LENART INTERACTIVE SYLWIA DĘBOWSKA-LENART
Główna działalność przetargowa: Usługi edukacyjne i szkoleniowe · Meble (włącznie z biurowymi), wyposażenie, urządzenia domowe (z wyłączeniem oświetlenia) i środki czyszczące
Dane od 9 kwietnia 2026 do 16 lipca 2026
- Postępowania
- 2
- Wygrane postępowania
- 1
z ofertą tej firmy
wygrana choć jedna część
Profil konkurenta
U kogo wygrywa LENART INTERACTIVE SYLWIA DĘBOWSKA-LENART i w jakim regionie. Czym się zajmuje — obok.
- Najczęstszy zamawiający
- Warmińsko-Mazurski Zakład Doskonalenia Zawodowego W Olsztynie
- Najaktywniejszy region
- Warmińsko-mazurskie
- Największa z ostatnich wygranych
- 191 511 złWarmińsko-Mazurski Zakład Doskonalenia Zawodowego W Olsztynie
Chcesz wiedzieć, z kim konkurujesz?
Sprawdź pełną historię ofert tego wykonawcy, jego konkurentów, ceny ofert i wyniki postępowań.
U jakich zamawiających najczęściej wygrywa
Wartość wygranych i średnia konkurencja dostępne w Mimira analiza rynku.
| Zamawiający | Wygrane części | Wartość wygranychłączna wartość zamówień | Średnia konkurencjailu wykonawców startowało | Skuteczność |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Z kim najczęściej konkuruje
Wykonawcy, którzy składali oferty w tych samych postępowaniach co LENART INTERACTIVE SYLWIA DĘBOWSKA-LENART.
- LEARNHOOD1 wspólne postępowanie · 1 wygrana część
- ERNABO ADRIAN FLAK1 wspólne postępowanie · 0 wygranych części
- BRAINSTORM GROUP SP. Z O.O.1 wspólne postępowanie · 0 wygranych części
- COLLEGIUM WRATISLAVIENSE SP. Z O.O.1 wspólne postępowanie · 0 wygranych części
- SAGES SP. Z O.O.1 wspólne postępowanie · 0 wygranych części
Czego jeszcze nie widać na tej stronie
Ostatnie wygrane przetargi
Zamawiający, wartość i data rozstrzygnięcia najnowszych wygranych.
| Przedmiot zamówienia | Wygrane części | Zamawiający | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|
| Zapytanie ofertowe nr BCU-73 (cyfrowe materiały dydaktyczne na platformę e-learningową)Warmińsko-mazurskieZobacz, z kim konkurował | opracowanie i dostarczenie e-mateiałów | Warmińsko-Mazurski Zakład Doskonalenia Zawodowego W Olsztynie |
Co możesz sprawdzić w Mimira?
Ogłoszenia o wynikach mówią, kto wygrał. Analiza rynku Mimira dokłada resztę:
- kto konkurował z LENART INTERACTIVE SYLWIA DĘBOWSKA-LENART w każdym postępowaniu
- ile firm złożyło oferty
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- za jaką kwotę rozstrzygnięto każdą część
- jak często LENART INTERACTIVE SYLWIA DĘBOWSKA-LENART wygrywa u konkretnego zamawiającego
W jakich przetargach startował
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
- 2
- Postępowania
- 1
- Wygrane
- 50%
- Skuteczność
| Przedmiot zamówienia | Części z ofertą | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|---|
| Szkolenie pn. „Zastosowanie sztucznej inteligencji w dydaktyce akademickiej” dla kadry prowadzącej dydaktykę w ramach projektu „Uniwersytet 4D: Dydaktyka – Digitalizacja – Dostępność – Dbałość o środowisko”, nr FERS.01.05-IP.08-0232/25.MazowieckieZobacz, z kim konkurował |
Nie przegap, gdy LENART INTERACTIVE SYLWIA DĘBOWSKA-LENART znów wystartuje
Ustaw obserwację wykonawcy, a dostaniesz powiadomienie, kiedy:
- złoży ofertę
- wygra przetarg
- pojawi się w nowym postępowaniu
Najczęściej zadawane pytania o LENART INTERACTIVE SYLWIA DĘBOWSKA-LENART
Ile przetargów wygrał LENART INTERACTIVE SYLWIA DĘBOWSKA-LENART?
LENART INTERACTIVE SYLWIA DĘBOWSKA-LENART wygrał 1 części w 2 postępowaniach o łącznej szacunkowej wartości 191 511 zł. Oferty firmy wybrało 1 zamawiających, a skuteczność w postępowaniach, w których startowała, wynosi 50%.
Jakie są opinie o LENART INTERACTIVE SYLWIA DĘBOWSKA-LENART?
Mimira nie zbiera opinii ani recenzji wykonawców. Sprawdzalny jest za to wynik przetargowy: od 9 kwietnia 2026 do 16 lipca 2026 firma złożyła oferty w 2 postępowaniach i wygrała 1. Każda z tych pozycji pochodzi z ogłoszenia o wyniku opublikowanego w BZP lub TED.
Jaki jest największy kontrakt LENART INTERACTIVE SYLWIA DĘBOWSKA-LENART?
Najwyższa wartość wśród ostatnio rozstrzygniętych zamówień LENART INTERACTIVE SYLWIA DĘBOWSKA-LENART to 191 511 zł – kontrakt udzielony przez Warmińsko-Mazurski Zakład Doskonalenia Zawodowego W Olsztynie.
W jakich branżach LENART INTERACTIVE SYLWIA DĘBOWSKA-LENART wygrywa przetargi?
Najwięcej zamówień LENART INTERACTIVE SYLWIA DĘBOWSKA-LENART wygrywa w branżach: Usługi edukacyjne i szkoleniowe, Meble (włącznie z biurowymi), wyposażenie, urządzenia domowe (z wyłączeniem oświetlenia) i środki czyszczące. To właśnie w tych kategoriach CPV firma startuje najczęściej i notuje najwięcej korzystnych rozstrzygnięć.