MAŁGORZATA BLABUŚ
Od 19 lipca 2026 do 19 lipca 2026 MAŁGORZATA BLABUŚ złożył oferty w 1 postępowaniu i wygrywał przetargi u 1 zamawiającego, łącznie za 130 zł. Najwięcej wygrywa w kategorii Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej.
Dane od 1 stycznia 2025, odświeżane co tydzień
Postępowania
1
z ofertą firmy
Złożone oferty
1
osobno na każdą część
Wygrane części
1
w 1 postępowaniu
Skuteczność
100%
wygrane postępowania do wszystkich
Wartość wygranych
130 zł
średnio 130 zł na część
Zamawiający
1
z co najmniej jedną wygraną
Jak często MAŁGORZATA BLABUŚ bierze udział w przetargach
Złożone oferty i wygrane części w ostatnich 12 miesiącach
Pokaż dane w tabeli
| Miesiąc | Złożone oferty | Wygrane części | Wartość wygranych |
|---|---|---|---|
| lip 26 |
W jakich branżach specjalizuje się MAŁGORZATA BLABUŚ
Udział działów CPV wśród kodów wygranych części
Kto wygrywa przetargi w kategorii Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej
Wykonawcy z najwyższą wartością wygranych w ciągu 24 miesięcy
Z kim konkuruje MAŁGORZATA BLABUŚ w przetargach
Firmy, które najczęściej składały oferty w tych samych postępowaniach
| Konkurent | Wspólne postępowania | Wygrane części: MAŁGORZATA BLABUŚ do konkurenta |
|---|---|---|
| JOANNA OSTROWSKA-KLYTAMianowice | 1 | 1 : 1 |
Którzy zamawiający wybierają oferty MAŁGORZATA BLABUŚ
Zamawiający, u których firma wygrała najwięcej części
| Zamawiający | Wygrane części | Oferty wygrane | Wartość |
|---|---|---|---|
| 1 | 100% | 130 zł |
Ostatnio wygrane przetargi MAŁGORZATA BLABUŚ
Najnowsze rozstrzygnięcia na korzyść firmy
| Przetarg i zamawiający | Części | Wartość wygranej | Rozstrzygnięcie |
|---|---|---|---|
| Świadczenie usług wychowawczych w Placówce Wsparcia Dziennego dla dzieci i młodzieży z Powiatu Kępińskiego w 2026 r., z podziałem na 9 częściPowiatowe Centrum Pomocy Rodzinie | 1 | 130 zł | 19.07.2026 |
W jakich przetargach startował MAŁGORZATA BLABUŚ
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
| Przedmiot zamówienia | Części z ofertą | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|---|
| Świadczenie usług wychowawczych w Placówce Wsparcia Dziennego dla dzieci i młodzieży z Powiatu Kępińskiego w 2026 r., z podziałem na 9 częścipolskaZobacz, z kim konkurował | Część 5 | Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie | Wygrana1/1 |
Najczęściej zadawane pytania o MAŁGORZATA BLABUŚ
Ile przetargów wygrał MAŁGORZATA BLABUŚ?
Od 19 lipca 2026 do 19 lipca 2026 MAŁGORZATA BLABUŚ złożył oferty w 1 postępowaniu i wygrał 1 z nich (100%). Łącznie to 1 wygrana część o wartości 130 zł.
U jakich zamawiających MAŁGORZATA BLABUŚ wygrywa przetargi?
Najwięcej części MAŁGORZATA BLABUŚ wygrał u zamawiających: Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie.
Z kim konkuruje MAŁGORZATA BLABUŚ w przetargach?
W tych samych postępowaniach co MAŁGORZATA BLABUŚ najczęściej startują: JOANNA OSTROWSKA-KLYTA, HANNA KRYSIK, IZABELA KOZŁOWSKA, JULIA KRAWCZYK-KOLENDOWICZ, JUSTYNA MARCZYK, KATARZYNA MIŚ-PROKOP. Z firmą JOANNA OSTROWSKA-KLYTA spotkał się w 1 postępowaniu.
W jakich branżach MAŁGORZATA BLABUŚ bierze udział w przetargach?
Najwięcej wygranych części MAŁGORZATA BLABUŚ ma w kategoriach: Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej, , .