PANIĄ MARZENĄ BANDYK, PROWADZĄCĄ DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZĄ POD FIRMĄ „FIRMA USŁUGOWO HANDLOWO PRODUKCYJNA MARZENA BANDYK TWÓJ IMPULS”,
Nowy Targ · NIP 735-262-32-29
Główna działalność przetargowa: Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej · Usługi edukacyjne i szkoleniowe
Dane od 1 października 2025 do 1 stycznia 2026
- Postępowania
- 4
- Wygrane postępowania
- 3
z ofertą tej firmy
Profil konkurenta
U kogo wygrywa PANIĄ MARZENĄ BANDYK, PROWADZĄCĄ DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZĄ POD FIRMĄ „FIRMA USŁUGOWO HANDLOWO PRODUKCYJNA MARZENA BANDYK TWÓJ IMPULS”, i w jakim regionie. Czym się zajmuje — obok.
- Najczęstszy zamawiający
- Podhalańska Lokalna Grupa Działania
- Najaktywniejszy region
- Małopolskie
- Największa z ostatnich wygranych
- 250 560 złAkademia Nauk Stosowanych W Nowym Targu
Chcesz wiedzieć, z kim konkurujesz?
Sprawdź pełną historię ofert tego wykonawcy, jego konkurentów, ceny ofert i wyniki postępowań.
U jakich zamawiających najczęściej wygrywa
Wartość wygranych i średnia konkurencja dostępne w Mimira analiza rynku.
| Zamawiający | Wygrane części | Wartość wygranychłączna wartość zamówień | Średnia konkurencjailu wykonawców startowało | Skuteczność |
|---|---|---|---|---|
![]() | 2 |
Z kim najczęściej konkuruje
Wykonawcy, którzy składali oferty w tych samych postępowaniach co PANIĄ MARZENĄ BANDYK, PROWADZĄCĄ DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZĄ POD FIRMĄ „FIRMA USŁUGOWO HANDLOWO PRODUKCYJNA MARZENA BANDYK TWÓJ IMPULS”,.
- PODHALAŃSKA PRACOWNIA ROZWOJU I TERAPII2 wspólne postępowania · 4 wygrane części
- KONTRAKTOR SP. Z O.O.2 wspólne postępowania · 0 wygranych części
- PHYSIO CARE CENTRUM FIZJOTERAPII MONIKA SZYMONIAK-PISZORA1 wspólne postępowanie · 1 wygrana część
- ANNA CHOWANIEC1 wspólne postępowanie · 1 wygrana część
- UNIFUND SP. Z O.O.1 wspólne postępowanie · 0 wygranych części
Ostatnie wygrane przetargi
Zamawiający, wartość i data rozstrzygnięcia najnowszych wygranych.
| Przedmiot zamówienia | Wygrane części | Zamawiający | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|
| Zapytanie Ofertowe nr na prowadzenie zajęć terapeutycznych dla podopiecznych Placówki Wsparcia DziennegoMałopolskieZobacz, z kim konkurował | Zajęcia z psychologiem | Podhalańska Lokalna Grupa Działania |
Co możesz sprawdzić w Mimira?
Ogłoszenia o wynikach mówią, kto wygrał. Analiza rynku Mimira dokłada resztę:
- kto konkurował z PANIĄ MARZENĄ BANDYK, PROWADZĄCĄ DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZĄ POD FIRMĄ „FIRMA USŁUGOWO HANDLOWO PRODUKCYJNA MARZENA BANDYK TWÓJ IMPULS”, w każdym postępowaniu
- ile firm złożyło oferty
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- za jaką kwotę rozstrzygnięto każdą część
W jakich przetargach startował
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
- 4
- Postępowania
- 3
- Wygrane
- 75%
- Skuteczność
| Przedmiot zamówienia | Części z ofertą | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|---|
| Zapytanie Ofertowe nr na prowadzenie zajęć terapeutycznych dla podopiecznych Placówki Wsparcia DziennegoMałopolskieZobacz, z kim konkurował |
Nie przegap, gdy PANIĄ MARZENĄ BANDYK, PROWADZĄCĄ DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZĄ POD FIRMĄ „FIRMA USŁUGOWO HANDLOWO PRODUKCYJNA MARZENA BANDYK TWÓJ IMPULS”, znów wystartuje
Ustaw obserwację wykonawcy, a dostaniesz powiadomienie, kiedy:
- złoży ofertę
- wygra przetarg
- pojawi się w nowym postępowaniu
Najczęściej zadawane pytania o PANIĄ MARZENĄ BANDYK, PROWADZĄCĄ DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZĄ POD FIRMĄ „FIRMA USŁUGOWO HANDLOWO PRODUKCYJNA MARZENA BANDYK TWÓJ IMPULS”,
Ile przetargów wygrał PANIĄ MARZENĄ BANDYK, PROWADZĄCĄ DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZĄ POD FIRMĄ „FIRMA USŁUGOWO HANDLOWO PRODUKCYJNA MARZENA BANDYK TWÓJ IMPULS”,?
PANIĄ MARZENĄ BANDYK, PROWADZĄCĄ DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZĄ POD FIRMĄ „FIRMA USŁUGOWO HANDLOWO PRODUKCYJNA MARZENA BANDYK TWÓJ IMPULS”, wygrał 3 części w 4 postępowaniach o łącznej szacunkowej wartości 585 720 zł. Oferty firmy wybrało 2 zamawiających, a skuteczność w postępowaniach, w których startowała, wynosi 75%.
Jakie są opinie o PANIĄ MARZENĄ BANDYK, PROWADZĄCĄ DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZĄ POD FIRMĄ „FIRMA USŁUGOWO HANDLOWO PRODUKCYJNA MARZENA BANDYK TWÓJ IMPULS”,?
Mimira nie zbiera opinii ani recenzji wykonawców. Sprawdzalny jest za to wynik przetargowy: od 1 października 2025 do 1 stycznia 2026 firma złożyła oferty w 4 postępowaniach i wygrała 3. Każda z tych pozycji pochodzi z ogłoszenia o wyniku opublikowanego w BZP lub TED.
Jaki jest największy kontrakt PANIĄ MARZENĄ BANDYK, PROWADZĄCĄ DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZĄ POD FIRMĄ „FIRMA USŁUGOWO HANDLOWO PRODUKCYJNA MARZENA BANDYK TWÓJ IMPULS”,?
Najwyższa wartość wśród ostatnio rozstrzygniętych zamówień PANIĄ MARZENĄ BANDYK, PROWADZĄCĄ DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZĄ POD FIRMĄ „FIRMA USŁUGOWO HANDLOWO PRODUKCYJNA MARZENA BANDYK TWÓJ IMPULS”, to 250 560 zł – kontrakt udzielony przez Akademia Nauk Stosowanych W Nowym Targu.

