NEXBIO SP. Z O.O.
Lublin · NIP 946-265-38-76
Główna działalność przetargowa: Urządzenia medyczne, farmaceutyki i produkty do pielęgnacji ciała · Sprzęt laboratoryjny, optyczny i precyzyjny (z wyjątkiem szklanego) · Produkty chemiczne
Dane od 7 lutego 2025 do 19 lipca 2026
- Postępowania
- 20
- Wygrane postępowania
- 6
z ofertą tej firmy
wygrana choć jedna część
Profil konkurenta
U kogo wygrywa NEXBIO SP. Z O.O. i w jakim regionie. Czym się zajmuje — obok.
- Najczęstszy zamawiający
- Biomaxima Spółka Akcyjna
- Najaktywniejszy region
- Lubelskie
- Największa z ostatnich wygranych
- 35 424 złBiomaxima Spółka Akcyjna
Chcesz wiedzieć, z kim konkurujesz?
Sprawdź pełną historię ofert tego wykonawcy, jego konkurentów, ceny ofert i wyniki postępowań.
U jakich zamawiających najczęściej wygrywa
Wartość wygranych i średnia konkurencja dostępne w Mimira analiza rynku.
| Zamawiający | Wygrane części | Wartość wygranychłączna wartość zamówień | Średnia konkurencjailu wykonawców startowało | Skuteczność |
|---|---|---|---|---|
Biomaxima Spółka Akcyjna | 2 |
Z kim najczęściej konkuruje
Wykonawcy, którzy składali oferty w tych samych postępowaniach co NEXBIO SP. Z O.O..
- GENOMED S.A.12 wspólnych postępowań · 8 wygranych części
- LIFE TECHNOLOGIES POLSKA SP. Z O.O.7 wspólnych postępowań · 6 wygranych części
- EURX SP. Z O.O.6 wspólnych postępowań · 6 wygranych części
- MICROSYNTH AG 9SPÓŁJA JAWNA)6 wspólnych postępowań · 4 wygrane części
- SYNGEN BIOTECH SP. Z O.O.6 wspólnych postępowań · 2 wygrane części
Czego jeszcze nie widać na tej stronie
Ostatnie wygrane przetargi
Zamawiający, wartość i data rozstrzygnięcia najnowszych wygranych.
| Przedmiot zamówienia | Wygrane części | Zamawiający | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|
| ZO/04/2025 Dostawy- Odczynniki do Pracowni Genetycznej.polskaZobacz, z kim konkurował | PAKIET 2 | Specjalistyczny Szpital Im. Dr Alfreda Sokołowskiego | 19 lipca 2026 |
Co możesz sprawdzić w Mimira?
Ogłoszenia o wynikach mówią, kto wygrał. Analiza rynku Mimira dokłada resztę:
- kto konkurował z NEXBIO SP. Z O.O. w każdym postępowaniu
- ile firm złożyło oferty
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- za jaką kwotę rozstrzygnięto każdą część
- jak często NEXBIO SP. Z O.O. wygrywa u konkretnego zamawiającego
W jakich przetargach startował
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
- 20
- Postępowania
- 6
- Wygrane
- 30%
- Skuteczność
| Przedmiot zamówienia | Części z ofertą | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|---|
| Zapytanie ofertowe -sukcesywne świadczenie usługi sekwencjonowania matryc DNA, odczytania reakcji sekwencjonowania i innychMazowieckieZobacz, z kim konkurował |
Nie przegap, gdy NEXBIO SP. Z O.O. znów wystartuje
Ustaw obserwację wykonawcy, a dostaniesz powiadomienie, kiedy:
- złoży ofertę
- wygra przetarg
- pojawi się w nowym postępowaniu