ŚARZ/01/01/2026
Wyniki przetargu: Zapytanie ofertowe nr ŚARZ/01/01/2026
Opis zamówienia
Przetarg skladajacy sie z 2 czesci: Część 1: Kurs "Operator ładowarki jednonaczyniowej klasy 3" - 1 os. Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa organizacja i przeprowadzenie kursu „Operator ładowarki jednonaczyniowej klasy 3” w wymiarze min. 67 godzin (część teoretyczna i praktyczna) wraz z egzaminem zewnętrznym dla 1 UP Zakres tematyczny: - Program kursu zgodny z obowiązującymi przepisami prawa i standardami - Ubezpieczenie NNW w trakcie kursu dla 1 UP - Zapewnienie placu manewrowego wraz z odpowiednim parkiem maszynowym spełniającym wymogi bezpieczeństwa zgodnie z przepisami do przeprowadzenia praktycznej części szkolenia dla 1 UP - Przeprowadzenie egzaminu wewnętrznego teoretycznego i
To skrócony opis zamówienia. Pełna dokumentacja i analiza przetargu są dostępne w Mimirze.
Przeczytaj całość na platformie MimiraOtwarte przetargi w województwie mazowieckim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

2200151551 [GDI] Zakup sprężarki Comprag A-0710 / Inquiry for Comprag compressor A-0710

Szacowanie wartości zamówienia- pn.: „Organizacja wyjazdów pracowników NASK PIB”

Zakup i dostawa 7 gaśnic przewoźnych śniegowych AS 20 x B z pokrowcami


39/15/5/2026 Dostawa plotera wielkoformatowego
