OŚRODEK KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO EDUKATOR SP. Z O O
Główna działalność przetargowa: Usługi edukacyjne i szkoleniowe
Dane od 1 stycznia 2026 do 6 sierpnia 2026
- Postępowania
- 10
- Wygrane postępowania
- 2
z ofertą tej firmy
wygrana choć jedna część
Profil konkurenta
U kogo wygrywa OŚRODEK KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO EDUKATOR SP. Z O O i w jakim regionie. Czym się zajmuje — obok.
- Najczęstszy zamawiający
- Fundacja "Krzyżowa" Dla Porozumienia Europejskiego
- Najaktywniejszy region
- Dolnośląskie
- Największa z ostatnich wygranych
- 30 260 złFundacja "Krzyżowa" Dla Porozumienia Europejskiego
Chcesz wiedzieć, z kim konkurujesz?
Sprawdź pełną historię ofert tego wykonawcy, jego konkurentów, ceny ofert i wyniki postępowań.
U jakich zamawiających najczęściej wygrywa
Wartość wygranych i średnia konkurencja dostępne w Mimira analiza rynku.
| Zamawiający | Wygrane części | Wartość wygranychłączna wartość zamówień | Średnia konkurencjailu wykonawców startowało | Skuteczność |
|---|---|---|---|---|
![]() | 2 |
Z kim najczęściej konkuruje
Wykonawcy, którzy składali oferty w tych samych postępowaniach co OŚRODEK KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO EDUKATOR SP. Z O O.
- DOLNOŚLĄSKI ZAKŁAD DOSKONALENIA ZAWODOWEGO ODDZIAŁ I WE WROCŁAWIU7 wspólnych postępowań · 2 wygrane części
- CENTRUM SZKOLENIOWE OMEGA ŁUKASZ DYBAŁA6 wspólnych postępowań · 0 wygranych części
- CENTRUM EDUKACJI ZAWODOWEJ ANGELIKA ĆWIERTKA5 wspólnych postępowań · 0 wygranych części
- STREFA ROZWOJU DANUTA RYNKIEWICZ5 wspólnych postępowań · 0 wygranych części
- OŚRODEK FINANSOWO-SZKOLENIOWY "KREZUS" HENRYK CZERHONIAK4 wspólne postępowania · 2 wygrane części
Ostatnie wygrane przetargi
Zamawiający, wartość i data rozstrzygnięcia najnowszych wygranych.
| Przedmiot zamówienia | Wygrane części | Zamawiający | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|
| ZAPYTANIE OFERTOWE NR /ZAW-Kurs obsługi podestów ruchomych ZST Kłodzko dot. projektu „Międzypowiatowa droga do edukacyjnego sukcesu szkół zawodowych powiatów dzierżoniowskiego, kłodzkiego i świdnickiego”DolnośląskieZobacz, z kim konkurował | Kurs obsługi podestów ruchomych dla 10 ucz. - ZST… | Fundacja "Krzyżowa" Dla Porozumienia Europejskiego |
Co możesz sprawdzić w Mimira?
Ogłoszenia o wynikach mówią, kto wygrał. Analiza rynku Mimira dokłada resztę:
- kto konkurował z OŚRODEK KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO EDUKATOR SP. Z O O w każdym postępowaniu
- ile firm złożyło oferty
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- za jaką kwotę rozstrzygnięto każdą część
- jak często OŚRODEK KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO EDUKATOR SP. Z O O wygrywa u konkretnego zamawiającego
W jakich przetargach startował
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
- 10
- Postępowania
- 2
- Wygrane
- 20%
- Skuteczność
| Przedmiot zamówienia | Części z ofertą | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|---|
| Zorganizowanie i przeprowadzenie kursu operatora wózków jezdniowych z wymianą butli, wraz z materiałami edukacyjnymi, ubezpieczeniem uczestników kursu oraz z usługą cateringową i egzaminami zewnętrznymiDolnośląskieZobacz, z kim konkurował |
Nie przegap, gdy OŚRODEK KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO EDUKATOR SP. Z O O znów wystartuje
Ustaw obserwację wykonawcy, a dostaniesz powiadomienie, kiedy:
- złoży ofertę
- wygra przetarg
- pojawi się w nowym postępowaniu
Najczęściej zadawane pytania o OŚRODEK KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO EDUKATOR SP. Z O O
Ile przetargów wygrał OŚRODEK KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO EDUKATOR SP. Z O O?
OŚRODEK KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO EDUKATOR SP. Z O O wygrał 2 części w 10 postępowaniach o łącznej szacunkowej wartości 41 260 zł. Oferty firmy wybrało 1 zamawiających, a skuteczność w postępowaniach, w których startowała, wynosi 20%.
Jakie są opinie o OŚRODEK KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO EDUKATOR SP. Z O O?
Mimira nie zbiera opinii ani recenzji wykonawców. Sprawdzalny jest za to wynik przetargowy: od 1 stycznia 2026 do 6 sierpnia 2026 firma złożyła oferty w 10 postępowaniach i wygrała 2. Każda z tych pozycji pochodzi z ogłoszenia o wyniku opublikowanego w BZP lub TED.
Jaki jest największy kontrakt OŚRODEK KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO EDUKATOR SP. Z O O?
Najwyższa wartość wśród ostatnio rozstrzygniętych zamówień OŚRODEK KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO EDUKATOR SP. Z O O to 30 260 zł – kontrakt udzielony przez Fundacja "Krzyżowa" Dla Porozumienia Europejskiego.
W jakich branżach OŚRODEK KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO EDUKATOR SP. Z O O wygrywa przetargi?
Najwięcej zamówień OŚRODEK KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO EDUKATOR SP. Z O O wygrywa w branżach: Usługi edukacyjne i szkoleniowe. To właśnie w tych kategoriach CPV firma startuje najczęściej i notuje najwięcej korzystnych rozstrzygnięć.
Dla jakich zamawiających pracuje OŚRODEK KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO EDUKATOR SP. Z O O?
Wśród instytucji, które najczęściej wybierają oferty OŚRODEK KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO EDUKATOR SP. Z O O, znajdują się m.in. Fundacja "Krzyżowa" Dla Porozumienia Europejskiego. Zobacz ich profile, aby sprawdzić, kto jeszcze rywalizuje o te zamówienia.
