MAZUR S. C. JAROSŁAW I WALDEMAR MAZUR
Główna działalność przetargowa: Maszyny, aparatura, urządzenia i wyroby elektryczne; oświetlenie · Maszyny przemysłowe · Maszyny górnicze, do pracy w kamieniołomach, sprzęt budowlany
Dane od 1 marca 2025 do 23 lipca 2026
- Postępowania
- 6
- Wygrane postępowania
- 4
z ofertą tej firmy
wygrana choć jedna część
Profil konkurenta
U kogo wygrywa MAZUR S. C. JAROSŁAW I WALDEMAR MAZUR i w jakim regionie. Czym się zajmuje — obok.
- Najczęstszy zamawiający
- Spółdzielnia Mieszkaniowa "Nowa" W Jastrzębiu-Zdroju
- Najaktywniejszy region
- Śląskie
- Największa z ostatnich wygranych
- 4780 złSpółdzielnia Mieszkaniowa "Nowa" W Jastrzębiu-Zdroju
Chcesz wiedzieć, z kim konkurujesz?
Sprawdź pełną historię ofert tego wykonawcy, jego konkurentów, ceny ofert i wyniki postępowań.
U jakich zamawiających najczęściej wygrywa
Wartość wygranych i średnia konkurencja dostępne w Mimira analiza rynku.
| Zamawiający | Wygrane części | Wartość wygranychłączna wartość zamówień | Średnia konkurencjailu wykonawców startowało | Skuteczność |
|---|---|---|---|---|
Spółdzielnia Mieszkaniowa "Nowa" W Jastrzębiu-Zdroju | 3 |
Z kim najczęściej konkuruje
Wykonawcy, którzy składali oferty w tych samych postępowaniach co MAZUR S. C. JAROSŁAW I WALDEMAR MAZUR.
- FFW41 ŁUKASZ WNENK5 wspólnych postępowań · 13 wygranych części
- ELKOT KRZYSZTOF KOTKOWSKI3 wspólne postępowania · 0 wygranych części
- FIGEL SP. Z O.O.1 wspólne postępowanie · 0 wygranych części
- ANB SP. Z O.O.1 wspólne postępowanie · 0 wygranych części
- ICG WORLD SP. Z O.O.1 wspólne postępowanie · 0 wygranych części
Czego jeszcze nie widać na tej stronie
Ostatnie wygrane przetargi
Zamawiający, wartość i data rozstrzygnięcia najnowszych wygranych.
| Przedmiot zamówienia | Wygrane części | Zamawiający | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|
| Zapytanie ofertowe na dostawę pompy kontrolnej REMS E-Pusch 2ŚląskieZobacz, z kim konkurował | — | Pwik-Wodzislaw | 23 lipca 2026 |
Co możesz sprawdzić w Mimira?
Ogłoszenia o wynikach mówią, kto wygrał. Analiza rynku Mimira dokłada resztę:
- kto konkurował z MAZUR S. C. JAROSŁAW I WALDEMAR MAZUR w każdym postępowaniu
- ile firm złożyło oferty
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- za jaką kwotę rozstrzygnięto każdą część
- jak często MAZUR S. C. JAROSŁAW I WALDEMAR MAZUR wygrywa u konkretnego zamawiającego
W jakich przetargach startował
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
- 6
- Postępowania
- 4
- Wygrane
- 66.7%
- Skuteczność
| Przedmiot zamówienia | Części z ofertą | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|---|
| Zapytanie ofertowe na dostawę pompy kontrolnej REMS E-Pusch 2ŚląskieZobacz, z kim konkurował |
Nie przegap, gdy MAZUR S. C. JAROSŁAW I WALDEMAR MAZUR znów wystartuje
Ustaw obserwację wykonawcy, a dostaniesz powiadomienie, kiedy:
- złoży ofertę
- wygra przetarg
- pojawi się w nowym postępowaniu