OMNIOXY S.A.
Gdańsk · NIP 586-234-73-13
Główna działalność przetargowa: Urządzenia medyczne, farmaceutyki i produkty do pielęgnacji ciała
Dane od 1 listopada 2025 do 1 grudnia 2025
- Postępowania
- 2
- Wygrane postępowania
- 2
z ofertą tej firmy
wygrana choć jedna część
Profil konkurenta
U kogo wygrywa OMNIOXY S.A. i w jakim regionie. Czym się zajmuje — obok.
- Najczęstszy zamawiający
- Małgorzata Rudowska-Bulka Biuro Podróży "Krakturs"
- Najaktywniejszy region
- Małopolskie
- Największa z ostatnich wygranych
- 225 226 złMałgorzata Rudowska-Bulka Biuro Podróży "Krakturs"
Chcesz wiedzieć, z kim konkurujesz?
Sprawdź pełną historię ofert tego wykonawcy, jego konkurentów, ceny ofert i wyniki postępowań.
U jakich zamawiających najczęściej wygrywa
Wartość wygranych i średnia konkurencja dostępne w Mimira analiza rynku.
| Zamawiający | Wygrane części | Wartość wygranychłączna wartość zamówień | Średnia konkurencjailu wykonawców startowało | Skuteczność |
|---|---|---|---|---|
Małgorzata Rudowska-Bulka Biuro Podróży "Krakturs" | 2 |
Z kim najczęściej konkuruje
Wykonawcy, którzy składali oferty w tych samych postępowaniach co OMNIOXY S.A..
- OXY BED JOLANTA KRAWCZYK1 wspólne postępowanie · 0 wygranych części
Czego jeszcze nie widać na tej stronie
- ile firm złożyło oferty w każdym postępowaniu
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- kto wygrał każdą część i za jaką kwotę
Ostatnie wygrane przetargi
Zamawiający, wartość i data rozstrzygnięcia najnowszych wygranych.
| Przedmiot zamówienia | Wygrane części | Zamawiający | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|
| ZAPYTANIE OFERTOWE NR 2/2025: Zakup i dostawa komory hiperbarycznej miękkiej pionowej i komory hiperbarycznej twardejMałopolskieZobacz, z kim konkurował | 1.Komora hiperbaryczna miękka łagodna pionowa, 2. Komora hiperbaryczna twarda | Małgorzata Rudowska-Bulka Biuro Podróży "Krakturs" |
Co możesz sprawdzić w Mimira?
Ogłoszenia o wynikach mówią, kto wygrał. Analiza rynku Mimira dokłada resztę:
- kto konkurował z OMNIOXY S.A. w każdym postępowaniu
- ile firm złożyło oferty
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- za jaką kwotę rozstrzygnięto każdą część
- jak często OMNIOXY S.A. wygrywa u konkretnego zamawiającego
W jakich przetargach startował
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
- 2
- Postępowania
- 2
- Wygrane
- 100%
- Skuteczność
| Przedmiot zamówienia | Części z ofertą | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|---|
| ZAPYTANIE OFERTOWE NR 2/2025: Zakup i dostawa komory hiperbarycznej miękkiej pionowej i komory hiperbarycznej twardejMałopolskieZobacz, z kim konkurował |
Nie przegap, gdy OMNIOXY S.A. znów wystartuje
Ustaw obserwację wykonawcy, a dostaniesz powiadomienie, kiedy:
- złoży ofertę
- wygra przetarg
- pojawi się w nowym postępowaniu