PATRYCJA MATURA
Główna działalność przetargowa: Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej
Dane od 18 sierpnia 2026 do 18 sierpnia 2026
- Postępowania
- 1
- Wygrane postępowania
- 1
z ofertą tej firmy
wygrana choć jedna część
Profil konkurenta
U kogo wygrywa PATRYCJA MATURA i w jakim regionie. Czym się zajmuje — obok.
- Najczęstszy zamawiający
- Nzoz Zespół Medyczno - Opiekuńczy Abimed Ilona Pławecka Beata Szymaniak Spółka Partnerska
- Najaktywniejszy region
- Śląskie
- Największa z ostatnich wygranych
- 45 złNzoz Zespół Medyczno - Opiekuńczy Abimed Ilona Pławecka Beata Szymaniak Spółka Partnerska
Chcesz wiedzieć, z kim konkurujesz?
Sprawdź pełną historię ofert tego wykonawcy, jego konkurentów, ceny ofert i wyniki postępowań.
U jakich zamawiających najczęściej wygrywa
Wartość wygranych i średnia konkurencja dostępne w Mimira analiza rynku.
| Zamawiający | Wygrane części | Wartość wygranychłączna wartość zamówień | Średnia konkurencjailu wykonawców startowało | Skuteczność |
|---|---|---|---|---|
Nzoz Zespół Medyczno - Opiekuńczy Abimed Ilona Pławecka Beata Szymaniak Spółka Partnerska | 1 |
Z kim najczęściej konkuruje
Wykonawcy, którzy składali oferty w tych samych postępowaniach co PATRYCJA MATURA.
- FUNDACJA "STOP WYKLUCZENIU1 wspólne postępowanie · 0 wygranych części
- HOSPITAL SYSTEM SP. Z O.O.1 wspólne postępowanie · 0 wygranych części
Czego jeszcze nie widać na tej stronie
- ile firm złożyło oferty w każdym postępowaniu
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- kto wygrał każdą część i za jaką kwotę
Ostatnie wygrane przetargi
Zamawiający, wartość i data rozstrzygnięcia najnowszych wygranych.
| Przedmiot zamówienia | Wygrane części | Zamawiający | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|
| ZAPYTANIE OFERTOWE nr 4c/7.4/2026 Dotyczy: Wyboru Wykonawcy do świadczenia usług opiekuna medycznego dla podopiecznych projektu pn.: „Kompleksowa opieka domowa dla osób starszych (65+) z powiatów Bytom i Ruda Śląska”ŚląskieZobacz, z kim konkurował | Usługi opiekuna medycznego realizowane w domu podo… | Nzoz Zespół Medyczno - Opiekuńczy Abimed Ilona Pławecka Beata Szymaniak Spółka … |
Co możesz sprawdzić w Mimira?
Ogłoszenia o wynikach mówią, kto wygrał. Analiza rynku Mimira dokłada resztę:
- kto konkurował z PATRYCJA MATURA w każdym postępowaniu
- ile firm złożyło oferty
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- za jaką kwotę rozstrzygnięto każdą część
- jak często PATRYCJA MATURA wygrywa u konkretnego zamawiającego
W jakich przetargach startował
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
- 1
- Postępowania
- 1
- Wygrane
- 100%
- Skuteczność
| Przedmiot zamówienia | Części z ofertą | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|---|
| ZAPYTANIE OFERTOWE nr 4c/7.4/2026 Dotyczy: Wyboru Wykonawcy do świadczenia usług opiekuna medycznego dla podopiecznych projektu pn.: „Kompleksowa opieka domowa dla osób starszych (65+) z powiatów Bytom i Ruda Śląska”ŚląskieZobacz, z kim konkurował |
Nie przegap, gdy PATRYCJA MATURA znów wystartuje
Ustaw obserwację wykonawcy, a dostaniesz powiadomienie, kiedy:
- złoży ofertę
- wygra przetarg
- pojawi się w nowym postępowaniu