POLSKIE TOWARZYSTWO EKONOMICZNE ODDZIAŁ W ŁODZI
Łódź · NIP 727-012-57-78
Główna działalność przetargowa: Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej · Usługi edukacyjne i szkoleniowe · Usługi biznesowe: prawnicze, marketingowe, konsultingowe, rekrutacji, drukowania i zabezpieczania
Dane od 1 września 2025 do 4 sierpnia 2026
- Postępowania
- 9
- Wygrane postępowania
- 7
z ofertą tej firmy
wygrana choć jedna część
Profil konkurenta
U kogo wygrywa POLSKIE TOWARZYSTWO EKONOMICZNE ODDZIAŁ W ŁODZI i w jakim regionie. Czym się zajmuje — obok.
- Najczęstszy zamawiający
- Stowarzyszenie Wsparcie Społeczne "Ja-Ty-My"
- Najaktywniejszy region
- Łódzkie
- Największa z ostatnich wygranych
- 41 600 złOśrodek Pomocy Społecznej W Andrespolu
Chcesz wiedzieć, z kim konkurujesz?
Sprawdź pełną historię ofert tego wykonawcy, jego konkurentów, ceny ofert i wyniki postępowań.
U jakich zamawiających najczęściej wygrywa
Wartość wygranych i średnia konkurencja dostępne w Mimira analiza rynku.
| Zamawiający | Wygrane części | Wartość wygranychłączna wartość zamówień | Średnia konkurencjailu wykonawców startowało | Skuteczność |
|---|---|---|---|---|
Stowarzyszenie Wsparcie Społeczne "Ja-Ty-My" | 8 |
Z kim najczęściej konkuruje
Wykonawcy, którzy składali oferty w tych samych postępowaniach co POLSKIE TOWARZYSTWO EKONOMICZNE ODDZIAŁ W ŁODZI.
- OŚRODEK NAUCZANIA JĘZYKÓW OBCYCH: „JĘZYKI ŚWIATA” KATARZYNA ANNA ROKICKA3 wspólne postępowania · 0 wygranych części
- CONSILIO GROUP SP. Z O.O.1 wspólne postępowanie · 1 wygrana część
- DB PROGRESS DOROTA BINCZYCKA,1 wspólne postępowanie · 1 wygrana część
- SZKOŁA MĘSKIEGO STYLU AGNIESZKA ŚWIST-KAMIŃSKA1 wspólne postępowanie · 0 wygranych części
- IGALIS SP. Z O.O.1 wspólne postępowanie · 0 wygranych części
Ostatnie wygrane przetargi
Zamawiający, wartość i data rozstrzygnięcia najnowszych wygranych.
| Przedmiot zamówienia | Wygrane części | Zamawiający | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|
| Zapytanie ofertowe nr 1/T/WRwGA/2026 na świadczenie usług Trenera podczas trzydniowego weekendowego wyjazdu w ramach projektu pn.: „Wygrana Rodzina w Gminie Andrespol” dofinansowanego w ramach programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus, Działanie: 05.01 Innowacje społeczneŁódzkieZobacz, z kim konkurował | Część 1 – Trener I, Część 2 – Trener II, Część 3 – Trener III |
Co możesz sprawdzić w Mimira?
Ogłoszenia o wynikach mówią, kto wygrał. Analiza rynku Mimira dokłada resztę:
- kto konkurował z POLSKIE TOWARZYSTWO EKONOMICZNE ODDZIAŁ W ŁODZI w każdym postępowaniu
- ile firm złożyło oferty
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- za jaką kwotę rozstrzygnięto każdą część
- jak często POLSKIE TOWARZYSTWO EKONOMICZNE ODDZIAŁ W ŁODZI wygrywa u konkretnego zamawiającego
W jakich przetargach startował
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
- 9
- Postępowania
- 7
- Wygrane
- 77.8%
- Skuteczność
| Przedmiot zamówienia | Części z ofertą | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|---|
| ZP-32/25-USL/26 Usługa eksperta ds. oceny biznesplanów w ramach projektu własnego: „Aktywizacja zawodowa osób bezrobotnych 2023 – 2029 poprzez wsparcie rozwoju przedsiębiorczości”.ŁódzkieZobacz, z kim konkurował |
Nie przegap, gdy POLSKIE TOWARZYSTWO EKONOMICZNE ODDZIAŁ W ŁODZI znów wystartuje
Ustaw obserwację wykonawcy, a dostaniesz powiadomienie, kiedy:
- złoży ofertę
- wygra przetarg
- pojawi się w nowym postępowaniu
Najczęściej zadawane pytania o POLSKIE TOWARZYSTWO EKONOMICZNE ODDZIAŁ W ŁODZI
Ile przetargów wygrał POLSKIE TOWARZYSTWO EKONOMICZNE ODDZIAŁ W ŁODZI?
POLSKIE TOWARZYSTWO EKONOMICZNE ODDZIAŁ W ŁODZI wygrał 14 części w 9 postępowaniach o łącznej szacunkowej wartości 137 128 zł. Oferty firmy wybrało 3 zamawiających, a skuteczność w postępowaniach, w których startowała, wynosi 77.8%.
Jakie są opinie o POLSKIE TOWARZYSTWO EKONOMICZNE ODDZIAŁ W ŁODZI?
Mimira nie zbiera opinii ani recenzji wykonawców. Sprawdzalny jest za to wynik przetargowy: od 1 września 2025 do 4 sierpnia 2026 firma złożyła oferty w 9 postępowaniach i wygrała 7. Każda z tych pozycji pochodzi z ogłoszenia o wyniku opublikowanego w BZP lub TED.
Jaki jest największy kontrakt POLSKIE TOWARZYSTWO EKONOMICZNE ODDZIAŁ W ŁODZI?
Najwyższa wartość wśród ostatnio rozstrzygniętych zamówień POLSKIE TOWARZYSTWO EKONOMICZNE ODDZIAŁ W ŁODZI to 41 600 zł – kontrakt udzielony przez Ośrodek Pomocy Społecznej W Andrespolu.
W jakich branżach POLSKIE TOWARZYSTWO EKONOMICZNE ODDZIAŁ W ŁODZI wygrywa przetargi?
Najwięcej zamówień POLSKIE TOWARZYSTWO EKONOMICZNE ODDZIAŁ W ŁODZI wygrywa w branżach: Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej, Usługi edukacyjne i szkoleniowe, Usługi biznesowe: prawnicze, marketingowe, konsultingowe, rekrutacji, drukowania i zabezpieczania. To właśnie w tych kategoriach CPV firma startuje najczęściej i notuje najwięcej korzystnych rozstrzygnięć.
