JOANNA KUŹNIEWSKA
Od 13 lutego 2026 do 19 lutego 2026 JOANNA KUŹNIEWSKA złożył oferty w 1 postępowaniu i wygrywał przetargi u 1 zamawiającego, łącznie za 26 500 zł. Najwięcej wygrywa w kategorii Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej.
Dane od 1 stycznia 2025, odświeżane co tydzień
Postępowania
1
z ofertą firmy
Złożone oferty
2
osobno na każdą część
Wygrane części
1
w 1 postępowaniu
Skuteczność
100%
wygrane postępowania do wszystkich
Wartość wygranych
26 500 zł
średnio 26 500 zł na część
Zamawiający
1
z co najmniej jedną wygraną
Jak często JOANNA KUŹNIEWSKA bierze udział w przetargach
Złożone oferty i wygrane części w ostatnich 12 miesiącach
W jakich branżach specjalizuje się JOANNA KUŹNIEWSKA
Udział działów CPV wśród kodów wygranych części
Kto wygrywa przetargi w kategorii Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej
Wykonawcy z najwyższą wartością wygranych w ciągu 24 miesięcy
- 1LUX MED SP. Z O.O. Z214,58 mln zł
- 2
Z kim konkuruje JOANNA KUŹNIEWSKA w przetargach
Firmy, które najczęściej składały oferty w tych samych postępowaniach
| Konkurent | Wspólne postępowania | Wygrane części: JOANNA KUŹNIEWSKA do konkurenta |
|---|---|---|
| JUSTYNA NOWOSIELSKA-CHMIELEWSKABiała Piska | 1 | 1 : 6 |
Którzy zamawiający wybierają oferty JOANNA KUŹNIEWSKA
Zamawiający, u których firma wygrała najwięcej części
| Zamawiający | Wygrane części | Oferty wygrane | Wartość |
|---|---|---|---|
| 1 | 50% | 26 500 zł |
W których województwach JOANNA KUŹNIEWSKA wygrywa przetargi
Wygrane części według województwa zamawiającego
Ostatnio wygrane przetargi JOANNA KUŹNIEWSKA
Najnowsze rozstrzygnięcia na korzyść firmy
| Przetarg i zamawiający | Części | Wartość wygranej | Rozstrzygnięcie |
|---|---|---|---|
| Prowadzenie zajęć wczesnego wspomagania rozwoju dziecka (zajęć specjalistycznych) w związku z realizacją zadania wynikającego z programu kompleksowego wsparcia dla rodzin ,,Za życiem”Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna W Pyrzycach · zachodniopomorskie | 1 | 26 500 zł | 19.02.2026 |
W jakich przetargach startował JOANNA KUŹNIEWSKA
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
| Przedmiot zamówienia | Części z ofertą | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|---|
| Prowadzenie zajęć wczesnego wspomagania rozwoju dziecka (zajęć specjalistycznych) w związku z realizacją zadania wynikającego z programu kompleksowego wsparcia dla rodzin ,,Za życiem”ZachodniopomorskieZobacz, z kim konkurował | Część 6, Część 8 | Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna W Pyrzycach | Wygrana |
Najczęściej zadawane pytania o JOANNA KUŹNIEWSKA
Ile przetargów wygrał JOANNA KUŹNIEWSKA?
Od 13 lutego 2026 do 19 lutego 2026 JOANNA KUŹNIEWSKA złożył oferty w 1 postępowaniu i wygrał 1 z nich (100%). Łącznie to 1 wygrana część o wartości 26 500 zł.
U jakich zamawiających JOANNA KUŹNIEWSKA wygrywa przetargi?
Najwięcej części JOANNA KUŹNIEWSKA wygrał u zamawiających: Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna W Pyrzycach.
Z kim konkuruje JOANNA KUŹNIEWSKA w przetargach?
W tych samych postępowaniach co JOANNA KUŹNIEWSKA najczęściej startują: JUSTYNA NOWOSIELSKA-CHMIELEWSKA, KAROLINA MARKOWSKA, MIESZKOWSKA JOANNA, MAGDALENA GUT, BEATA FIGIEL, PATRYCJA LIPA. Z firmą JUSTYNA NOWOSIELSKA-CHMIELEWSKA spotkał się w 1 postępowaniu.
W jakich branżach JOANNA KUŹNIEWSKA bierze udział w przetargach?
Najwięcej wygranych części JOANNA KUŹNIEWSKA ma w kategoriach: Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej, .