LEMA SP.J. MARIUSZ LEHMANN MAREK MACIOŁEK
Poznań, wielkopolskie · NIP 619-001-02-74
Od 18 czerwca 2025 do 7 sierpnia 2026 LEMA SP.J. MARIUSZ LEHMANN MAREK MACIOŁEK złożył oferty w 11 postępowaniach i wygrywał przetargi u 1 zamawiającego, łącznie za 94,01 mln zł. Najwięcej wygrywa w kategorii Usługi odbioru ścieków, usuwania odpadów, czyszczenia/sprzątania i usługi ekologiczne.
Dane od 1 stycznia 2025, odświeżane co tydzień
Postępowania
11
z ofertą firmy
Złożone oferty
15
osobno na każdą część
Wygrane części
14
w 11 postępowaniach
Skuteczność
100%
wygrane postępowania do wszystkich
Wartość wygranych
94,01 mln zł
średnio 6,72 mln zł na część
Zamawiający
1
z co najmniej jedną wygraną
Jak często LEMA SP.J. MARIUSZ LEHMANN MAREK MACIOŁEK bierze udział w przetargach
Złożone oferty i wygrane części w ostatnich 12 miesiącach
W jakich branżach specjalizuje się LEMA SP.J. MARIUSZ LEHMANN MAREK MACIOŁEK
Udział działów CPV wśród kodów wygranych części
Z kim konkuruje LEMA SP.J. MARIUSZ LEHMANN MAREK MACIOŁEK w przetargach
Firmy, które najczęściej składały oferty w tych samych postępowaniach
| Konkurent | Wspólne postępowania | Wygrane części: LEMA SP.J. MARIUSZ LEHMANN MAREK MACIOŁEK do konkurenta |
|---|---|---|
| HYDROWODKAN SP. Z O.O.Poznań | 7 | 9 : 9 |
Którzy zamawiający wybierają oferty LEMA SP.J. MARIUSZ LEHMANN MAREK MACIOŁEK
Zamawiający, u których firma wygrała najwięcej części
| Zamawiający | Wygrane części | Oferty wygrane | Wartość |
|---|---|---|---|
| 14 | 93% | 94,01 mln zł |
W których województwach LEMA SP.J. MARIUSZ LEHMANN MAREK MACIOŁEK wygrywa przetargi
Wygrane części według województwa zamawiającego
Ostatnio wygrane przetargi LEMA SP.J. MARIUSZ LEHMANN MAREK MACIOŁEK
Najnowsze rozstrzygnięcia na korzyść firmy
| Przetarg i zamawiający | Części | Wartość wygranej | Rozstrzygnięcie |
|---|---|---|---|
| Roboty budowlane na rzece Złotnica, Meresznica i Rów Główny na terenie NW OstrzeszówPaństwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie · wielkopolskie | 1 | 25 999 zł | 07.08.2026 |
| Prace utrzymaniowe, konserwacyjno - udrożnieniowe rzek na terenie Zarządu Zlewni w Sieradzu – umowa ramowaPaństwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie · mazowieckie | 1 | 2,77 mln zł | 27.01.2026 |
| Utrzymanie wód, urządzeń wodnych oraz pozostałych obiektów związanych z gospodarką wodną na terenie Zarządu Zlewni w Lesznie |
W jakich przetargach startował LEMA SP.J. MARIUSZ LEHMANN MAREK MACIOŁEK
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
| Przedmiot zamówienia | Części z ofertą | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|---|
| Roboty budowlane na rzece Złotnica, Meresznica i Rów Główny na terenie NW OstrzeszówWielkopolskieZobacz, z kim konkurował | — | Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie | Wygrana1/1 |
Najczęściej zadawane pytania o LEMA SP.J. MARIUSZ LEHMANN MAREK MACIOŁEK
Ile przetargów wygrał LEMA SP.J. MARIUSZ LEHMANN MAREK MACIOŁEK?
Od 18 czerwca 2025 do 7 sierpnia 2026 LEMA SP.J. MARIUSZ LEHMANN MAREK MACIOŁEK złożył oferty w 11 postępowaniach i wygrał 11 z nich (100%). Łącznie to 14 wygranych części o wartości 94,01 mln zł.
Jaki jest NIP firmy LEMA SP.J. MARIUSZ LEHMANN MAREK MACIOŁEK?
NIP firmy LEMA SP.J. MARIUSZ LEHMANN MAREK MACIOŁEK to 619-001-02-74. Siedziba firmy: Poznań.
U jakich zamawiających LEMA SP.J. MARIUSZ LEHMANN MAREK MACIOŁEK wygrywa przetargi?
Najwięcej części LEMA SP.J. MARIUSZ LEHMANN MAREK MACIOŁEK wygrał u zamawiających: Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie.
Z kim konkuruje LEMA SP.J. MARIUSZ LEHMANN MAREK MACIOŁEK w przetargach?
W tych samych postępowaniach co LEMA SP.J. MARIUSZ LEHMANN MAREK MACIOŁEK najczęściej startują: HYDROWODKAN SP. Z O.O., PHU ROMAN NOWOSTAWSKI, PRZEDSIĘBIORSTWO MELIORACYJNO-BUDOWLANE ZARZECKA IWONA I ZARZECKI MATEUSZ S.C. IWONA ZARZECKA - PRZEDSIĘBIORSTWO MELIORACYJNO-BUDOWLANE - DZIAŁA W FORMIE W/W S.C. - CEIDG MATEUSZ ZARZECKI - PRZEDSIĘBIORSTWO MELIORACYJNO-BUDOWLANE - DZIAŁA W FORMIE W/W S.C. - CEIDG, , . Z firmą HYDROWODKAN spotkał się w 7 postępowaniach.