PAWEŁ ŁOBODZIŃSKI
Od 1 czerwca 2025 do 1 czerwca 2025 PAWEŁ ŁOBODZIŃSKI złożył oferty w 1 postępowaniu i wygrywał przetargi u 1 zamawiającego, łącznie za —. Najwięcej wygrywa w kategorii Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej.
Dane od 1 stycznia 2025, odświeżane co tydzień
Postępowania
1
z ofertą firmy
Złożone oferty
1
osobno na każdą część
Wygrane części
1
w 1 postępowaniu
Skuteczność
100%
wygrane postępowania do wszystkich
Wartość wygranych
—
suma kwot z ogłoszeń o wyniku
Zamawiający
1
z co najmniej jedną wygraną
W jakich branżach specjalizuje się PAWEŁ ŁOBODZIŃSKI
Udział działów CPV wśród kodów wygranych części
Kto wygrywa przetargi w kategorii Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej
Wykonawcy z najwyższą wartością wygranych w ciągu 24 miesięcy
Z kim konkuruje PAWEŁ ŁOBODZIŃSKI w przetargach
Firmy, które najczęściej składały oferty w tych samych postępowaniach
| Konkurent | Wspólne postępowania | Wygrane części: PAWEŁ ŁOBODZIŃSKI do konkurenta |
|---|---|---|
| DOMINIK TOMICZEKRadzionków | 1 | 1 : 1 |
Którzy zamawiający wybierają oferty PAWEŁ ŁOBODZIŃSKI
Zamawiający, u których firma wygrała najwięcej części
| Zamawiający | Wygrane części | Oferty wygrane | Wartość |
|---|---|---|---|
| 1 | 100% | — |
W których województwach PAWEŁ ŁOBODZIŃSKI wygrywa przetargi
Wygrane części według województwa zamawiającego
Ostatnio wygrane przetargi PAWEŁ ŁOBODZIŃSKI
Najnowsze rozstrzygnięcia na korzyść firmy
W jakich przetargach startował PAWEŁ ŁOBODZIŃSKI
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
Najczęściej zadawane pytania o PAWEŁ ŁOBODZIŃSKI
Ile przetargów wygrał PAWEŁ ŁOBODZIŃSKI?
Od 1 czerwca 2025 do 1 czerwca 2025 PAWEŁ ŁOBODZIŃSKI złożył oferty w 1 postępowaniu i wygrał 1 z nich (100%). Łącznie to 1 wygrana część o wartości —.
U jakich zamawiających PAWEŁ ŁOBODZIŃSKI wygrywa przetargi?
Najwięcej części PAWEŁ ŁOBODZIŃSKI wygrał u zamawiających: Regionalna Fundacja Pomocy Niewidomym.
Z kim konkuruje PAWEŁ ŁOBODZIŃSKI w przetargach?
W tych samych postępowaniach co PAWEŁ ŁOBODZIŃSKI najczęściej startują: DOMINIK TOMICZEK, ALEKSANDRA FRYC, MARZENA SPENDE, KONTRAKTOR SP. Z O.O., MONIKA OBARZANEK. Z firmą DOMINIK TOMICZEK spotkał się w 1 postępowaniu.
W jakich branżach PAWEŁ ŁOBODZIŃSKI bierze udział w przetargach?
Najwięcej wygranych części PAWEŁ ŁOBODZIŃSKI ma w kategoriach: Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej, Usługi edukacyjne i szkoleniowe, .