LILTI SP. Z O.O.
Dane od 17 sierpnia 2026 do 17 sierpnia 2026
- Postępowania
- 1
- Wygrane postępowania
- 0
z ofertą tej firmy
wygrana choć jedna część
Z kim najczęściej konkuruje
Wykonawcy, którzy składali oferty w tych samych postępowaniach co LILTI SP. Z O.O..
- SAMSTAL IRENEUSZ RUBASZEWSKI1 wspólne postępowanie · 1 wygrana część
- WTM SYSTEM SP. Z O.O.1 wspólne postępowanie · 0 wygranych części
- IKAMET SP. Z O.O.1 wspólne postępowanie · 0 wygranych części
- ENERGOREMONT ŚWIECIE SP. Z O.O.1 wspólne postępowanie · 0 wygranych części
- SAWOGAZ KRAKOWIAK SP. Z O.O.1 wspólne postępowanie · 0 wygranych części
Czego jeszcze nie widać na tej stronie
Ostatnie wygrane przetargi
Zamawiający, wartość i data rozstrzygnięcia najnowszych wygranych.
Brak danych o wygranych w tym okresie.
Co możesz sprawdzić w Mimira?
Ogłoszenia o wynikach mówią, kto wygrał. Analiza rynku Mimira dokłada resztę:
- kto konkurował z LILTI SP. Z O.O. w każdym postępowaniu
- ile firm złożyło oferty
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- za jaką kwotę rozstrzygnięto każdą część
- jak często LILTI SP. Z O.O. wygrywa u konkretnego zamawiającego
W jakich przetargach startował
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
- 1
- Postępowania
- 0
- Wygrane
- 0%
- Skuteczność
| Przedmiot zamówienia | Części z ofertą | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|---|
| ZAPYTANIE OFERTOWE NR 12/KE na montaż instalacji rurociągowych wraz z wykonaniem izolacjiKujawsko-pomorskieZobacz, z kim konkurował |
Nie przegap, gdy LILTI SP. Z O.O. znów wystartuje
Ustaw obserwację wykonawcy, a dostaniesz powiadomienie, kiedy:
- złoży ofertę
- wygra przetarg
- pojawi się w nowym postępowaniu
Otwarte przetargi w województwie warmińsko-mazurskim
Do firmy LILTI SP. Z O.O. nie mamy jeszcze przypisanej wygranej części zamówienia.

Przebudowa drogi gminnej nr 183041N Grodziczno-Katlewo Etap I


Budowa magazynu na działce nr 209/17 obręb Nowe Grodziczno


USŁUGA WYKONANIA ZNAKU SPECJALNEGO



RFI- Autobusowa komunikacja zastępcza na odcinku Pisz-Ełk w dn. 02.10-08.10/2026

4/TiRW Przegląd/Naprawa Wagonów