OŚRODEK SZKOLENIA PRIMO RENATA GAWRON
Główna działalność przetargowa: Usługi edukacyjne i szkoleniowe · Maszyny górnicze, do pracy w kamieniołomach, sprzęt budowlany · Usługi hotelarskie, restauracyjne i handlu detalicznego
Dane od 1 lipca 2025 do 4 maja 2026
- Postępowania
- 8
- Wygrane postępowania
- 7
z ofertą tej firmy
wygrana choć jedna część
Profil konkurenta
U kogo wygrywa OŚRODEK SZKOLENIA PRIMO RENATA GAWRON i w jakim regionie. Czym się zajmuje — obok.
- Najczęstszy zamawiający
- Certes Sp. Z O.O.
- Najaktywniejszy region
- Świętokrzyskie
- Największa z ostatnich wygranych
- 110 400 złFundacja Możesz Więcej
Chcesz wiedzieć, z kim konkurujesz?
Sprawdź pełną historię ofert tego wykonawcy, jego konkurentów, ceny ofert i wyniki postępowań.
U jakich zamawiających najczęściej wygrywa
Wartość wygranych i średnia konkurencja dostępne w Mimira analiza rynku.
| Zamawiający | Wygrane części | Wartość wygranychłączna wartość zamówień | Średnia konkurencjailu wykonawców startowało | Skuteczność |
|---|---|---|---|---|
Certes Sp. Z O.O. | 5 |
Z kim najczęściej konkuruje
Wykonawcy, którzy składali oferty w tych samych postępowaniach co OŚRODEK SZKOLENIA PRIMO RENATA GAWRON.
- F.U. POLMOT2 CENTRUM SZKOLENIA I DOSKONALENIA ZAWODOWEGO KIEROWCÓW, PROJEKTOWANIE AGATA NOWOCIEŃ2 wspólne postępowania · 2 wygrane części
- RAFAŁ RESIL R&R EDUKACJA I DORADZTWO2 wspólne postępowania · 0 wygranych części
- KOMBUD SP. Z O.O. OŚRODEK SZKOLENIA ZAWODOWEGO1 wspólne postępowanie · 0 wygranych części
- CENTRUM KSZTAŁCENIA I DOSKONALENIA ZAWODOWEGO KIEROWCÓW KASKADER S.C.1 wspólne postępowanie · 0 wygranych części
Czego jeszcze nie widać na tej stronie
Ostatnie wygrane przetargi
Zamawiający, wartość i data rozstrzygnięcia najnowszych wygranych.
| Przedmiot zamówienia | Wygrane części | Zamawiający | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|
| Zapytanie ofertowe nr ŚARZ/01/04/2026ŚwiętokrzyskieZobacz, z kim konkurował | Kurs „Operator koparko-ładowarki” - 2 os. | Certes Sp. Z O.O. | 4 maja 2026 |
Co możesz sprawdzić w Mimira?
Ogłoszenia o wynikach mówią, kto wygrał. Analiza rynku Mimira dokłada resztę:
- kto konkurował z OŚRODEK SZKOLENIA PRIMO RENATA GAWRON w każdym postępowaniu
- ile firm złożyło oferty
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- za jaką kwotę rozstrzygnięto każdą część
- jak często OŚRODEK SZKOLENIA PRIMO RENATA GAWRON wygrywa u konkretnego zamawiającego
W jakich przetargach startował
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
- 8
- Postępowania
- 7
- Wygrane
- 87.5%
- Skuteczność
| Przedmiot zamówienia | Części z ofertą | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|---|
| Zapytanie ofertowe nr ŚARZ/01/04/2026ŚwiętokrzyskieZobacz, z kim konkurował |
Nie przegap, gdy OŚRODEK SZKOLENIA PRIMO RENATA GAWRON znów wystartuje
Ustaw obserwację wykonawcy, a dostaniesz powiadomienie, kiedy:
- złoży ofertę
- wygra przetarg
- pojawi się w nowym postępowaniu