OPTYMISTA USŁUGI KOMPUTEROWE EWA ANNA BOGUCKA I PIOTR BOGUCKI S.C.
Dane od 26 września 2025 do 26 września 2025
- Postępowania
- 1
- Wygrane postępowania
- 0
z ofertą tej firmy
wygrana choć jedna część
Z kim najczęściej konkuruje
Wykonawcy, którzy składali oferty w tych samych postępowaniach co OPTYMISTA USŁUGI KOMPUTEROWE EWA ANNA BOGUCKA I PIOTR BOGUCKI S.C..
- SIMPLE" S.A.1 wspólne postępowanie · 0 wygranych części
Czego jeszcze nie widać na tej stronie
- ile firm złożyło oferty w każdym postępowaniu
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- kto wygrał każdą część i za jaką kwotę
Ostatnie wygrane przetargi
Zamawiający, wartość i data rozstrzygnięcia najnowszych wygranych.
Brak danych o wygranych w tym okresie.
Co możesz sprawdzić w Mimira?
Ogłoszenia o wynikach mówią, kto wygrał. Analiza rynku Mimira dokłada resztę:
- kto konkurował z OPTYMISTA USŁUGI KOMPUTEROWE EWA ANNA BOGUCKA I PIOTR BOGUCKI S.C. w każdym postępowaniu
- ile firm złożyło oferty
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- za jaką kwotę rozstrzygnięto każdą część
- jak często OPTYMISTA USŁUGI KOMPUTEROWE EWA ANNA BOGUCKA I PIOTR BOGUCKI S.C. wygrywa u konkretnego zamawiającego
W jakich przetargach startował
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
- 1
- Postępowania
- 0
- Wygrane
- 0%
- Skuteczność
| Przedmiot zamówienia | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|
| PK/262/2025 Zaproszenie do złożenia oferty cenowej na świadczenie usługi opieki serwisowej systemu informatycznego SIMPLE.ERPWarmińsko-mazurskieZobacz, z kim konkurował |
Nie przegap, gdy OPTYMISTA USŁUGI KOMPUTEROWE EWA ANNA BOGUCKA I PIOTR BOGUCKI S.C. znów wystartuje
Ustaw obserwację wykonawcy, a dostaniesz powiadomienie, kiedy:
- złoży ofertę
- wygra przetarg
- pojawi się w nowym postępowaniu
Otwarte przetargi w województwie mazowieckim
Do firmy OPTYMISTA USŁUGI KOMPUTEROWE EWA ANNA BOGUCKA I PIOTR BOGUCKI S.C. nie mamy jeszcze przypisanej wygranej części zamówienia.

Zakup i dostawa 7 gaśnic przewoźnych śniegowych AS 20 x B z pokrowcami


2200151551 [GDI] Zakup sprężarki Comprag A-0710 / Inquiry for Comprag compressor A-0710


39/15/5/2026 Dostawa plotera wielkoformatowego

Szacowanie wartości zamówienia- pn.: „Organizacja wyjazdów pracowników NASK PIB”
Najczęściej zadawane pytania o OPTYMISTA USŁUGI KOMPUTEROWE EWA ANNA BOGUCKA I PIOTR BOGUCKI S.C.
Ile przetargów wygrał OPTYMISTA USŁUGI KOMPUTEROWE EWA ANNA BOGUCKA I PIOTR BOGUCKI S.C.?
OPTYMISTA USŁUGI KOMPUTEROWE EWA ANNA BOGUCKA I PIOTR BOGUCKI S.C. wygrał 0 części w 1 postępowaniu o łącznej szacunkowej wartości —. Oferty firmy wybrało 0 zamawiających, a skuteczność w postępowaniach, w których startowała, wynosi 0%.
Jakie są opinie o OPTYMISTA USŁUGI KOMPUTEROWE EWA ANNA BOGUCKA I PIOTR BOGUCKI S.C.?
Mimira nie zbiera opinii ani recenzji wykonawców. Sprawdzalny jest za to wynik przetargowy: od 26 września 2025 do 26 września 2025 firma złożyła oferty w 1 postępowaniu i wygrała 0. Każda z tych pozycji pochodzi z ogłoszenia o wyniku opublikowanego w BZP lub TED.
Jak śledzić przetargi, w których startuje OPTYMISTA USŁUGI KOMPUTEROWE EWA ANNA BOGUCKA I PIOTR BOGUCKI S.C.?
W Mimira możesz obserwować konkretnych wykonawców i zamawiających. Powiadomienie przychodzi, gdy OPTYMISTA USŁUGI KOMPUTEROWE EWA ANNA BOGUCKA I PIOTR BOGUCKI S.C. złoży kolejną ofertę albo gdy pojawi się nowe postępowanie w jego branży.
Skąd pochodzą dane o wygranych OPTYMISTA USŁUGI KOMPUTEROWE EWA ANNA BOGUCKA I PIOTR BOGUCKI S.C.?
Z ogłoszeń o wynikach postępowań publikowanych w BZP i TED. Pełną historię rozstrzygnięć, wartości ofert oraz analizę konkurencji dla firmy OPTYMISTA USŁUGI KOMPUTEROWE EWA ANNA BOGUCKA I PIOTR BOGUCKI S.C. znajdziesz w Mimira analiza rynku.