PHU GMD SP. Z.O.O.
Chełm · NIP 363-975-52-98
Główna działalność przetargowa: Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne · Meble (włącznie z biurowymi), wyposażenie, urządzenia domowe (z wyłączeniem oświetlenia) i środki czyszczące · Maszyny, aparatura, urządzenia i wyroby elektryczne; oświetlenie
Dane od 7 marca 2025 do 24 czerwca 2025
- Postępowania
- 3
- Wygrane postępowania
- 2
z ofertą tej firmy
wygrana choć jedna część
Profil konkurenta
U kogo wygrywa PHU GMD SP. Z.O.O. i w jakim regionie. Czym się zajmuje — obok.
- Najczęstszy zamawiający
- Gmina Hańsk
- Najaktywniejszy region
- Lubelskie
- Największa z ostatnich wygranych
- 51 660 złGmina Hańsk
Chcesz wiedzieć, z kim konkurujesz?
Sprawdź pełną historię ofert tego wykonawcy, jego konkurentów, ceny ofert i wyniki postępowań.
U jakich zamawiających najczęściej wygrywa
Wartość wygranych i średnia konkurencja dostępne w Mimira analiza rynku.
| Zamawiający | Wygrane części | Wartość wygranychłączna wartość zamówień | Średnia konkurencjailu wykonawców startowało | Skuteczność |
|---|---|---|---|---|
Gmina Hańsk | 1 |
Z kim najczęściej konkuruje
Wykonawcy, którzy składali oferty w tych samych postępowaniach co PHU GMD SP. Z.O.O..
- PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO HANDLOWE GMD SP. Z O.O.1 wspólne postępowanie · 1 wygrana część
- A3 PRACOWNIA PROJEKTOWA ARCHITEKTURA U BUDOWNICTWO TOMASZ GAWLIK1 wspólne postępowanie · 1 wygrana część
- WIERZBOWSKI ARCHITEKCI SP. Z O.O.1 wspólne postępowanie · 1 wygrana część
- ZDI SP. Z O.O.1 wspólne postępowanie · 0 wygranych części
- ARKADIS SP. Z O.O. S2 SP. K.1 wspólne postępowanie · 0 wygranych części
Ostatnie wygrane przetargi
Zamawiający, wartość i data rozstrzygnięcia najnowszych wygranych.
| Przedmiot zamówienia | Wygrane części | Zamawiający | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|
| Zakup pierwszego wyposażenia w zakresie wyposażenia AGD w ramach utworzenia 50 nowych miejsc opieki w ramach programu „Aktywny MALUCH” 2022-2029 edycja 1 w Żłobku Miejskim „Miś” w Chełmie, ul. Połaniecka 5, 22-100 ChełmLubelskieZobacz, z kim konkurował | — | Umchelm |
Co możesz sprawdzić w Mimira?
Ogłoszenia o wynikach mówią, kto wygrał. Analiza rynku Mimira dokłada resztę:
- kto konkurował z PHU GMD SP. Z.O.O. w każdym postępowaniu
- ile firm złożyło oferty
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- za jaką kwotę rozstrzygnięto każdą część
- jak często PHU GMD SP. Z.O.O. wygrywa u konkretnego zamawiającego
W jakich przetargach startował
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
- 3
- Postępowania
- 2
- Wygrane
- 66.7%
- Skuteczność
Nie przegap, gdy PHU GMD SP. Z.O.O. znów wystartuje
Ustaw obserwację wykonawcy, a dostaniesz powiadomienie, kiedy:
- złoży ofertę
- wygra przetarg
- pojawi się w nowym postępowaniu
Zaufali nam:
Najczęściej zadawane pytania o PHU GMD SP. Z.O.O.
Ile przetargów wygrał PHU GMD SP. Z.O.O.?
PHU GMD SP. Z.O.O. wygrał 2 części w 3 postępowaniach o łącznej szacunkowej wartości 65 436 zł. Oferty firmy wybrało 2 zamawiających, a skuteczność w postępowaniach, w których startowała, wynosi 66.7%.
Jakie są opinie o PHU GMD SP. Z.O.O.?
Mimira nie zbiera opinii ani recenzji wykonawców. Sprawdzalny jest za to wynik przetargowy: od 7 marca 2025 do 24 czerwca 2025 firma złożyła oferty w 3 postępowaniach i wygrała 2. Każda z tych pozycji pochodzi z ogłoszenia o wyniku opublikowanego w BZP lub TED.
Jaki jest największy kontrakt PHU GMD SP. Z.O.O.?
Najwyższa wartość wśród ostatnio rozstrzygniętych zamówień PHU GMD SP. Z.O.O. to 51 660 zł – kontrakt udzielony przez Gmina Hańsk.
W jakich branżach PHU GMD SP. Z.O.O. wygrywa przetargi?
Najwięcej zamówień PHU GMD SP. Z.O.O. wygrywa w branżach: Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne, Meble (włącznie z biurowymi), wyposażenie, urządzenia domowe (z wyłączeniem oświetlenia) i środki czyszczące, Maszyny, aparatura, urządzenia i wyroby elektryczne; oświetlenie, Usługi instalowania (z wyjątkiem oprogramowania komputerowego). To właśnie w tych kategoriach CPV firma startuje najczęściej i notuje najwięcej korzystnych rozstrzygnięć.