KONSORCJUM FIRM (GO-LIFT MAŁGORZATA CHMIEL, CTE S.P.A.)
Dane od 1 stycznia 2025, odświeżane co tydzień
Postępowania
1
z ofertą firmy
Złożone oferty
1
osobno na każdą część
Wygrane części
0
w 0 postępowaniach
Skuteczność
0%
wygrane postępowania do wszystkich
Wartość wygranych
—
suma kwot z ogłoszeń o wyniku
Zamawiający
0
z co najmniej jedną wygraną
Z kim konkuruje KONSORCJUM FIRM (GO-LIFT MAŁGORZATA CHMIEL, CTE S.P.A.) w przetargach
Firmy, które najczęściej składały oferty w tych samych postępowaniach
| Konkurent | Wspólne postępowania | Wygrane części: KONSORCJUM FIRM (GO-LIFT MAŁGORZATA CHMIEL, CTE S.P.A.) do konkurenta |
|---|---|---|
| KOB-CRANE MONTAŻE SP. Z O.O.Kolbuszowa | 1 | : 1 |
W jakich przetargach startował KONSORCJUM FIRM (GO-LIFT MAŁGORZATA CHMIEL, CTE S.P.A.)
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
| Przedmiot zamówienia | Części z ofertą | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|---|
| Zadanie 1 - Dostawa podnośników teleskopowych z JIB o wysięgu roboczym min 20 m, na podwoziu samochodów z napędem 4 X 4 o d.m.c. pow. 5,5 t - szt. 4. Zadanie 2 - Dostawa podnośnika teleskopowego o wysięgu roboczym min 14 m, na podwoziu samochodu z napędem 4 X 4 o d.m.c do 3,5 t - szt. 1polskaZobacz, z kim konkurował | Zadanie nr 1. Dostawa podnośników teleskopowych z… |
Otwarte przetargi w Polsce
Do firmy KONSORCJUM FIRM (GO-LIFT MAŁGORZATA CHMIEL, CTE S.P.A.) nie mamy jeszcze przypisanej wygranej części zamówienia.

Doposażenie Domu Ludowego w miejscowości Kliny i Rzetnia


Modernizacja dróg gruntowych w granicach administracyjnych Grudziądza (z podziałem na dwie części)




SSM/45/ZO/2026 Dostawa 5 mobilnych zbiorników paliwa po ok. 55 litrów
ZP/51/2026 Usługi z zakresu medycyny pracy
Najczęściej zadawane pytania o KONSORCJUM FIRM (GO-LIFT MAŁGORZATA CHMIEL, CTE S.P.A.)
Ile przetargów wygrał KONSORCJUM FIRM (GO-LIFT MAŁGORZATA CHMIEL, CTE S.P.A.)?
Od 2025 roku KONSORCJUM FIRM (GO-LIFT MAŁGORZATA CHMIEL, CTE S.P.A.) złożył oferty w 1 postępowaniu i wygrał 0 z nich (0%). Łącznie to 0 wygranych części o wartości —.
Z kim konkuruje KONSORCJUM FIRM (GO-LIFT MAŁGORZATA CHMIEL, CTE S.P.A.) w przetargach?
W tych samych postępowaniach co KONSORCJUM FIRM (GO-LIFT MAŁGORZATA CHMIEL, CTE S.P.A.) najczęściej startują: KOB-CRANE MONTAŻE SP. Z O.O., HDW POLSKA SP. Z O.O., FABRYKA MASZYN „BUMAR-KOSZALIN” S.A., HMF POLSKA SP. Z O.O., KONSORCJUM: 1. GO-LIFT (LIDER) MAŁGORZATA CHMIEL UL. ŚLĄSKA 41 43-100 TYCHY 2. CTE S.P.A. VIALE CAPRONI 7 CAP 38068 ROVERETO, WŁOCHY. Z firmą KOB-CRANE MONTAŻE spotkał się w 1 postępowaniu.
