MUEHSAM ROZWIĄANIA DLA PRZEMYSŁU SP. J.
Dębska Wola · NIP 657-268-42-09
Główna działalność przetargowa: Maszyny przemysłowe · Usługi instalowania (z wyjątkiem oprogramowania komputerowego) · Sprzęt bezpieczeństwa, gaśniczy, policyjny i obronny
Dane od 1 kwietnia 2025 do 31 lipca 2026
- Postępowania
- 41
- Wygrane postępowania
- 9
z ofertą tej firmy
wygrana choć jedna część
Profil konkurenta
U kogo wygrywa MUEHSAM ROZWIĄANIA DLA PRZEMYSŁU SP. J. i w jakim regionie. Czym się zajmuje — obok.
- Najczęstszy zamawiający
- Ar-Pro Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością
- Najaktywniejszy region
- Śląskie
- Największa z ostatnich wygranych
- 4,18 mln złSzkoła Podstawowa Nr 175 Im. Heleny Marusarzówny W Warszawie
Chcesz wiedzieć, z kim konkurujesz?
Sprawdź pełną historię ofert tego wykonawcy, jego konkurentów, ceny ofert i wyniki postępowań.
U jakich zamawiających najczęściej wygrywa
Wartość wygranych i średnia konkurencja dostępne w Mimira analiza rynku.
| Zamawiający | Wygrane części | Wartość wygranychłączna wartość zamówień | Średnia konkurencjailu wykonawców startowało | Skuteczność |
|---|---|---|---|---|
Ar-Pro Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością | 1 |
Z kim najczęściej konkuruje
Wykonawcy, którzy składali oferty w tych samych postępowaniach co MUEHSAM ROZWIĄANIA DLA PRZEMYSŁU SP. J..
- MAPRO POLSKA S.A.14 wspólnych postępowań · 5 wygranych części
- WITTMANN BATTENFELD POLSKA" SP. Z O.O.13 wspólnych postępowań · 0 wygranych części
- MUEHSAM JAN KRZYSZTOF I WSPÓLNICY SP.J.11 wspólnych postępowań · 5 wygranych części
- LS MTRON LTD (SP. Z O.O.) ODDZIAŁ W POLSCE11 wspólnych postępowań · 0 wygranych części
- ASTEN GROUP SP. Z O.O.10 wspólnych postępowań · 0 wygranych części
Ostatnie wygrane przetargi
Zamawiający, wartość i data rozstrzygnięcia najnowszych wygranych.
| Przedmiot zamówienia | Wygrane części | Zamawiający | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|
| Zapytanie ofertowe na dostawę części zamiennych do pomp Grundfos S1.100.125.400.4.62M.S.345.G.N.DŚląskieZobacz, z kim konkurował | — | Pwik-Wodzislaw | 21 lipca 2026 |
Co możesz sprawdzić w Mimira?
Ogłoszenia o wynikach mówią, kto wygrał. Analiza rynku Mimira dokłada resztę:
- kto konkurował z MUEHSAM ROZWIĄANIA DLA PRZEMYSŁU SP. J. w każdym postępowaniu
- ile firm złożyło oferty
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- za jaką kwotę rozstrzygnięto każdą część
- jak często MUEHSAM ROZWIĄANIA DLA PRZEMYSŁU SP. J. wygrywa u konkretnego zamawiającego
W jakich przetargach startował
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
- 41
- Postępowania
- 9
- Wygrane
- 22%
- Skuteczność
| Przedmiot zamówienia | Części z ofertą | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|---|
| Z A P Y T A N I E O F E R T O W E na zakup, dostawę, montaż i uruchomienie wtryskarki o sile zwarcia 370-390 tonŚląskieZobacz, z kim konkurował |
Nie przegap, gdy MUEHSAM ROZWIĄANIA DLA PRZEMYSŁU SP. J. znów wystartuje
Ustaw obserwację wykonawcy, a dostaniesz powiadomienie, kiedy:
- złoży ofertę
- wygra przetarg
- pojawi się w nowym postępowaniu
Najczęściej zadawane pytania o MUEHSAM ROZWIĄANIA DLA PRZEMYSŁU SP. J.
Ile przetargów wygrał MUEHSAM ROZWIĄANIA DLA PRZEMYSŁU SP. J.?
MUEHSAM ROZWIĄANIA DLA PRZEMYSŁU SP. J. wygrał 9 części w 41 postępowaniach o łącznej szacunkowej wartości 6,37 mln zł. Oferty firmy wybrało 9 zamawiających, a skuteczność w postępowaniach, w których startowała, wynosi 22%.
Jakie są opinie o MUEHSAM ROZWIĄANIA DLA PRZEMYSŁU SP. J.?
Mimira nie zbiera opinii ani recenzji wykonawców. Sprawdzalny jest za to wynik przetargowy: od 1 kwietnia 2025 do 31 lipca 2026 firma złożyła oferty w 41 postępowaniach i wygrała 9. Każda z tych pozycji pochodzi z ogłoszenia o wyniku opublikowanego w BZP lub TED.
Jaki jest największy kontrakt MUEHSAM ROZWIĄANIA DLA PRZEMYSŁU SP. J.?
Najwyższa wartość wśród ostatnio rozstrzygniętych zamówień MUEHSAM ROZWIĄANIA DLA PRZEMYSŁU SP. J. to 4,18 mln zł – kontrakt udzielony przez Szkoła Podstawowa Nr 175 Im. Heleny Marusarzówny W Warszawie.
W jakich branżach MUEHSAM ROZWIĄANIA DLA PRZEMYSŁU SP. J. wygrywa przetargi?
Najwięcej zamówień MUEHSAM ROZWIĄANIA DLA PRZEMYSŁU SP. J. wygrywa w branżach: Maszyny przemysłowe, Usługi instalowania (z wyjątkiem oprogramowania komputerowego), Sprzęt bezpieczeństwa, gaśniczy, policyjny i obronny, Maszyny, aparatura, urządzenia i wyroby elektryczne; oświetlenie, . To właśnie w tych kategoriach CPV firma startuje najczęściej i notuje najwięcej korzystnych rozstrzygnięć.
