OŚRODEK PSYCHOPROFILAKTYKI NOWA PERSPEKTYWA
Główna działalność przetargowa: Usługi dodatkowe i pomocnicze w zakresie transportu, usługi biur podróży · Usługi badawcze i eksperymentalno-rozwojowe oraz pokrewne usługi doradcze · Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej
Dane od 29 września 2025 do 16 lipca 2026
- Postępowania
- 4
- Wygrane postępowania
- 2
z ofertą tej firmy
wygrana choć jedna część
Profil konkurenta
U kogo wygrywa OŚRODEK PSYCHOPROFILAKTYKI NOWA PERSPEKTYWA i w jakim regionie. Czym się zajmuje — obok.
- Najczęstszy zamawiający
- Centrum Kultury Gminy Rudna
- Najaktywniejszy region
- Dolnośląskie
- Największa z ostatnich wygranych
- 165 410 złCentrum Kultury Gminy Rudna
Chcesz wiedzieć, z kim konkurujesz?
Sprawdź pełną historię ofert tego wykonawcy, jego konkurentów, ceny ofert i wyniki postępowań.
U jakich zamawiających najczęściej wygrywa
Wartość wygranych i średnia konkurencja dostępne w Mimira analiza rynku.
| Zamawiający | Wygrane części | Wartość wygranychłączna wartość zamówień | Średnia konkurencjailu wykonawców startowało | Skuteczność |
|---|---|---|---|---|
Centrum Kultury Gminy Rudna | 1 |
Z kim najczęściej konkuruje
Wykonawcy, którzy składali oferty w tych samych postępowaniach co OŚRODEK PSYCHOPROFILAKTYKI NOWA PERSPEKTYWA.
- SUN & MORE SP. Z O.O.2 wspólne postępowania · 2 wygrane części
- TADYSZAK ŁUKASZ TADYSZAK1 wspólne postępowanie · 5 wygranych części
- AGENCJA EVENTOWO-REKLAMOWA ANANAS1 wspólne postępowanie · 4 wygrane części
- FUNDACJA KONSTRUKTYWNEGO ROZWOJU Z SIEDZIBĄ W WARSZAWIE1 wspólne postępowanie · 1 wygrana część
- CENTRUM PROFILAKTYKI I REEDUKACJI „ATELIER”1 wspólne postępowanie · 1 wygrana część
Ostatnie wygrane przetargi
Zamawiający, wartość i data rozstrzygnięcia najnowszych wygranych.
Co możesz sprawdzić w Mimira?
Ogłoszenia o wynikach mówią, kto wygrał. Analiza rynku Mimira dokłada resztę:
- kto konkurował z OŚRODEK PSYCHOPROFILAKTYKI NOWA PERSPEKTYWA w każdym postępowaniu
- ile firm złożyło oferty
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- za jaką kwotę rozstrzygnięto każdą część
- jak często OŚRODEK PSYCHOPROFILAKTYKI NOWA PERSPEKTYWA wygrywa u konkretnego zamawiającego
W jakich przetargach startował
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
- 4
- Postępowania
- 2
- Wygrane
- 50%
- Skuteczność
| Przedmiot zamówienia | Części z ofertą | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|---|
| Zapytanie ofertowe - ,,Diagnoza lokalnych problemów społecznych mieszkańców miasta Tarnowa” w ramach Gminnego Programu Profilaktyki, Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Przeciwdziałania Narkomanii dla Miasta Tarnowa na lata 2023-2026.MałopolskieZobacz, z kim konkurował |
Nie przegap, gdy OŚRODEK PSYCHOPROFILAKTYKI NOWA PERSPEKTYWA znów wystartuje
Ustaw obserwację wykonawcy, a dostaniesz powiadomienie, kiedy:
- złoży ofertę
- wygra przetarg
- pojawi się w nowym postępowaniu
Najczęściej zadawane pytania o OŚRODEK PSYCHOPROFILAKTYKI NOWA PERSPEKTYWA
Ile przetargów wygrał OŚRODEK PSYCHOPROFILAKTYKI NOWA PERSPEKTYWA?
OŚRODEK PSYCHOPROFILAKTYKI NOWA PERSPEKTYWA wygrał 2 części w 4 postępowaniach o łącznej szacunkowej wartości 184 310 zł. Oferty firmy wybrało 2 zamawiających, a skuteczność w postępowaniach, w których startowała, wynosi 50%.
Jakie są opinie o OŚRODEK PSYCHOPROFILAKTYKI NOWA PERSPEKTYWA?
Mimira nie zbiera opinii ani recenzji wykonawców. Sprawdzalny jest za to wynik przetargowy: od 29 września 2025 do 16 lipca 2026 firma złożyła oferty w 4 postępowaniach i wygrała 2. Każda z tych pozycji pochodzi z ogłoszenia o wyniku opublikowanego w BZP lub TED.
Jaki jest największy kontrakt OŚRODEK PSYCHOPROFILAKTYKI NOWA PERSPEKTYWA?
Najwyższa wartość wśród ostatnio rozstrzygniętych zamówień OŚRODEK PSYCHOPROFILAKTYKI NOWA PERSPEKTYWA to 165 410 zł – kontrakt udzielony przez Centrum Kultury Gminy Rudna.
W jakich branżach OŚRODEK PSYCHOPROFILAKTYKI NOWA PERSPEKTYWA wygrywa przetargi?
Najwięcej zamówień OŚRODEK PSYCHOPROFILAKTYKI NOWA PERSPEKTYWA wygrywa w branżach: Usługi dodatkowe i pomocnicze w zakresie transportu, usługi biur podróży, Usługi badawcze i eksperymentalno-rozwojowe oraz pokrewne usługi doradcze, Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej, . To właśnie w tych kategoriach CPV firma startuje najczęściej i notuje najwięcej korzystnych rozstrzygnięć.