LIGA OBRONY KRAJU REJONOWY OŚRODEK SZKOLENIA
Od 6 maja 2025 do 21 kwietnia 2026 LIGA OBRONY KRAJU REJONOWY OŚRODEK SZKOLENIA złożył oferty w 3 postępowaniach i wygrywał przetargi u 1 zamawiającego, łącznie za 197 700 zł. Najwięcej wygrywa w kategorii Usługi edukacyjne i szkoleniowe.
Dane od 1 stycznia 2025, odświeżane co tydzień
Postępowania
3
z ofertą firmy
Złożone oferty
3
osobno na każdą część
Wygrane części
2
w 2 postępowaniach
Skuteczność
66,7%
wygrane postępowania do wszystkich
Wartość wygranych
197 700 zł
średnio 98 850 zł na część
Zamawiający
1
z co najmniej jedną wygraną
Jak często LIGA OBRONY KRAJU REJONOWY OŚRODEK SZKOLENIA bierze udział w przetargach
Złożone oferty i wygrane części w ostatnich 12 miesiącach
W jakich branżach specjalizuje się LIGA OBRONY KRAJU REJONOWY OŚRODEK SZKOLENIA
Udział działów CPV wśród kodów wygranych części
Kto wygrywa przetargi w kategorii Usługi edukacyjne i szkoleniowe
Wykonawcy z najwyższą wartością wygranych w ciągu 24 miesięcy
- 1POJAZDY SZYNOWE PESA BYDGOSZCZ S.A.434,85 mln zł
- 2STRABAG SP. Z O.O.336,42 mln zł
Z kim konkuruje LIGA OBRONY KRAJU REJONOWY OŚRODEK SZKOLENIA w przetargach
Firmy, które najczęściej składały oferty w tych samych postępowaniach
| Konkurent | Wspólne postępowania | Wygrane części: LIGA OBRONY KRAJU REJONOWY OŚRODEK SZKOLENIA do konkurenta |
|---|---|---|
| STOWARZYSZENIE „CENTRUM SZKOLENIA ZAWODOWEGO” W GORLICACH,Gorlice | 3 |
Którzy zamawiający wybierają oferty LIGA OBRONY KRAJU REJONOWY OŚRODEK SZKOLENIA
Zamawiający, u których firma wygrała najwięcej części
| Zamawiający | Wygrane części | Oferty wygrane | Wartość |
|---|---|---|---|
| 2 | 67% | 197 700 zł |
W których województwach LIGA OBRONY KRAJU REJONOWY OŚRODEK SZKOLENIA wygrywa przetargi
Wygrane części według województwa zamawiającego
Ostatnio wygrane przetargi LIGA OBRONY KRAJU REJONOWY OŚRODEK SZKOLENIA
Najnowsze rozstrzygnięcia na korzyść firmy
W jakich przetargach startował LIGA OBRONY KRAJU REJONOWY OŚRODEK SZKOLENIA
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
| Przedmiot zamówienia | Części z ofertą | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|---|
| Usługa zorganizowania i przeprowadzenia kursów na potrzeby realizacji projektu pn.: Mój zawód – moja przyszłość - rozwój Centrów Kompetencji Zawodowych w Powiecie Gorlickim - III edycjaMałopolskieZobacz, z kim konkurował | Część 1 | Centrum Kształcenia Zawodowego W Gorlicach | Wygrana |
Najczęściej zadawane pytania o LIGA OBRONY KRAJU REJONOWY OŚRODEK SZKOLENIA
Ile przetargów wygrał LIGA OBRONY KRAJU REJONOWY OŚRODEK SZKOLENIA?
Od 6 maja 2025 do 21 kwietnia 2026 LIGA OBRONY KRAJU REJONOWY OŚRODEK SZKOLENIA złożył oferty w 3 postępowaniach i wygrał 2 z nich (66,7%). Łącznie to 2 wygrane części o wartości 197 700 zł.
U jakich zamawiających LIGA OBRONY KRAJU REJONOWY OŚRODEK SZKOLENIA wygrywa przetargi?
Najwięcej części LIGA OBRONY KRAJU REJONOWY OŚRODEK SZKOLENIA wygrał u zamawiających: Centrum Kształcenia Zawodowego W Gorlicach.
Z kim konkuruje LIGA OBRONY KRAJU REJONOWY OŚRODEK SZKOLENIA w przetargach?
W tych samych postępowaniach co LIGA OBRONY KRAJU REJONOWY OŚRODEK SZKOLENIA najczęściej startują: STOWARZYSZENIE „CENTRUM SZKOLENIA ZAWODOWEGO” W GORLICACH,, CENTRUM KSZTAŁCENIA CANOVA SP. Z O.O., SĄDECKA AGENCJA ROZWOJU REGIONALNEGO S.A., OŚRODEK SZKOLENIA, DOKSZTAŁCANIA I DOSKONALENIA KADR KURSOR SP. Z O.O.. Z firmą STOWARZYSZENIE „CENTRUM SZKOLENIA ZAWODOWEGO” W GORLICACH, spotkał się w 3 postępowaniach.