KATARZYNA OLSZEWSKA-TUREK
Główna działalność przetargowa: Usługi edukacyjne i szkoleniowe · Usługi badawcze i eksperymentalno-rozwojowe oraz pokrewne usługi doradcze · Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej
Dane od 21 lutego 2025 do 1 czerwca 2026
- Postępowania
- 4
- Wygrane postępowania
- 3
z ofertą tej firmy
wygrana choć jedna część
Profil konkurenta
U kogo wygrywa KATARZYNA OLSZEWSKA-TUREK i w jakim regionie. Czym się zajmuje — obok.
- Najczęstszy zamawiający
- Krakowskie Stowarzyszenie Terapeutów Uzaleznień
- Najaktywniejszy region
- Małopolskie
- Największa z ostatnich wygranych
- 182 700 złSpecjalistyczny Psychiatryczny Zespół Opieki Zdrowotnej W Łodzi Szpital Im. J. Babińskiego
Chcesz wiedzieć, z kim konkurujesz?
Sprawdź pełną historię ofert tego wykonawcy, jego konkurentów, ceny ofert i wyniki postępowań.
U jakich zamawiających najczęściej wygrywa
Wartość wygranych i średnia konkurencja dostępne w Mimira analiza rynku.
| Zamawiający | Wygrane części | Wartość wygranychłączna wartość zamówień | Średnia konkurencjailu wykonawców startowało | Skuteczność |
|---|---|---|---|---|
| 4 |
Z kim najczęściej konkuruje
Wykonawcy, którzy składali oferty w tych samych postępowaniach co KATARZYNA OLSZEWSKA-TUREK.
- ALEKSANDRA LEWANDOWSKA2 wspólne postępowania · 3 wygrane części
- BERNADETTA IZYDORCZYK2 wspólne postępowania · 2 wygrane części
- MAŁGORZATA LATUSEK-ŁUKASIEWICZ GABINET PSYCHOTERAPII2 wspólne postępowania · 2 wygrane części
- GABINET PSYCHOLOGICZNY KATARZYNA NOWAKOWSKA-DOMAGAŁA2 wspólne postępowania · 2 wygrane części
- BARBARA JOLANTA BĘTKOWSKA-KORPAŁA2 wspólne postępowania · 2 wygrane części
Ostatnie wygrane przetargi
Zamawiający, wartość i data rozstrzygnięcia najnowszych wygranych.
| Przedmiot zamówienia | Wygrane części | Zamawiający | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|
| 21/2026 - Poprowadzenie wykładu w ramach szkolenia specjalizacyjnego w dziedzinie psychoterapii uzależnień: Moduł II - Podstawy wiedzy psychologicznej dla specjalisty psychoterapii uzależnień, 2. Kurs specjalizacyjny: „Psychologiczna diagnoza kliniczna w leczeniu uzależnień”MałopolskieZobacz, z kim konkurował | Zapytanie ofertowe nr 21/2026 | Krakowskie Stowarzyszenie Terapeutów Uzaleznień |
Co możesz sprawdzić w Mimira?
Ogłoszenia o wynikach mówią, kto wygrał. Analiza rynku Mimira dokłada resztę:
- kto konkurował z KATARZYNA OLSZEWSKA-TUREK w każdym postępowaniu
- ile firm złożyło oferty
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- za jaką kwotę rozstrzygnięto każdą część
- jak często KATARZYNA OLSZEWSKA-TUREK wygrywa u konkretnego zamawiającego
W jakich przetargach startował
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
- 4
- Postępowania
- 3
- Wygrane
- 75%
- Skuteczność
| Przedmiot zamówienia | Części z ofertą | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|---|
| 21/2026 - Poprowadzenie wykładu w ramach szkolenia specjalizacyjnego w dziedzinie psychoterapii uzależnień: Moduł II - Podstawy wiedzy psychologicznej dla specjalisty psychoterapii uzależnień, 2. Kurs specjalizacyjny: „Psychologiczna diagnoza kliniczna w leczeniu uzależnień”MałopolskieZobacz, z kim konkurował |
Nie przegap, gdy KATARZYNA OLSZEWSKA-TUREK znów wystartuje
Ustaw obserwację wykonawcy, a dostaniesz powiadomienie, kiedy:
- złoży ofertę
- wygra przetarg
- pojawi się w nowym postępowaniu