NET-SYSTEM” M. TYGIELSKI, M. GODALA, R. DWORAK, UL. ROKICIŃSKA 142, 92-412 ŁÓDŹ, NIP: 726-147-71-18, REGON: 100841370
Łódź · NIP 726-147-71-18
Główna działalność przetargowa: Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne · Maszyny biurowe i liczące, sprzęt i materiały, z wyjątkiem mebli i pakietów oprogramowania · Sprzęt radiowy, telewizyjny, komunikacyjny, telekomunikacyjny i podobny
Dane od 26 marca 2025 do 25 czerwca 2026
- Postępowania
- 19
- Wygrane postępowania
z ofertą tej firmy
Profil konkurenta
U kogo wygrywa NET-SYSTEM” M. TYGIELSKI, M. GODALA, R. DWORAK, UL. ROKICIŃSKA 142, 92-412 ŁÓDŹ, NIP: 726-147-71-18, REGON: 100841370 i w jakim regionie. Czym się zajmuje — obok.
- Najczęstszy zamawiający
- Centralny Szpital Kliniczny Uniwersytetu Medycznego W Łodzi
- Najaktywniejszy region
- Łódzkie
- Największa z ostatnich wygranych
- 233 400 złI Liceum Ogólnokształcące W Głownie
Chcesz wiedzieć, z kim konkurujesz?
Sprawdź pełną historię ofert tego wykonawcy, jego konkurentów, ceny ofert i wyniki postępowań.
U jakich zamawiających najczęściej wygrywa
Wartość wygranych i średnia konkurencja dostępne w Mimira analiza rynku.
| Zamawiający | Wygrane części | Wartość wygranychłączna wartość zamówień | Średnia konkurencjailu wykonawców startowało | Skuteczność |
|---|---|---|---|---|
| 8 |
Z kim najczęściej konkuruje
Wykonawcy, którzy składali oferty w tych samych postępowaniach co NET-SYSTEM” M. TYGIELSKI, M. GODALA, R. DWORAK, UL. ROKICIŃSKA 142, 92-412 ŁÓDŹ, NIP: 726-147-71-18, REGON: 100841370.
- CEZAR CEZARY MACHNIO I PIOTR GĘBKA SP. Z O.O.3 wspólne postępowania · 2 wygrane części
- AVEXA DAMIAN PAŁASZEWSKI2 wspólne postępowania · 3 wygrane części
- NET-SYSTEM M. TYGIELSKI, M. GODALA, R. DWORAK, UL. ROKICIŃSKA 142, 92-412 ŁÓDŹ, WOJEWÓDZTWO: ŁÓDZKIE, NIP: 7282483242, REGON: 4731596712 wspólne postępowania · 2 wygrane części
- ALLTECH" SP.J. ZDZISŁAW PAJĄK , ARTUR PAJĄK2 wspólne postępowania · 1 wygrana część
Ostatnie wygrane przetargi
Zamawiający, wartość i data rozstrzygnięcia najnowszych wygranych.
| Przedmiot zamówienia | Wygrane części | Zamawiający | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|
| Dobre pomysły otwarte umyslyŁódzkieZobacz, z kim konkurował | Zapytanie ofertowe 2/2026 | Szkoła Podstawowa Nr 34 W Łodzi | 25 czerwca 2026 |
Co możesz sprawdzić w Mimira?
Ogłoszenia o wynikach mówią, kto wygrał. Analiza rynku Mimira dokłada resztę:
- kto konkurował z NET-SYSTEM” M. TYGIELSKI, M. GODALA, R. DWORAK, UL. ROKICIŃSKA 142, 92-412 ŁÓDŹ, NIP: 726-147-71-18, REGON: 100841370 w każdym postępowaniu
- ile firm złożyło oferty
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- za jaką kwotę rozstrzygnięto każdą część
- jak często NET-SYSTEM” M. TYGIELSKI, M. GODALA, R. DWORAK, UL. ROKICIŃSKA 142, 92-412 ŁÓDŹ, NIP: 726-147-71-18, REGON: 100841370 wygrywa u konkretnego zamawiającego
W jakich przetargach startował
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
- 19
- Postępowania
- 15
- Wygrane
- 78.9%
- Skuteczność
| Przedmiot zamówienia | Części z ofertą | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|---|
| Dobre pomysły otwarte umyslyŁódzkieZobacz, z kim konkurował |
Nie przegap, gdy NET-SYSTEM” M. TYGIELSKI, M. GODALA, R. DWORAK, UL. ROKICIŃSKA 142, 92-412 ŁÓDŹ, NIP: 726-147-71-18, REGON: 100841370 znów wystartuje
Ustaw obserwację wykonawcy, a dostaniesz powiadomienie, kiedy:
- złoży ofertę
- wygra przetarg
- pojawi się w nowym postępowaniu
Najczęściej zadawane pytania o NET-SYSTEM” M. TYGIELSKI, M. GODALA, R. DWORAK, UL. ROKICIŃSKA 142, 92-412 ŁÓDŹ, NIP: 726-147-71-18, REGON: 100841370
Ile przetargów wygrał NET-SYSTEM” M. TYGIELSKI, M. GODALA, R. DWORAK, UL. ROKICIŃSKA 142, 92-412 ŁÓDŹ, NIP: 726-147-71-18, REGON: 100841370?
NET-SYSTEM” M. TYGIELSKI, M. GODALA, R. DWORAK, UL. ROKICIŃSKA 142, 92-412 ŁÓDŹ, NIP: 726-147-71-18, REGON: 100841370 wygrał 30 części w 19 postępowaniach o łącznej szacunkowej wartości 2,44 mln zł. Oferty firmy wybrało 11 zamawiających, a skuteczność w postępowaniach, w których startowała, wynosi 78.9%.
Jakie są opinie o NET-SYSTEM” M. TYGIELSKI, M. GODALA, R. DWORAK, UL. ROKICIŃSKA 142, 92-412 ŁÓDŹ, NIP: 726-147-71-18, REGON: 100841370?
Mimira nie zbiera opinii ani recenzji wykonawców. Sprawdzalny jest za to wynik przetargowy: od 26 marca 2025 do 25 czerwca 2026 firma złożyła oferty w 19 postępowaniach i wygrała 15. Każda z tych pozycji pochodzi z ogłoszenia o wyniku opublikowanego w BZP lub TED.
Jaki jest największy kontrakt NET-SYSTEM” M. TYGIELSKI, M. GODALA, R. DWORAK, UL. ROKICIŃSKA 142, 92-412 ŁÓDŹ, NIP: 726-147-71-18, REGON: 100841370?
Najwyższa wartość wśród ostatnio rozstrzygniętych zamówień NET-SYSTEM” M. TYGIELSKI, M. GODALA, R. DWORAK, UL. ROKICIŃSKA 142, 92-412 ŁÓDŹ, NIP: 726-147-71-18, REGON: 100841370 to 233 400 zł – kontrakt udzielony przez I Liceum Ogólnokształcące W Głownie.
W jakich branżach NET-SYSTEM” M. TYGIELSKI, M. GODALA, R. DWORAK, UL. ROKICIŃSKA 142, 92-412 ŁÓDŹ, NIP: 726-147-71-18, REGON: 100841370 wygrywa przetargi?
Najwięcej zamówień NET-SYSTEM” M. TYGIELSKI, M. GODALA, R. DWORAK, UL. ROKICIŃSKA 142, 92-412 ŁÓDŹ, NIP: 726-147-71-18, REGON: 100841370 wygrywa w branżach: , , , , . To właśnie w tych kategoriach CPV firma startuje najczęściej i notuje najwięcej korzystnych rozstrzygnięć.
