OŚRODEK DORADCZO- SZKOLENIOWY MONIKA FIRLIT
Główna działalność przetargowa: Usługi edukacyjne i szkoleniowe
Dane od 23 lutego 2026 do 3 sierpnia 2026
- Postępowania
- 7
- Wygrane postępowania
- 4
z ofertą tej firmy
wygrana choć jedna część
Profil konkurenta
U kogo wygrywa OŚRODEK DORADCZO- SZKOLENIOWY MONIKA FIRLIT i w jakim regionie. Czym się zajmuje — obok.
- Najczęstszy zamawiający
- Piotr Robert Szmigiel Centrum Szkoleniowe Norton
- Najaktywniejszy region
- Lubelskie
- Największa z ostatnich wygranych
- 100 000 złPiotr Robert Szmigiel Centrum Szkoleniowe Norton
Chcesz wiedzieć, z kim konkurujesz?
Sprawdź pełną historię ofert tego wykonawcy, jego konkurentów, ceny ofert i wyniki postępowań.
U jakich zamawiających najczęściej wygrywa
Wartość wygranych i średnia konkurencja dostępne w Mimira analiza rynku.
| Zamawiający | Wygrane części | Wartość wygranychłączna wartość zamówień | Średnia konkurencjailu wykonawców startowało | Skuteczność |
|---|---|---|---|---|
Piotr Robert Szmigiel Centrum Szkoleniowe Norton | 5 |
Z kim najczęściej konkuruje
Wykonawcy, którzy składali oferty w tych samych postępowaniach co OŚRODEK DORADCZO- SZKOLENIOWY MONIKA FIRLIT.
- EDUSCHOOL SP. Z O.O.2 wspólne postępowania · 0 wygranych części
- STOWARZYSZENIE „CENTRUM SZKOLENIA ZAWODOWEGO” W GORLICACH,1 wspólne postępowanie · 0 wygranych części
- AXIS PROJECT JAKUB WANAT1 wspólne postępowanie · 0 wygranych części
Czego jeszcze nie widać na tej stronie
- ile firm złożyło oferty w każdym postępowaniu
Ostatnie wygrane przetargi
Zamawiający, wartość i data rozstrzygnięcia najnowszych wygranych.
| Przedmiot zamówienia | Wygrane części | Zamawiający | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|
| Zapytanie ofertowe 2/8.1M(2)/2026MazowieckieZobacz, z kim konkurował | Szkolenie zawodowe | Piotr Robert Szmigiel Centrum Szkoleniowe Norton | 3 sierpnia 2026 |
Co możesz sprawdzić w Mimira?
Ogłoszenia o wynikach mówią, kto wygrał. Analiza rynku Mimira dokłada resztę:
- kto konkurował z OŚRODEK DORADCZO- SZKOLENIOWY MONIKA FIRLIT w każdym postępowaniu
- ile firm złożyło oferty
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- za jaką kwotę rozstrzygnięto każdą część
- jak często OŚRODEK DORADCZO- SZKOLENIOWY MONIKA FIRLIT wygrywa u konkretnego zamawiającego
W jakich przetargach startował
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
- 7
- Postępowania
- 4
- Wygrane
- 57.1%
- Skuteczność
| Przedmiot zamówienia | Części z ofertą | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|---|
| Zapytanie ofertowe 2/8.1M(2)/2026MazowieckieZobacz, z kim konkurował |
Nie przegap, gdy OŚRODEK DORADCZO- SZKOLENIOWY MONIKA FIRLIT znów wystartuje
Ustaw obserwację wykonawcy, a dostaniesz powiadomienie, kiedy:
- złoży ofertę
- wygra przetarg
- pojawi się w nowym postępowaniu
Najczęściej zadawane pytania o OŚRODEK DORADCZO- SZKOLENIOWY MONIKA FIRLIT
Ile przetargów wygrał OŚRODEK DORADCZO- SZKOLENIOWY MONIKA FIRLIT?
OŚRODEK DORADCZO- SZKOLENIOWY MONIKA FIRLIT wygrał 5 części w 7 postępowaniach o łącznej szacunkowej wartości 199 200 zł. Oferty firmy wybrało 1 zamawiających, a skuteczność w postępowaniach, w których startowała, wynosi 57.1%.
Jakie są opinie o OŚRODEK DORADCZO- SZKOLENIOWY MONIKA FIRLIT?
Mimira nie zbiera opinii ani recenzji wykonawców. Sprawdzalny jest za to wynik przetargowy: od 23 lutego 2026 do 3 sierpnia 2026 firma złożyła oferty w 7 postępowaniach i wygrała 4. Każda z tych pozycji pochodzi z ogłoszenia o wyniku opublikowanego w BZP lub TED.
Jaki jest największy kontrakt OŚRODEK DORADCZO- SZKOLENIOWY MONIKA FIRLIT?
Najwyższa wartość wśród ostatnio rozstrzygniętych zamówień OŚRODEK DORADCZO- SZKOLENIOWY MONIKA FIRLIT to 100 000 zł – kontrakt udzielony przez Piotr Robert Szmigiel Centrum Szkoleniowe Norton.
W jakich branżach OŚRODEK DORADCZO- SZKOLENIOWY MONIKA FIRLIT wygrywa przetargi?
Najwięcej zamówień OŚRODEK DORADCZO- SZKOLENIOWY MONIKA FIRLIT wygrywa w branżach: Usługi edukacyjne i szkoleniowe. To właśnie w tych kategoriach CPV firma startuje najczęściej i notuje najwięcej korzystnych rozstrzygnięć.
Dla jakich zamawiających pracuje OŚRODEK DORADCZO- SZKOLENIOWY MONIKA FIRLIT?
Wśród instytucji, które najczęściej wybierają oferty OŚRODEK DORADCZO- SZKOLENIOWY MONIKA FIRLIT, znajdują się m.in. Piotr Robert Szmigiel Centrum Szkoleniowe Norton. Zobacz ich profile, aby sprawdzić, kto jeszcze rywalizuje o te zamówienia.