PHU SZRON GRZEGORZ ZIELIŃSKI
Główna działalność przetargowa: Meble (włącznie z biurowymi), wyposażenie, urządzenia domowe (z wyłączeniem oświetlenia) i środki czyszczące
Dane od 1 marca 2025 do 1 maja 2025
- Postępowania
- 5
- Wygrane postępowania
- 3
z ofertą tej firmy
wygrana choć jedna część
Profil konkurenta
U kogo wygrywa PHU SZRON GRZEGORZ ZIELIŃSKI i w jakim regionie. Czym się zajmuje — obok.
- Najczęstszy zamawiający
- Wanilia Sp. Z O.O. Sp. K.
- Najaktywniejszy region
- Łódzkie
- Największa z ostatnich wygranych
- 52 031 złWanilia Sp. Z O.O. Sp. K.
Chcesz wiedzieć, z kim konkurujesz?
Sprawdź pełną historię ofert tego wykonawcy, jego konkurentów, ceny ofert i wyniki postępowań.
U jakich zamawiających najczęściej wygrywa
Wartość wygranych i średnia konkurencja dostępne w Mimira analiza rynku.
| Zamawiający | Wygrane części | Wartość wygranychłączna wartość zamówień | Średnia konkurencjailu wykonawców startowało | Skuteczność |
|---|---|---|---|---|
Wanilia Sp. Z O.O. Sp. K. | 4 |
Z kim najczęściej konkuruje
Wykonawcy, którzy składali oferty w tych samych postępowaniach co PHU SZRON GRZEGORZ ZIELIŃSKI.
- TECHNICA GROUP SP. Z O.O.3 wspólne postępowania · 0 wygranych części
- INWESTUJPL SP. Z O.O.2 wspólne postępowania · 0 wygranych części
- CULINA POLSKA KATARZYNA GAJDOS,2 wspólne postępowania · 0 wygranych części
- IMPERIUM LOGISTYK EWA STĘPIEŃ2 wspólne postępowania · 0 wygranych części
- PRZYJACIELE KAWY SP. Z O.O. PAŃSKA 77/791 wspólne postępowanie · 1 wygrana część
Ostatnie wygrane przetargi
Zamawiający, wartość i data rozstrzygnięcia najnowszych wygranych.
| Przedmiot zamówienia | Wygrane części | Zamawiający | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|
| Zapytanie ofertowe nr 04/2025ŁódzkieZobacz, z kim konkurował | Pojemniki do przechowywania i transportu typu G/N… | "Tu Kuba S.C." Agnieszka Pisarzewska-Kuzańska, Franciszek Kuzański |
Co możesz sprawdzić w Mimira?
Ogłoszenia o wynikach mówią, kto wygrał. Analiza rynku Mimira dokłada resztę:
- kto konkurował z PHU SZRON GRZEGORZ ZIELIŃSKI w każdym postępowaniu
- ile firm złożyło oferty
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- za jaką kwotę rozstrzygnięto każdą część
- jak często PHU SZRON GRZEGORZ ZIELIŃSKI wygrywa u konkretnego zamawiającego
W jakich przetargach startował
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
- 5
- Postępowania
- 3
- Wygrane
- 60%
- Skuteczność
| Przedmiot zamówienia | Części z ofertą | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|---|
| Zapytanie ofertowe nr 04/2025ŁódzkieZobacz, z kim konkurował |
Nie przegap, gdy PHU SZRON GRZEGORZ ZIELIŃSKI znów wystartuje
Ustaw obserwację wykonawcy, a dostaniesz powiadomienie, kiedy:
- złoży ofertę
- wygra przetarg
- pojawi się w nowym postępowaniu