KOWALSKA EWA
Dane od 1 stycznia 2025, odświeżane co tydzień
Postępowania
1
z ofertą firmy
Złożone oferty
1
osobno na każdą część
Wygrane części
1
w 1 postępowaniu
Skuteczność
100%
wygrane postępowania do wszystkich
Wartość wygranych
245 870 zł
średnio 245 870 zł na część
Zamawiający
1
z co najmniej jedną wygraną
Jakiej wartości przetargi wygrywa KOWALSKA EWA
Wygrane części według kwoty zwycięskiej oferty
- do 50 tys. zł0%
- od 50 tys. do 1 mln zł100%
- powyżej 1 mln zł0%
- średnia wartość wygranej części
- 245 870 zł
- wartość wszystkich złożonych ofert
- 245 870 zł
W jakich branżach specjalizuje się KOWALSKA EWA
Udział działów CPV wśród kodów wygranych części
Kto wygrywa przetargi w kategorii Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej
Wykonawcy z najwyższą wartością wygranych w ciągu 24 miesięcy
Z kim konkuruje KOWALSKA EWA w przetargach
Firmy, które najczęściej składały oferty w tych samych postępowaniach
| Konkurent | Wspólne postępowania | Wygrane części: KOWALSKA EWA do konkurenta |
|---|---|---|
| KATARZYNA PLOCH-BARAŃSKATedremoved | 1 | 1 : 1 |
Którzy zamawiający wybierają oferty KOWALSKA EWA
Zamawiający, u których firma wygrała najwięcej części
| Zamawiający | Wygrane części | Oferty wygrane | Wartość |
|---|---|---|---|
| 1 | 100% | 245 870 zł |
Ostatnio wygrane przetargi KOWALSKA EWA
Najnowsze rozstrzygnięcia na korzyść firmy
W jakich przetargach startował KOWALSKA EWA
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
| Przedmiot zamówienia | Części z ofertą | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|---|
| Polska – Usługi leczenia ambulatoryjnego – Usługi lekarskie w rodzaju podstawowej opieki zdrowotnej w zakresie nocnej i świątecznej opieki medycznej w ramach dyżurów lekarskichpolskaZobacz, z kim konkurował | Część 1 | Szpital Miejski W Zabrzu Sp. Z O.O. | Wygrana1/1 |
Najczęściej zadawane pytania o KOWALSKA EWA
Ile przetargów wygrał KOWALSKA EWA?
Od 2025 roku KOWALSKA EWA złożył oferty w 1 postępowaniu i wygrał 1 z nich (100%). Łącznie to 1 wygrana część o wartości 245 870 zł.
U jakich zamawiających KOWALSKA EWA wygrywa przetargi?
Najwięcej części KOWALSKA EWA wygrał u zamawiających: Szpital Miejski W Zabrzu Sp. Z O.O..
Z kim konkuruje KOWALSKA EWA w przetargach?
W tych samych postępowaniach co KOWALSKA EWA najczęściej startują: KATARZYNA PLOCH-BARAŃSKA. Z firmą KATARZYNA PLOCH-BARAŃSKA spotkał się w 1 postępowaniu.
W jakich branżach KOWALSKA EWA bierze udział w przetargach?
Najwięcej wygranych części KOWALSKA EWA ma w kategoriach: Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej.
Jaki jest największy kontrakt KOWALSKA EWA?
Najwyższa wartość wśród ostatnio rozstrzygniętych zamówień KOWALSKA EWA to 245 870 zł. Zamawiający: Szpital Miejski W Zabrzu Sp. Z O.O..
