P.W SKRAWMET W. OLEJNICZAK S. SOLKA J. STACHURSKI SP.J.
Sierpc · NIP 776-140-71-44
Główna działalność przetargowa: Meble (włącznie z biurowymi), wyposażenie, urządzenia domowe (z wyłączeniem oświetlenia) i środki czyszczące · Usługi instalowania (z wyjątkiem oprogramowania komputerowego) · Usługi transportowe (z wyłączeniem transportu odpadów)
Dane od 21 marca 2025 do 5 września 2026
- Postępowania
- 51
- Wygrane postępowania
- 31
z ofertą tej firmy
Profil konkurenta
U kogo wygrywa P.W SKRAWMET W. OLEJNICZAK S. SOLKA J. STACHURSKI SP.J. i w jakim regionie. Czym się zajmuje — obok.
- Najczęstszy zamawiający
- Powiat Grodziski
- Najaktywniejszy region
- Mazowieckie
- Największa z ostatnich wygranych
- 140 842 zł28 Wojskowy Oddział Gospodarczy
Chcesz wiedzieć, z kim konkurujesz?
Sprawdź pełną historię ofert tego wykonawcy, jego konkurentów, ceny ofert i wyniki postępowań.
U jakich zamawiających najczęściej wygrywa
Wartość wygranych i średnia konkurencja dostępne w Mimira analiza rynku.
| Zamawiający | Wygrane części | Wartość wygranychłączna wartość zamówień | Średnia konkurencjailu wykonawców startowało | Skuteczność |
|---|---|---|---|---|
Powiat Grodziski | 2 |
Z kim najczęściej konkuruje
Wykonawcy, którzy składali oferty w tych samych postępowaniach co P.W SKRAWMET W. OLEJNICZAK S. SOLKA J. STACHURSKI SP.J..
- SILESIA MEBLE SP. Z O.O.22 wspólne postępowania · 0 wygranych części
- PRZEDSIĘBIORSTWEM PRODUKCYJNO-HANDLOWYM „ROL-MOT” SP. Z O.O.15 wspólnych postępowań · 4 wygrane części
- MIĘDZYNARODOWE CENTRUM BUDOWNICTWA SP. Z O.O.11 wspólnych postępowań · 0 wygranych części
- MAG INSTAL GROUP SP. Z O.O.9 wspólnych postępowań · 1 wygrana część
- EMI PLUS SP.J. MACIEJ DOBROWOLSKI I MIROSŁAW TOPOLSKI7 wspólnych postępowań · 3 wygrane części
Ostatnie wygrane przetargi
Zamawiający, wartość i data rozstrzygnięcia najnowszych wygranych.
| Przedmiot zamówienia | Wygrane części | Zamawiający | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|
| Zaproszenie do złożenia ofertyLubelskieZobacz, z kim konkurował | — | Uniwersytecki Szpital Dziecięcy W Lublinie | 19 lipca 2026 | |
Co możesz sprawdzić w Mimira?
Ogłoszenia o wynikach mówią, kto wygrał. Analiza rynku Mimira dokłada resztę:
- kto konkurował z P.W SKRAWMET W. OLEJNICZAK S. SOLKA J. STACHURSKI SP.J. w każdym postępowaniu
- ile firm złożyło oferty
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- za jaką kwotę rozstrzygnięto każdą część
- jak często P.W SKRAWMET W. OLEJNICZAK S. SOLKA J. STACHURSKI SP.J. wygrywa u konkretnego zamawiającego
W jakich przetargach startował
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
- 51
- Postępowania
- 31
- Wygrane
- 60.8%
- Skuteczność
| Przedmiot zamówienia | Części z ofertą | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|---|
| Dostawa regałów archiwalnych do Starostwa Powiatowego w Lwówku ŚląskimDolnośląskieZobacz, z kim konkurował |
Nie przegap, gdy P.W SKRAWMET W. OLEJNICZAK S. SOLKA J. STACHURSKI SP.J. znów wystartuje
Ustaw obserwację wykonawcy, a dostaniesz powiadomienie, kiedy:
- złoży ofertę
- wygra przetarg
- pojawi się w nowym postępowaniu
Najczęściej zadawane pytania o P.W SKRAWMET W. OLEJNICZAK S. SOLKA J. STACHURSKI SP.J.
Ile przetargów wygrał P.W SKRAWMET W. OLEJNICZAK S. SOLKA J. STACHURSKI SP.J.?
P.W SKRAWMET W. OLEJNICZAK S. SOLKA J. STACHURSKI SP.J. wygrał 31 części w 51 postępowaniach o łącznej szacunkowej wartości 3,25 mln zł. Oferty firmy wybrało 30 zamawiających, a skuteczność w postępowaniach, w których startowała, wynosi 60.8%.
Jakie są opinie o P.W SKRAWMET W. OLEJNICZAK S. SOLKA J. STACHURSKI SP.J.?
Mimira nie zbiera opinii ani recenzji wykonawców. Sprawdzalny jest za to wynik przetargowy: od 21 marca 2025 do 5 września 2026 firma złożyła oferty w 51 postępowaniach i wygrała 31. Każda z tych pozycji pochodzi z ogłoszenia o wyniku opublikowanego w BZP lub TED.
Jaki jest największy kontrakt P.W SKRAWMET W. OLEJNICZAK S. SOLKA J. STACHURSKI SP.J.?
Najwyższa wartość wśród ostatnio rozstrzygniętych zamówień P.W SKRAWMET W. OLEJNICZAK S. SOLKA J. STACHURSKI SP.J. to 140 842 zł – kontrakt udzielony przez 28 Wojskowy Oddział Gospodarczy.
W jakich branżach P.W SKRAWMET W. OLEJNICZAK S. SOLKA J. STACHURSKI SP.J. wygrywa przetargi?
Najwięcej zamówień P.W SKRAWMET W. OLEJNICZAK S. SOLKA J. STACHURSKI SP.J. wygrywa w branżach: Meble (włącznie z biurowymi), wyposażenie, urządzenia domowe (z wyłączeniem oświetlenia) i środki czyszczące, Usługi instalowania (z wyjątkiem oprogramowania komputerowego), , , . To właśnie w tych kategoriach CPV firma startuje najczęściej i notuje najwięcej korzystnych rozstrzygnięć.

