PHU FABRYKA RELAXU MAŁGORZATA KUKLIŃSKA
Główna działalność przetargowa: Usługi edukacyjne i szkoleniowe
Dane od 1 listopada 2025 do 1 listopada 2025
- Postępowania
- 1
- Wygrane postępowania
- 1
z ofertą tej firmy
wygrana choć jedna część
Profil konkurenta
U kogo wygrywa PHU FABRYKA RELAXU MAŁGORZATA KUKLIŃSKA i w jakim regionie. Czym się zajmuje — obok.
- Najczęstszy zamawiający
- Ośrodek Promowania Przedsiębiorczości
- Najaktywniejszy region
- Świętokrzyskie
- Największa z ostatnich wygranych
- 3000 złOśrodek Promowania Przedsiębiorczości
Chcesz wiedzieć, z kim konkurujesz?
Sprawdź pełną historię ofert tego wykonawcy, jego konkurentów, ceny ofert i wyniki postępowań.
U jakich zamawiających najczęściej wygrywa
Wartość wygranych i średnia konkurencja dostępne w Mimira analiza rynku.
| Zamawiający | Wygrane części | Wartość wygranychłączna wartość zamówień | Średnia konkurencjailu wykonawców startowało | Skuteczność |
|---|---|---|---|---|
Ośrodek Promowania Przedsiębiorczości | 1 |
Z kim najczęściej konkuruje
Wykonawcy, którzy składali oferty w tych samych postępowaniach co PHU FABRYKA RELAXU MAŁGORZATA KUKLIŃSKA.
- AKADEMIA SZKOLENIA TRENERÓW SPORTU TURYSTYKI I REKREACJI SP. Z O.O.1 wspólne postępowanie · 1 wygrana część
Czego jeszcze nie widać na tej stronie
- ile firm złożyło oferty w każdym postępowaniu
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- kto wygrał każdą część i za jaką kwotę
Ostatnie wygrane przetargi
Zamawiający, wartość i data rozstrzygnięcia najnowszych wygranych.
| Przedmiot zamówienia | Wygrane części | Zamawiający | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|
| ZAPYTANIE OFERTOWE NR 13/10.05/NAJ/2025 z dnia 30.10.2025 r.ŚwiętokrzyskieZobacz, z kim konkurował | Część 2. | Ośrodek Promowania Przedsiębiorczości | 1 listopada 2025 |
Co możesz sprawdzić w Mimira?
Ogłoszenia o wynikach mówią, kto wygrał. Analiza rynku Mimira dokłada resztę:
- kto konkurował z PHU FABRYKA RELAXU MAŁGORZATA KUKLIŃSKA w każdym postępowaniu
- ile firm złożyło oferty
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- za jaką kwotę rozstrzygnięto każdą część
- jak często PHU FABRYKA RELAXU MAŁGORZATA KUKLIŃSKA wygrywa u konkretnego zamawiającego
W jakich przetargach startował
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
- 1
- Postępowania
- 1
- Wygrane
- 100%
- Skuteczność
| Przedmiot zamówienia | Części z ofertą | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|---|
| ZAPYTANIE OFERTOWE NR 13/10.05/NAJ/2025 z dnia 30.10.2025 r.ŚwiętokrzyskieZobacz, z kim konkurował |
Nie przegap, gdy PHU FABRYKA RELAXU MAŁGORZATA KUKLIŃSKA znów wystartuje
Ustaw obserwację wykonawcy, a dostaniesz powiadomienie, kiedy:
- złoży ofertę
- wygra przetarg
- pojawi się w nowym postępowaniu
Najczęściej zadawane pytania o PHU FABRYKA RELAXU MAŁGORZATA KUKLIŃSKA
Ile przetargów wygrał PHU FABRYKA RELAXU MAŁGORZATA KUKLIŃSKA?
PHU FABRYKA RELAXU MAŁGORZATA KUKLIŃSKA wygrał 1 części w 1 postępowaniu o łącznej szacunkowej wartości 3000 zł. Oferty firmy wybrało 1 zamawiających, a skuteczność w postępowaniach, w których startowała, wynosi 100%.
Jakie są opinie o PHU FABRYKA RELAXU MAŁGORZATA KUKLIŃSKA?
Mimira nie zbiera opinii ani recenzji wykonawców. Sprawdzalny jest za to wynik przetargowy: od 1 listopada 2025 do 1 listopada 2025 firma złożyła oferty w 1 postępowaniu i wygrała 1. Każda z tych pozycji pochodzi z ogłoszenia o wyniku opublikowanego w BZP lub TED.
Jaki jest największy kontrakt PHU FABRYKA RELAXU MAŁGORZATA KUKLIŃSKA?
Najwyższa wartość wśród ostatnio rozstrzygniętych zamówień PHU FABRYKA RELAXU MAŁGORZATA KUKLIŃSKA to 3000 zł – kontrakt udzielony przez Ośrodek Promowania Przedsiębiorczości.
W jakich branżach PHU FABRYKA RELAXU MAŁGORZATA KUKLIŃSKA wygrywa przetargi?
Najwięcej zamówień PHU FABRYKA RELAXU MAŁGORZATA KUKLIŃSKA wygrywa w branżach: Usługi edukacyjne i szkoleniowe. To właśnie w tych kategoriach CPV firma startuje najczęściej i notuje najwięcej korzystnych rozstrzygnięć.
Dla jakich zamawiających pracuje PHU FABRYKA RELAXU MAŁGORZATA KUKLIŃSKA?
Wśród instytucji, które najczęściej wybierają oferty PHU FABRYKA RELAXU MAŁGORZATA KUKLIŃSKA, znajdują się m.in. Ośrodek Promowania Przedsiębiorczości. Zobacz ich profile, aby sprawdzić, kto jeszcze rywalizuje o te zamówienia.