NIXXON STEEL SP. Z O.O.
Warszawa · NIP 952-217-13-14
Główna działalność przetargowa: Maszyny przemysłowe · Usługi instalowania (z wyjątkiem oprogramowania komputerowego) · Usługi edukacyjne i szkoleniowe
Dane od 10 kwietnia 2026 do 23 czerwca 2026
- Postępowania
- 5
- Wygrane postępowania
- 4
z ofertą tej firmy
wygrana choć jedna część
Profil konkurenta
U kogo wygrywa NIXXON STEEL SP. Z O.O. i w jakim regionie. Czym się zajmuje — obok.
- Najczęstszy zamawiający
- Elektra Sławomir Lenik
- Najaktywniejszy region
- Lubelskie
- Największa z ostatnich wygranych
- 958 896 złElektra Sławomir Lenik
Chcesz wiedzieć, z kim konkurujesz?
Sprawdź pełną historię ofert tego wykonawcy, jego konkurentów, ceny ofert i wyniki postępowań.
U jakich zamawiających najczęściej wygrywa
Wartość wygranych i średnia konkurencja dostępne w Mimira analiza rynku.
| Zamawiający | Wygrane części | Wartość wygranychłączna wartość zamówień | Średnia konkurencjailu wykonawców startowało | Skuteczność |
|---|---|---|---|---|
Elektra Sławomir Lenik | 1 |
Z kim najczęściej konkuruje
Wykonawcy, którzy składali oferty w tych samych postępowaniach co NIXXON STEEL SP. Z O.O..
- E. EUROMETAL SP. Z O.O.1 wspólne postępowanie · 0 wygranych części
Czego jeszcze nie widać na tej stronie
- ile firm złożyło oferty w każdym postępowaniu
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- kto wygrał każdą część i za jaką kwotę
Ostatnie wygrane przetargi
Zamawiający, wartość i data rozstrzygnięcia najnowszych wygranych.
| Przedmiot zamówienia | Wygrane części | Zamawiający | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|
| ZAPYTANIE OFERTOWE nr 3/2026_0197_24 z dnia 16.06.2026 r. na zakup prasy krawędziowejPodkarpackieZobacz, z kim konkurował | Dostawa prasy krawędziowej | Productivity Future Vision Paweł Musiał |
Co możesz sprawdzić w Mimira?
Ogłoszenia o wynikach mówią, kto wygrał. Analiza rynku Mimira dokłada resztę:
- kto konkurował z NIXXON STEEL SP. Z O.O. w każdym postępowaniu
- ile firm złożyło oferty
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- za jaką kwotę rozstrzygnięto każdą część
- jak często NIXXON STEEL SP. Z O.O. wygrywa u konkretnego zamawiającego
W jakich przetargach startował
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
- 5
- Postępowania
- 4
- Wygrane
- 80%
- Skuteczność
| Przedmiot zamówienia | Części z ofertą | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|---|
| ZAPYTANIE OFERTOWE nr 3/2026_0197_24 z dnia 16.06.2026 r. na zakup prasy krawędziowejPodkarpackieZobacz, z kim konkurował |
Nie przegap, gdy NIXXON STEEL SP. Z O.O. znów wystartuje
Ustaw obserwację wykonawcy, a dostaniesz powiadomienie, kiedy:
- złoży ofertę
- wygra przetarg
- pojawi się w nowym postępowaniu