MECHATRONIKA WYPOSAŻENIE DYDAKTYCZNE SP Z O.O.
NIP 781-138-19-62
Główna działalność przetargowa: Sprzęt laboratoryjny, optyczny i precyzyjny (z wyjątkiem szklanego) · Maszyny rolnicze · Maszyny, aparatura, urządzenia i wyroby elektryczne; oświetlenie
Dane od 10 grudnia 2025 do 22 czerwca 2026
- Postępowania
- 2
- Wygrane postępowania
- 2
z ofertą tej firmy
wygrana choć jedna część
Profil konkurenta
U kogo wygrywa MECHATRONIKA WYPOSAŻENIE DYDAKTYCZNE SP Z O.O. i w jakim regionie. Czym się zajmuje — obok.
- Najczęstszy zamawiający
- Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego Im. Adolfa Dygasińskiego
- Najaktywniejszy region
- Świętokrzyskie
- Największa z ostatnich wygranych
- 136 161 złZespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego Im. Adolfa Dygasińskiego
Chcesz wiedzieć, z kim konkurujesz?
Sprawdź pełną historię ofert tego wykonawcy, jego konkurentów, ceny ofert i wyniki postępowań.
U jakich zamawiających najczęściej wygrywa
Wartość wygranych i średnia konkurencja dostępne w Mimira analiza rynku.
| Zamawiający | Wygrane części | Wartość wygranychłączna wartość zamówień | Średnia konkurencjailu wykonawców startowało | Skuteczność |
|---|---|---|---|---|
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego Im. Adolfa Dygasińskiego | 2 |
Ostatnie wygrane przetargi
Zamawiający, wartość i data rozstrzygnięcia najnowszych wygranych.
| Przedmiot zamówienia | Wygrane części | Zamawiający | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|
| Zapytanie ofertowe nr 6/2026/BK z dnia 12 czerwca 2026 r. na zakup pomocy dydaktycznych (stanowisko testowania czujników i układów wykonawczych oraz stanowisko testowania układów elektrycznych i elektronicznych) dla Branżowego Centrum Umiejętności (BCU)- zapytanie częściowe.ŚwiętokrzyskieZobacz, z kim konkurował | Stanowisko testowania czujników i układów wykonawc…, Stanowisko testowania układów elektrycznych i elek… | Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego Im. Adolfa Dygasińskiego |
Co możesz sprawdzić w Mimira?
Ogłoszenia o wynikach mówią, kto wygrał. Analiza rynku Mimira dokłada resztę:
- kto konkurował z MECHATRONIKA WYPOSAŻENIE DYDAKTYCZNE SP Z O.O. w każdym postępowaniu
- ile firm złożyło oferty
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- za jaką kwotę rozstrzygnięto każdą część
- jak często MECHATRONIKA WYPOSAŻENIE DYDAKTYCZNE SP Z O.O. wygrywa u konkretnego zamawiającego
W jakich przetargach startował
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
- 2
- Postępowania
- 2
- Wygrane
- 100%
- Skuteczność
Nie przegap, gdy MECHATRONIKA WYPOSAŻENIE DYDAKTYCZNE SP Z O.O. znów wystartuje
Ustaw obserwację wykonawcy, a dostaniesz powiadomienie, kiedy:
- złoży ofertę
- wygra przetarg
- pojawi się w nowym postępowaniu
Najczęściej zadawane pytania o MECHATRONIKA WYPOSAŻENIE DYDAKTYCZNE SP Z O.O.
Ile przetargów wygrał MECHATRONIKA WYPOSAŻENIE DYDAKTYCZNE SP Z O.O.?
MECHATRONIKA WYPOSAŻENIE DYDAKTYCZNE SP Z O.O. wygrał 3 części w 2 postępowaniach o łącznej szacunkowej wartości 214 361 zł. Oferty firmy wybrało 2 zamawiających, a skuteczność w postępowaniach, w których startowała, wynosi 100%.
Jakie są opinie o MECHATRONIKA WYPOSAŻENIE DYDAKTYCZNE SP Z O.O.?
Mimira nie zbiera opinii ani recenzji wykonawców. Sprawdzalny jest za to wynik przetargowy: od 10 grudnia 2025 do 22 czerwca 2026 firma złożyła oferty w 2 postępowaniach i wygrała 2. Każda z tych pozycji pochodzi z ogłoszenia o wyniku opublikowanego w BZP lub TED.
Jaki jest największy kontrakt MECHATRONIKA WYPOSAŻENIE DYDAKTYCZNE SP Z O.O.?
Najwyższa wartość wśród ostatnio rozstrzygniętych zamówień MECHATRONIKA WYPOSAŻENIE DYDAKTYCZNE SP Z O.O. to 136 161 zł – kontrakt udzielony przez Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego Im. Adolfa Dygasińskiego.
W jakich branżach MECHATRONIKA WYPOSAŻENIE DYDAKTYCZNE SP Z O.O. wygrywa przetargi?
Najwięcej zamówień MECHATRONIKA WYPOSAŻENIE DYDAKTYCZNE SP Z O.O. wygrywa w branżach: Sprzęt laboratoryjny, optyczny i precyzyjny (z wyjątkiem szklanego), Maszyny rolnicze, Maszyny, aparatura, urządzenia i wyroby elektryczne; oświetlenie, , . To właśnie w tych kategoriach CPV firma startuje najczęściej i notuje najwięcej korzystnych rozstrzygnięć.