NEW MEN GROUP SP. Z O.O. ZAKŁAD PRACY CHRONIONEJ
Od 18 kwietnia 2026 do 1 października 2026 NEW MEN GROUP SP. Z O.O. ZAKŁAD PRACY CHRONIONEJ złożył oferty w 3 postępowaniach i wygrywał przetargi u 2 zamawiających, łącznie za 456 836 zł. Najwięcej wygrywa w kategorii Odzież, obuwie, artykuły bagażowe i dodatki.
Dane od 1 stycznia 2025, odświeżane co tydzień
Postępowania
3
z ofertą firmy
Złożone oferty
5
osobno na każdą część
Wygrane części
4
w 2 postępowaniach
Skuteczność
66,7%
wygrane postępowania do wszystkich
Wartość wygranych
456 836 zł
średnio 114 209 zł na część
Zamawiający
2
z co najmniej jedną wygraną
Jak często NEW MEN GROUP SP. Z O.O. ZAKŁAD PRACY CHRONIONEJ bierze udział w przetargach
Złożone oferty i wygrane części w ostatnich 12 miesiącach
W jakich branżach specjalizuje się NEW MEN GROUP SP. Z O.O. ZAKŁAD PRACY CHRONIONEJ
Udział działów CPV wśród kodów wygranych części
Kto wygrywa przetargi w kategorii Odzież, obuwie, artykuły bagażowe i dodatki
Wykonawcy z najwyższą wartością wygranych w ciągu 24 miesięcy
- 1ARLEN S.A.324,09 mln zł
- 2
Z kim konkuruje NEW MEN GROUP SP. Z O.O. ZAKŁAD PRACY CHRONIONEJ w przetargach
Firmy, które najczęściej składały oferty w tych samych postępowaniach
| Konkurent | Wspólne postępowania | Wygrane części: NEW MEN GROUP SP. Z O.O. ZAKŁAD PRACY CHRONIONEJ do konkurenta |
|---|---|---|
| CREATOR SP. Z O.O.Wrocław | 1 | 2 : 1 |
Którzy zamawiający wybierają oferty NEW MEN GROUP SP. Z O.O. ZAKŁAD PRACY CHRONIONEJ
Zamawiający, u których firma wygrała najwięcej części
| Zamawiający | Wygrane części | Oferty wygrane | Wartość |
|---|---|---|---|
| 2 | 100% | 44 799 zł | |
Ostatnio wygrane przetargi NEW MEN GROUP SP. Z O.O. ZAKŁAD PRACY CHRONIONEJ
Najnowsze rozstrzygnięcia na korzyść firmy
| Przetarg i zamawiający | Części | Wartość wygranej | Rozstrzygnięcie |
|---|---|---|---|
| Zakup i dostawa umundurowania dla członków Kompanii Reprezentacyjnej Służby WięziennejCentralny Ośrodek Szkolenia Służby Więziennej W Kulach · śląskie | 2 | 44 799 zł | 01.10.2026 |
| Dostawa przedmiotów umundurowania dla funkcjonariuszy Wydziału Odwodowego (Reprezentacyjnego) i Orkiestry Reprezentacyjnej Straży GranicznejKarpacki Oddział Straży Granicznej · małopolskie | 2 | 412 037 zł | — |
W jakich przetargach startował NEW MEN GROUP SP. Z O.O. ZAKŁAD PRACY CHRONIONEJ
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
| Przedmiot zamówienia | Części z ofertą | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|---|
| Zakup i dostawa umundurowania dla członków Kompanii Reprezentacyjnej Służby WięziennejŚląskieZobacz, z kim konkurował | Zad. 1 - Zakup i dostawa płaszczy reprezentacyjnyc…, Zad. 2 Zakup i dostawa koszul wyjściowych dla czło… | Centralny Ośrodek Szkolenia Służby Więziennej W Kulach | Wygrana |
Najczęściej zadawane pytania o NEW MEN GROUP SP. Z O.O. ZAKŁAD PRACY CHRONIONEJ
Ile przetargów wygrał NEW MEN GROUP SP. Z O.O. ZAKŁAD PRACY CHRONIONEJ?
Od 18 kwietnia 2026 do 1 października 2026 NEW MEN GROUP SP. Z O.O. ZAKŁAD PRACY CHRONIONEJ złożył oferty w 3 postępowaniach i wygrał 2 z nich (66,7%). Łącznie to 4 wygrane części o wartości 456 836 zł.
U jakich zamawiających NEW MEN GROUP SP. Z O.O. ZAKŁAD PRACY CHRONIONEJ wygrywa przetargi?
Najwięcej części NEW MEN GROUP SP. Z O.O. ZAKŁAD PRACY CHRONIONEJ wygrał u zamawiających: Centralny Ośrodek Szkolenia Służby Więziennej W Kulach, Karpacki Oddział Straży Granicznej.
Z kim konkuruje NEW MEN GROUP SP. Z O.O. ZAKŁAD PRACY CHRONIONEJ w przetargach?
W tych samych postępowaniach co NEW MEN GROUP SP. Z O.O. ZAKŁAD PRACY CHRONIONEJ najczęściej startują: CREATOR SP. Z O.O., CZM "INTERMAG" SP. Z O.O.. Z firmą CREATOR spotkał się w 1 postępowaniu.
W jakich branżach NEW MEN GROUP SP. Z O.O. ZAKŁAD PRACY CHRONIONEJ bierze udział w przetargach?
Najwięcej wygranych części NEW MEN GROUP SP. Z O.O. ZAKŁAD PRACY CHRONIONEJ ma w kategoriach: Odzież, obuwie, artykuły bagażowe i dodatki, .
