MARIUSZ TKACZYK S.C. ZAKŁAD USŁUG LEŚNYCH RUNO
NIP 919-180-38-25
Od 7 lutego 2025 do 7 lutego 2025 MARIUSZ TKACZYK S.C. ZAKŁAD USŁUG LEŚNYCH RUNO złożył oferty w 1 postępowaniu i wygrywał przetargi u 1 zamawiającego, łącznie za —. Najwięcej wygrywa w kategorii Usługi leśnictwa.
Dane od 1 stycznia 2025, odświeżane co tydzień
Postępowania
1
z ofertą firmy
Złożone oferty
1
osobno na każdą część
Wygrane części
1
w 1 postępowaniu
Skuteczność
100%
wygrane postępowania do wszystkich
Wartość wygranych
—
suma kwot z ogłoszeń o wyniku
Zamawiający
1
z co najmniej jedną wygraną
W jakich branżach specjalizuje się MARIUSZ TKACZYK S.C. ZAKŁAD USŁUG LEŚNYCH RUNO
Kategorie odczytane z tytułów ostatnio wygranych przetargów
- Usługi leśnictwa100%
Z kim konkuruje MARIUSZ TKACZYK S.C. ZAKŁAD USŁUG LEŚNYCH RUNO w przetargach
Firmy, które najczęściej składały oferty w tych samych postępowaniach
| Konkurent | Wspólne postępowania | Wygrane części: MARIUSZ TKACZYK S.C. ZAKŁAD USŁUG LEŚNYCH RUNO do konkurenta |
|---|---|---|
| ZAKŁAD USŁUG LEŚNYCH ECHO JANUSZ PAĆKOWSKIBiałopole | 1 | : 2 |
Którzy zamawiający wybierają oferty MARIUSZ TKACZYK S.C. ZAKŁAD USŁUG LEŚNYCH RUNO
Zamawiający, u których firma wygrała najwięcej części
| Zamawiający | Wygrane części | Oferty wygrane | Wartość |
|---|---|---|---|
| 1 | 100% | — |
W których województwach MARIUSZ TKACZYK S.C. ZAKŁAD USŁUG LEŚNYCH RUNO wygrywa przetargi
Wygrane części według województwa zamawiającego
Ostatnio wygrane przetargi MARIUSZ TKACZYK S.C. ZAKŁAD USŁUG LEŚNYCH RUNO
Najnowsze rozstrzygnięcia na korzyść firmy
| Przetarg i zamawiający | Części | Wartość wygranej | Rozstrzygnięcie |
|---|---|---|---|
| Polska – Usługi leśnictwa – Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Strzelce w roku 2025Skarb Państwa Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe - Nadleśnictwo Strzelce · mazowieckie | 1 | — | 07.02.2025 |
W jakich przetargach startował MARIUSZ TKACZYK S.C. ZAKŁAD USŁUG LEŚNYCH RUNO
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
| Przedmiot zamówienia | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|
| Polska – Usługi leśnictwa – Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Strzelce w roku 2025MazowieckieZobacz, z kim konkurował | Skarb Państwa Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe - Nadleśnictwo Strzel… | Wygrana1/1 |
Najczęściej zadawane pytania o MARIUSZ TKACZYK S.C. ZAKŁAD USŁUG LEŚNYCH RUNO
Ile przetargów wygrał MARIUSZ TKACZYK S.C. ZAKŁAD USŁUG LEŚNYCH RUNO?
Od 7 lutego 2025 do 7 lutego 2025 MARIUSZ TKACZYK S.C. ZAKŁAD USŁUG LEŚNYCH RUNO złożył oferty w 1 postępowaniu i wygrał 1 z nich (100%). Łącznie to 1 wygrana część o wartości —.
Jaki jest NIP firmy MARIUSZ TKACZYK S.C. ZAKŁAD USŁUG LEŚNYCH RUNO?
NIP firmy MARIUSZ TKACZYK S.C. ZAKŁAD USŁUG LEŚNYCH RUNO to 919-180-38-25.
U jakich zamawiających MARIUSZ TKACZYK S.C. ZAKŁAD USŁUG LEŚNYCH RUNO wygrywa przetargi?
Najwięcej części MARIUSZ TKACZYK S.C. ZAKŁAD USŁUG LEŚNYCH RUNO wygrał u zamawiających: Skarb Państwa Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe - Nadleśnictwo Strzelce.
Z kim konkuruje MARIUSZ TKACZYK S.C. ZAKŁAD USŁUG LEŚNYCH RUNO w przetargach?
W tych samych postępowaniach co MARIUSZ TKACZYK S.C. ZAKŁAD USŁUG LEŚNYCH RUNO najczęściej startują: ZAKŁAD USŁUG LEŚNYCH ECHO JANUSZ PAĆKOWSKI, SZYMON ZIELIŃSKI S.C. ZAKŁAD USŁUG LEŚNYCH RUNO, PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO - HANDLOWE - USŁUGOWE ŁUKASZ SKAMRUK, , , . Z firmą ZAKŁAD USŁUG LEŚNYCH ECHO JANUSZ PAĆKOWSKI spotkał się w 1 postępowaniu.