MICHAŁ STAŃCZAK, MICHAŁ GUGULSKI wygrywa u konkretnego zamawiającego
W jakich przetargach startował
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
- 9
- Postępowania
- 3
- Wygrane
- 33.3%
- Skuteczność
| Przedmiot zamówienia | Części z ofertą | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|---|
| ZAPROSZENIE DO ZŁOŻENIA OFERTY CENOWEJ nr FEMP - 07/2026MałopolskieZobacz, z kim konkurował |
Nie przegap, gdy POWERTECH S.C. ZBIGNIEW CHOLEWA, MICHAŁ STAŃCZAK, MICHAŁ GUGULSKI znów wystartuje
Ustaw obserwację wykonawcy, a dostaniesz powiadomienie, kiedy:
- złoży ofertę
- wygra przetarg
- pojawi się w nowym postępowaniu
Najczęściej zadawane pytania o POWERTECH S.C. ZBIGNIEW CHOLEWA, MICHAŁ STAŃCZAK, MICHAŁ GUGULSKI
Ile przetargów wygrał POWERTECH S.C. ZBIGNIEW CHOLEWA, MICHAŁ STAŃCZAK, MICHAŁ GUGULSKI?
POWERTECH S.C. ZBIGNIEW CHOLEWA, MICHAŁ STAŃCZAK, MICHAŁ GUGULSKI wygrał 3 części w 9 postępowaniach o łącznej szacunkowej wartości 412 272 zł. Oferty firmy wybrało 3 zamawiających, a skuteczność w postępowaniach, w których startowała, wynosi 33.3%.
Jakie są opinie o POWERTECH S.C. ZBIGNIEW CHOLEWA, MICHAŁ STAŃCZAK, MICHAŁ GUGULSKI?
Mimira nie zbiera opinii ani recenzji wykonawców. Sprawdzalny jest za to wynik przetargowy: od 22 stycznia 2026 do 12 sierpnia 2026 firma złożyła oferty w 9 postępowaniach i wygrała 3. Każda z tych pozycji pochodzi z ogłoszenia o wyniku opublikowanego w BZP lub TED.
Jaki jest największy kontrakt POWERTECH S.C. ZBIGNIEW CHOLEWA, MICHAŁ STAŃCZAK, MICHAŁ GUGULSKI?
Najwyższa wartość wśród ostatnio rozstrzygniętych zamówień POWERTECH S.C. ZBIGNIEW CHOLEWA, MICHAŁ STAŃCZAK, MICHAŁ GUGULSKI to 289 887 zł – kontrakt udzielony przez Akademia Nauk Stosowanych Im. J. A. Komeńskiego W Lesznie.
W jakich branżach POWERTECH S.C. ZBIGNIEW CHOLEWA, MICHAŁ STAŃCZAK, MICHAŁ GUGULSKI wygrywa przetargi?
Najwięcej zamówień POWERTECH S.C. ZBIGNIEW CHOLEWA, MICHAŁ STAŃCZAK, MICHAŁ GUGULSKI wygrywa w branżach: Sprzęt laboratoryjny, optyczny i precyzyjny (z wyjątkiem szklanego), Maszyny przemysłowe, Usługi instalowania (z wyjątkiem oprogramowania komputerowego), , . To właśnie w tych kategoriach CPV firma startuje najczęściej i notuje najwięcej korzystnych rozstrzygnięć.

