Dane od 1 października 2025 do 1 października 2025
- Postępowania
- 1
- Wygrane postępowania
- 1
z ofertą tej firmy
wygrana choć jedna część
Profil konkurenta
U kogo wygrywa JIANGSU CICEL VACUUM TECONOLOGY CO., LTD i w jakim regionie. Czym się zajmuje — obok.
- Najczęstszy zamawiający
- Vogi Bartłomiej Bąk
- Najaktywniejszy region
- Podkarpackie
- Największa z ostatnich wygranych
- 468 500 złVogi Bartłomiej Bąk
Chcesz wiedzieć, z kim konkurujesz?
Sprawdź pełną historię ofert tego wykonawcy, jego konkurentów, ceny ofert i wyniki postępowań.
U jakich zamawiających najczęściej wygrywa
Wartość wygranych i średnia konkurencja dostępne w Mimira analiza rynku.
| Zamawiający | Wygrane części | Wartość wygranychłączna wartość zamówień | Średnia konkurencjailu wykonawców startowało | Skuteczność |
|---|---|---|---|---|
Vogi Bartłomiej Bąk | 1 |
Ostatnie wygrane przetargi
Zamawiający, wartość i data rozstrzygnięcia najnowszych wygranych.
| Przedmiot zamówienia | Wygrane części | Zamawiający | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|
| Zapytanie ofertowe nr 03a/FEPW/1.4/2025 na dostawę maszyny do nakładania powłok PVD wraz z peryferiami – 1 szt.PodkarpackieZobacz, z kim konkurował | Zapytanie ofertowe na dostawę maszyny PVD | Vogi Bartłomiej Bąk |
Co możesz sprawdzić w Mimira?
Ogłoszenia o wynikach mówią, kto wygrał. Analiza rynku Mimira dokłada resztę:
- kto konkurował z JIANGSU CICEL VACUUM TECONOLOGY CO., LTD w każdym postępowaniu
- ile firm złożyło oferty
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- za jaką kwotę rozstrzygnięto każdą część
- jak często JIANGSU CICEL VACUUM TECONOLOGY CO., LTD wygrywa u konkretnego zamawiającego
W jakich przetargach startował
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
- 1
- Postępowania
- 1
- Wygrane
- 100%
- Skuteczność
| Przedmiot zamówienia | Części z ofertą | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|---|
| Zapytanie ofertowe nr 03a/FEPW/1.4/2025 na dostawę maszyny do nakładania powłok PVD wraz z peryferiami – 1 szt.PodkarpackieZobacz, z kim konkurował |
Nie przegap, gdy JIANGSU CICEL VACUUM TECONOLOGY CO., LTD znów wystartuje
Ustaw obserwację wykonawcy, a dostaniesz powiadomienie, kiedy:
- złoży ofertę
- wygra przetarg
- pojawi się w nowym postępowaniu
Najczęściej zadawane pytania o JIANGSU CICEL VACUUM TECONOLOGY CO., LTD
Ile przetargów wygrał JIANGSU CICEL VACUUM TECONOLOGY CO., LTD?
JIANGSU CICEL VACUUM TECONOLOGY CO., LTD wygrał 1 części w 1 postępowaniu o łącznej szacunkowej wartości 468 500 zł. Oferty firmy wybrało 1 zamawiających, a skuteczność w postępowaniach, w których startowała, wynosi 100%.
Jakie są opinie o JIANGSU CICEL VACUUM TECONOLOGY CO., LTD?
Mimira nie zbiera opinii ani recenzji wykonawców. Sprawdzalny jest za to wynik przetargowy: od 1 października 2025 do 1 października 2025 firma złożyła oferty w 1 postępowaniu i wygrała 1. Każda z tych pozycji pochodzi z ogłoszenia o wyniku opublikowanego w BZP lub TED.
Jaki jest największy kontrakt JIANGSU CICEL VACUUM TECONOLOGY CO., LTD?
Najwyższa wartość wśród ostatnio rozstrzygniętych zamówień JIANGSU CICEL VACUUM TECONOLOGY CO., LTD to 468 500 zł – kontrakt udzielony przez Vogi Bartłomiej Bąk.
W jakich branżach JIANGSU CICEL VACUUM TECONOLOGY CO., LTD wygrywa przetargi?
Najwięcej zamówień JIANGSU CICEL VACUUM TECONOLOGY CO., LTD wygrywa w branżach: Maszyny przemysłowe. To właśnie w tych kategoriach CPV firma startuje najczęściej i notuje najwięcej korzystnych rozstrzygnięć.
Dla jakich zamawiających pracuje JIANGSU CICEL VACUUM TECONOLOGY CO., LTD?
Wśród instytucji, które najczęściej wybierają oferty JIANGSU CICEL VACUUM TECONOLOGY CO., LTD, znajdują się m.in. Vogi Bartłomiej Bąk. Zobacz ich profile, aby sprawdzić, kto jeszcze rywalizuje o te zamówienia.