JOLANTA SYKUT-CEGIELSKA
Dane od 1 stycznia 2025, odświeżane co tydzień
Postępowania
2
z ofertą firmy
Złożone oferty
2
osobno na każdą część
Wygrane części
2
w 2 postępowaniach
Skuteczność
100%
wygrane postępowania do wszystkich
Wartość wygranych
25 512 zł
średnio 12 756 zł na część
Zamawiający
1
z co najmniej jedną wygraną
Jakiej wartości przetargi wygrywa JOLANTA SYKUT-CEGIELSKA
Wygrane części według kwoty zwycięskiej oferty
- do 50 tys. zł100%
- od 50 tys. do 1 mln zł0%
- powyżej 1 mln zł0%
- średnia wartość wygranej części
- 12 756 zł
- wartość wszystkich złożonych ofert
- 25 512 zł
W jakich branżach specjalizuje się JOLANTA SYKUT-CEGIELSKA
Udział działów CPV wśród kodów wygranych części
Kto wygrywa przetargi w kategorii Usługi edukacyjne i szkoleniowe
Wykonawcy z najwyższą wartością wygranych w ciągu 24 miesięcy
- 1POJAZDY SZYNOWE PESA BYDGOSZCZ S.A.434,85 mln zł
- 2STRABAG SP. Z O.O.336,42 mln zł
Z kim konkuruje JOLANTA SYKUT-CEGIELSKA w przetargach
Firmy, które najczęściej składały oferty w tych samych postępowaniach
| Konkurent | Wspólne postępowania | Wygrane części: JOLANTA SYKUT-CEGIELSKA do konkurenta |
|---|---|---|
| BOŻENNA DEMBOWSKA-BAGIŃSKAWarszawa | 2 | 2 : 8 |
Którzy zamawiający wybierają oferty JOLANTA SYKUT-CEGIELSKA
Zamawiający, u których firma wygrała najwięcej części
| Zamawiający | Wygrane części | Oferty wygrane | Wartość |
|---|---|---|---|
| 2 | 100% | 25 512 zł |
W których województwach JOLANTA SYKUT-CEGIELSKA wygrywa przetargi
Wygrane części według województwa zamawiającego
Ostatnio wygrane przetargi JOLANTA SYKUT-CEGIELSKA
Najnowsze rozstrzygnięcia na korzyść firmy
W jakich przetargach startował JOLANTA SYKUT-CEGIELSKA
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
Najczęściej zadawane pytania o JOLANTA SYKUT-CEGIELSKA
Ile przetargów wygrał JOLANTA SYKUT-CEGIELSKA?
Od 2025 roku JOLANTA SYKUT-CEGIELSKA złożył oferty w 2 postępowaniach i wygrał 2 z nich (100%). Łącznie to 2 wygrane części o wartości 25 512 zł.
U jakich zamawiających JOLANTA SYKUT-CEGIELSKA wygrywa przetargi?
Najwięcej części JOLANTA SYKUT-CEGIELSKA wygrał u zamawiających: Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego.
Z kim konkuruje JOLANTA SYKUT-CEGIELSKA w przetargach?
W tych samych postępowaniach co JOLANTA SYKUT-CEGIELSKA najczęściej startują: BOŻENNA DEMBOWSKA-BAGIŃSKA, MONIKA DROGOSIEWICZ, ANNA ADAMOWICZ-SALACH, TERESA BIELECKA, INSTYTUT HEMATOLOGII I TRANSFUZJOLOGII. Z firmą BOŻENNA DEMBOWSKA-BAGIŃSKA spotkał się w 2 postępowaniach.
W jakich branżach JOLANTA SYKUT-CEGIELSKA bierze udział w przetargach?
Najwięcej wygranych części JOLANTA SYKUT-CEGIELSKA ma w kategoriach: Usługi edukacyjne i szkoleniowe.
