MESSE-PROJEKT S.C. P. SZCZEPANIAK; R. MOLEWSKI
Główna działalność przetargowa: Usługi biznesowe: prawnicze, marketingowe, konsultingowe, rekrutacji, drukowania i zabezpieczania · Maszyny przemysłowe
Dane od 1 października 2025 do 28 sierpnia 2026
- Postępowania
- 8
- Wygrane postępowania
- 5
z ofertą tej firmy
wygrana choć jedna część
Profil konkurenta
U kogo wygrywa MESSE-PROJEKT S.C. P. SZCZEPANIAK; R. MOLEWSKI i w jakim regionie. Czym się zajmuje — obok.
- Najczęstszy zamawiający
- Play System Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością
- Najaktywniejszy region
- Lubuskie
- Największa z ostatnich wygranych
- 271 600 złProdeko-Ełk Sp. Z O.O.
Chcesz wiedzieć, z kim konkurujesz?
Sprawdź pełną historię ofert tego wykonawcy, jego konkurentów, ceny ofert i wyniki postępowań.
U jakich zamawiających najczęściej wygrywa
Wartość wygranych i średnia konkurencja dostępne w Mimira analiza rynku.
| Zamawiający | Wygrane części | Wartość wygranychłączna wartość zamówień | Średnia konkurencjailu wykonawców startowało | Skuteczność |
|---|---|---|---|---|
Play System Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością | 2 |
Z kim najczęściej konkuruje
Wykonawcy, którzy składali oferty w tych samych postępowaniach co MESSE-PROJEKT S.C. P. SZCZEPANIAK; R. MOLEWSKI.
- THE SOLUTION ŁUKASZ KACZANOWSKI2 wspólne postępowania · 0 wygranych części
- EPICVR S.A.1 wspólne postępowanie · 1 wygrana część
- OCTOPUSVR SP. Z O.O.1 wspólne postępowanie · 0 wygranych części
- CLEVER FRAME SP. Z O.O.1 wspólne postępowanie · 0 wygranych części
- MIĘDZYNARODOWE TARGI POZNAŃSKIE SP. Z O.O.1 wspólne postępowanie · 0 wygranych części
Czego jeszcze nie widać na tej stronie
Ostatnie wygrane przetargi
Zamawiający, wartość i data rozstrzygnięcia najnowszych wygranych.
| Przedmiot zamówienia | Wygrane części | Zamawiający | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|
| Wzmocnienie potencjału eksportowego poprzez promocję marki Play Systems na rynkach europejskich ze szczególnym uwzględnieniem Niemiec i SzwecjiLubuskieZobacz, z kim konkurował | wynajęcie zabudowy stoiska na targach GaLaBau2026 | Play System Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością |
Co możesz sprawdzić w Mimira?
Ogłoszenia o wynikach mówią, kto wygrał. Analiza rynku Mimira dokłada resztę:
- kto konkurował z MESSE-PROJEKT S.C. P. SZCZEPANIAK; R. MOLEWSKI w każdym postępowaniu
- ile firm złożyło oferty
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- za jaką kwotę rozstrzygnięto każdą część
- jak często MESSE-PROJEKT S.C. P. SZCZEPANIAK; R. MOLEWSKI wygrywa u konkretnego zamawiającego
W jakich przetargach startował
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
- 8
- Postępowania
- 5
- Wygrane
- 62.5%
- Skuteczność
| Przedmiot zamówienia | Części z ofertą | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|---|
| Zapytanie ofertowe 01/08/2026: Zaprojektowanie, wykonanie, dostawa, montaż, demontaż i wyposażenie zabudowy stoiska wystawienniczego na targach MSV w Brnie w 2026 roku.MazowieckieZobacz, z kim konkurował |
Nie przegap, gdy MESSE-PROJEKT S.C. P. SZCZEPANIAK; R. MOLEWSKI znów wystartuje
Ustaw obserwację wykonawcy, a dostaniesz powiadomienie, kiedy:
- złoży ofertę
- wygra przetarg
- pojawi się w nowym postępowaniu
Najczęściej zadawane pytania o MESSE-PROJEKT S.C. P. SZCZEPANIAK; R. MOLEWSKI
Ile przetargów wygrał MESSE-PROJEKT S.C. P. SZCZEPANIAK; R. MOLEWSKI?
MESSE-PROJEKT S.C. P. SZCZEPANIAK; R. MOLEWSKI wygrał 5 części w 8 postępowaniach o łącznej szacunkowej wartości 540 380 zł. Oferty firmy wybrało 4 zamawiających, a skuteczność w postępowaniach, w których startowała, wynosi 62.5%.
Jakie są opinie o MESSE-PROJEKT S.C. P. SZCZEPANIAK; R. MOLEWSKI?
Mimira nie zbiera opinii ani recenzji wykonawców. Sprawdzalny jest za to wynik przetargowy: od 1 października 2025 do 28 sierpnia 2026 firma złożyła oferty w 8 postępowaniach i wygrała 5. Każda z tych pozycji pochodzi z ogłoszenia o wyniku opublikowanego w BZP lub TED.
Jaki jest największy kontrakt MESSE-PROJEKT S.C. P. SZCZEPANIAK; R. MOLEWSKI?
Najwyższa wartość wśród ostatnio rozstrzygniętych zamówień MESSE-PROJEKT S.C. P. SZCZEPANIAK; R. MOLEWSKI to 271 600 zł – kontrakt udzielony przez Prodeko-Ełk Sp. Z O.O..
W jakich branżach MESSE-PROJEKT S.C. P. SZCZEPANIAK; R. MOLEWSKI wygrywa przetargi?
Najwięcej zamówień MESSE-PROJEKT S.C. P. SZCZEPANIAK; R. MOLEWSKI wygrywa w branżach: Usługi biznesowe: prawnicze, marketingowe, konsultingowe, rekrutacji, drukowania i zabezpieczania, Maszyny przemysłowe. To właśnie w tych kategoriach CPV firma startuje najczęściej i notuje najwięcej korzystnych rozstrzygnięć.