PODHALAŃSKA PRACOWNIA ROZWOJU I TERAPII
Główna działalność przetargowa: Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej · Usługi edukacyjne i szkoleniowe
Dane od 15 lipca 2025 do 1 stycznia 2026
- Postępowania
- 3
- Wygrane postępowania
- 2
z ofertą tej firmy
wygrana choć jedna część
Profil konkurenta
U kogo wygrywa PODHALAŃSKA PRACOWNIA ROZWOJU I TERAPII i w jakim regionie. Czym się zajmuje — obok.
- Najczęstszy zamawiający
- Podhalańska Lokalna Grupa Działania
- Najaktywniejszy region
- Małopolskie
- Największa z ostatnich wygranych
- 324 000 złPodhalańska Lokalna Grupa Działania
Chcesz wiedzieć, z kim konkurujesz?
Sprawdź pełną historię ofert tego wykonawcy, jego konkurentów, ceny ofert i wyniki postępowań.
U jakich zamawiających najczęściej wygrywa
Wartość wygranych i średnia konkurencja dostępne w Mimira analiza rynku.
| Zamawiający | Wygrane części | Wartość wygranychłączna wartość zamówień | Średnia konkurencjailu wykonawców startowało | Skuteczność |
|---|---|---|---|---|
![]() | 4 |
Z kim najczęściej konkuruje
Wykonawcy, którzy składali oferty w tych samych postępowaniach co PODHALAŃSKA PRACOWNIA ROZWOJU I TERAPII.
- PANIĄ MARZENĄ BANDYK, PROWADZĄCĄ DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZĄ POD FIRMĄ „FIRMA USŁUGOWO HANDLOWO PRODUKCYJNA MARZENA BANDYK TWÓJ IMPULS”,2 wspólne postępowania · 2 wygrane części
- KONTRAKTOR SP. Z O.O.2 wspólne postępowania · 0 wygranych części
- PHYSIO CARE CENTRUM FIZJOTERAPII MONIKA SZYMONIAK-PISZORA1 wspólne postępowanie · 1 wygrana część
- ANNA CHOWANIEC1 wspólne postępowanie · 1 wygrana część
- MOJA PRZESTRZEŃ ZDROWIA
Ostatnie wygrane przetargi
Zamawiający, wartość i data rozstrzygnięcia najnowszych wygranych.
| Przedmiot zamówienia | Wygrane części | Zamawiający | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|
| Zapytanie Ofertowe nr na prowadzenie zajęć terapeutycznych dla podopiecznych Placówki Wsparcia DziennegoMałopolskieZobacz, z kim konkurował | Zajęcia logopedyczne, Zajęcia pedagogiczne | Podhalańska Lokalna Grupa Działania |
Co możesz sprawdzić w Mimira?
Ogłoszenia o wynikach mówią, kto wygrał. Analiza rynku Mimira dokłada resztę:
- kto konkurował z PODHALAŃSKA PRACOWNIA ROZWOJU I TERAPII w każdym postępowaniu
- ile firm złożyło oferty
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- za jaką kwotę rozstrzygnięto każdą część
- jak często PODHALAŃSKA PRACOWNIA ROZWOJU I TERAPII wygrywa u konkretnego zamawiającego
W jakich przetargach startował
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
- 3
- Postępowania
- 2
- Wygrane
- 66.7%
- Skuteczność
| Przedmiot zamówienia | Części z ofertą | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|---|
| Zapytanie Ofertowe nr na prowadzenie zajęć terapeutycznych dla podopiecznych Placówki Wsparcia DziennegoMałopolskieZobacz, z kim konkurował |
Nie przegap, gdy PODHALAŃSKA PRACOWNIA ROZWOJU I TERAPII znów wystartuje
Ustaw obserwację wykonawcy, a dostaniesz powiadomienie, kiedy:
- złoży ofertę
- wygra przetarg
- pojawi się w nowym postępowaniu
Najczęściej zadawane pytania o PODHALAŃSKA PRACOWNIA ROZWOJU I TERAPII
Ile przetargów wygrał PODHALAŃSKA PRACOWNIA ROZWOJU I TERAPII?
PODHALAŃSKA PRACOWNIA ROZWOJU I TERAPII wygrał 4 części w 3 postępowaniach o łącznej szacunkowej wartości 615 600 zł. Oferty firmy wybrało 1 zamawiających, a skuteczność w postępowaniach, w których startowała, wynosi 66.7%.
Jakie są opinie o PODHALAŃSKA PRACOWNIA ROZWOJU I TERAPII?
Mimira nie zbiera opinii ani recenzji wykonawców. Sprawdzalny jest za to wynik przetargowy: od 15 lipca 2025 do 1 stycznia 2026 firma złożyła oferty w 3 postępowaniach i wygrała 2. Każda z tych pozycji pochodzi z ogłoszenia o wyniku opublikowanego w BZP lub TED.
Jaki jest największy kontrakt PODHALAŃSKA PRACOWNIA ROZWOJU I TERAPII?
Najwyższa wartość wśród ostatnio rozstrzygniętych zamówień PODHALAŃSKA PRACOWNIA ROZWOJU I TERAPII to 324 000 zł – kontrakt udzielony przez Podhalańska Lokalna Grupa Działania.
W jakich branżach PODHALAŃSKA PRACOWNIA ROZWOJU I TERAPII wygrywa przetargi?
Najwięcej zamówień PODHALAŃSKA PRACOWNIA ROZWOJU I TERAPII wygrywa w branżach: Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej, Usługi edukacyjne i szkoleniowe. To właśnie w tych kategoriach CPV firma startuje najczęściej i notuje najwięcej korzystnych rozstrzygnięć.
Dla jakich zamawiających pracuje PODHALAŃSKA PRACOWNIA ROZWOJU I TERAPII?
Wśród instytucji, które najczęściej wybierają oferty PODHALAŃSKA PRACOWNIA ROZWOJU I TERAPII, znajdują się m.in. Podhalańska Lokalna Grupa Działania. Zobacz ich profile, aby sprawdzić, kto jeszcze rywalizuje o te zamówienia.
