MADORA SP. Z O.O.
Główna działalność przetargowa: Maszyny przemysłowe · Usługi edukacyjne i szkoleniowe · Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej
Dane od 1 lipca 2026 do 14 sierpnia 2026
- Postępowania
- 3
- Wygrane postępowania
- 2
z ofertą tej firmy
wygrana choć jedna część
Profil konkurenta
U kogo wygrywa MADORA SP. Z O.O. i w jakim regionie. Czym się zajmuje — obok.
- Najczęstszy zamawiający
- Ms Konstal Marzec Spółka Jawna
- Najaktywniejszy region
- Podkarpackie
- Największa z ostatnich wygranych
- 279 810 złMs Konstal Marzec Spółka Jawna
Chcesz wiedzieć, z kim konkurujesz?
Sprawdź pełną historię ofert tego wykonawcy, jego konkurentów, ceny ofert i wyniki postępowań.
U jakich zamawiających najczęściej wygrywa
Wartość wygranych i średnia konkurencja dostępne w Mimira analiza rynku.
| Zamawiający | Wygrane części | Wartość wygranychłączna wartość zamówień | Średnia konkurencjailu wykonawców startowało | Skuteczność |
|---|---|---|---|---|
Ms Konstal Marzec Spółka Jawna | 1 |
Z kim najczęściej konkuruje
Wykonawcy, którzy składali oferty w tych samych postępowaniach co MADORA SP. Z O.O..
- INTERPOLER2 wspólne postępowania · 0 wygranych części
- ATLAS COPCO POLSKA SP. Z O.O.1 wspólne postępowanie · 1 wygrana część
- E. EUROMETAL SP. Z O.O.1 wspólne postępowanie · 0 wygranych części
Czego jeszcze nie widać na tej stronie
- ile firm złożyło oferty w każdym postępowaniu
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
Ostatnie wygrane przetargi
Zamawiający, wartość i data rozstrzygnięcia najnowszych wygranych.
| Przedmiot zamówienia | Wygrane części | Zamawiający | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|
| ZAPYTANIE OFERTOWE nr 4/FEPW_1.2/2026PodkarpackieZobacz, z kim konkurował | ZAPYTANIE OFERTOWE nr 4/FEPW_1.2/2026 | Zakład Produkcji I Handlu „Agropart” S.C. Rafał Kilian, Wiesław Kilian |
Co możesz sprawdzić w Mimira?
Ogłoszenia o wynikach mówią, kto wygrał. Analiza rynku Mimira dokłada resztę:
- kto konkurował z MADORA SP. Z O.O. w każdym postępowaniu
- ile firm złożyło oferty
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- za jaką kwotę rozstrzygnięto każdą część
- jak często MADORA SP. Z O.O. wygrywa u konkretnego zamawiającego
W jakich przetargach startował
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
- 3
- Postępowania
- 2
- Wygrane
- 66.7%
- Skuteczność
| Przedmiot zamówienia | Części z ofertą | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|---|
| Zapytanie Ofertowe dotyczące zakupu frezarko – wiertarki, sprężarki gratowarkiKujawsko-pomorskieZobacz, z kim konkurował |
Nie przegap, gdy MADORA SP. Z O.O. znów wystartuje
Ustaw obserwację wykonawcy, a dostaniesz powiadomienie, kiedy:
- złoży ofertę
- wygra przetarg
- pojawi się w nowym postępowaniu