MONIKA MOLENDA
Od 16 grudnia 2025 do 1 stycznia 2026 MONIKA MOLENDA złożył oferty w 1 postępowaniu i wygrywał przetargi u 1 zamawiającego, łącznie za 39 000 zł. Najwięcej wygrywa w kategorii Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej.
Dane od 1 stycznia 2025, odświeżane co tydzień
Postępowania
1
z ofertą firmy
Złożone oferty
3
osobno na każdą część
Wygrane części
1
w 1 postępowaniu
Skuteczność
100%
wygrane postępowania do wszystkich
Wartość wygranych
39 000 zł
średnio 39 000 zł na część
Zamawiający
1
z co najmniej jedną wygraną
Jak często MONIKA MOLENDA bierze udział w przetargach
Złożone oferty i wygrane części w ostatnich 12 miesiącach
W jakich branżach specjalizuje się MONIKA MOLENDA
Udział działów CPV wśród kodów wygranych części
Kto wygrywa przetargi w kategorii Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej
Wykonawcy z najwyższą wartością wygranych w ciągu 24 miesięcy
Z kim konkuruje MONIKA MOLENDA w przetargach
Firmy, które najczęściej składały oferty w tych samych postępowaniach
| Konkurent | Wspólne postępowania | Wygrane części: MONIKA MOLENDA do konkurenta |
|---|---|---|
| KONTRAKTOR SP. Z O.O.Poznań | 1 | 1 : 2 |
Którzy zamawiający wybierają oferty MONIKA MOLENDA
Zamawiający, u których firma wygrała najwięcej części
| Zamawiający | Wygrane części | Oferty wygrane | Wartość |
|---|---|---|---|
| 1 | 33% | 39 000 zł |
W których województwach MONIKA MOLENDA wygrywa przetargi
Wygrane części według województwa zamawiającego
Ostatnio wygrane przetargi MONIKA MOLENDA
Najnowsze rozstrzygnięcia na korzyść firmy
| Przetarg i zamawiający | Części | Wartość wygranej | Rozstrzygnięcie |
|---|---|---|---|
| Usługi wsparcia psychologicznegoStowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Dolina Giełczwi · lubelskie | 1 | 39 000 zł | 01.01.2026 |
W jakich przetargach startował MONIKA MOLENDA
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
| Przedmiot zamówienia | Części z ofertą | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|---|
| Usługi wsparcia psychologicznegoLubelskieZobacz, z kim konkurował | Indywidualne wsparcie psychologiczne opiekunów, Poradnictwo psychologiczne, Zajęcia psychoedukacyjne – zajęcia grupowe z psych… | Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Dolina Giełczwi | Wygrana1/3 |
Najczęściej zadawane pytania o MONIKA MOLENDA
Ile przetargów wygrał MONIKA MOLENDA?
Od 16 grudnia 2025 do 1 stycznia 2026 MONIKA MOLENDA złożył oferty w 1 postępowaniu i wygrał 1 z nich (100%). Łącznie to 1 wygrana część o wartości 39 000 zł.
U jakich zamawiających MONIKA MOLENDA wygrywa przetargi?
Najwięcej części MONIKA MOLENDA wygrał u zamawiających: Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Dolina Giełczwi.
Z kim konkuruje MONIKA MOLENDA w przetargach?
W tych samych postępowaniach co MONIKA MOLENDA najczęściej startują: KONTRAKTOR SP. Z O.O., POWER MOTIVE SP. Z O.O., FUNDACJA ROZWOJU SPOŁECZNO - OŚWIATOWEGO, FUNDACJA "STOP WYKLUCZENIU. Z firmą KONTRAKTOR spotkał się w 1 postępowaniu.
W jakich branżach MONIKA MOLENDA bierze udział w przetargach?
Najwięcej wygranych części MONIKA MOLENDA ma w kategoriach: Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej.