PIEKARNIA-CUKIERNIA "PELLOWSKI" JAKUB PELLOWSKI
GDAŃSK · NIP 583-266-97-79
Główna działalność przetargowa: Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne · Usługi hotelarskie, restauracyjne i handlu detalicznego · Produkty rolnictwa, hodowli, rybołówstwa, leśnictwa i podobne
Dane od 10 stycznia 2025 do 5 września 2026
- Postępowania
- 117
- Wygrane postępowania
- 65
z ofertą tej firmy
wygrana choć jedna część
Profil konkurenta
U kogo wygrywa PIEKARNIA-CUKIERNIA "PELLOWSKI" JAKUB PELLOWSKI i w jakim regionie. Czym się zajmuje — obok.
- Najczęstszy zamawiający
- Uniwersytet Morski W Gdyni
- Najaktywniejszy region
- Pomorskie
- Największa z ostatnich wygranych
- 158 140 złUniwersytet Morski W Gdyni
Chcesz wiedzieć, z kim konkurujesz?
Sprawdź pełną historię ofert tego wykonawcy, jego konkurentów, ceny ofert i wyniki postępowań.
U jakich zamawiających najczęściej wygrywa
Wartość wygranych i średnia konkurencja dostępne w Mimira analiza rynku.
| Zamawiający | Wygrane części | Wartość wygranychłączna wartość zamówień | Średnia konkurencjailu wykonawców startowało | Skuteczność |
|---|---|---|---|---|
![]() | 15 |
Z kim najczęściej konkuruje
Wykonawcy, którzy składali oferty w tych samych postępowaniach co PIEKARNIA-CUKIERNIA "PELLOWSKI" JAKUB PELLOWSKI.
- PRZEDSIĘBIORSTWO SEZAMEK SP. Z.O.O43 wspólne postępowania · 21 wygranych części
- HURTOWNIA ROLNO-SPOŻYWCZA WITAMINA ADAM BEDNARCZUK SP.KOMANDYTOWO- AKCYJNA...39 wspólnych postępowań · 27 wygranych części
- 527235994738 wspólnych postępowań · 37 wygranych części
- ULA FOOD SP. Z O.O. SP. K.35 wspólnych postępowań · 17 wygranych części
- IGLOTEX DYSTRYBUCJA POLSKA SP. Z O.O.35 wspólnych postępowań · 14 wygranych części
Ostatnie wygrane przetargi
Zamawiający, wartość i data rozstrzygnięcia najnowszych wygranych.
| Przedmiot zamówienia | Wygrane części | Zamawiający | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|
| Zapytanie ofertowe nr 2/2026/FERS/3.1/UG/FIRR na usługi wyżywienia dla uczestników/czek i trenerów/-ek szkoleń w Projekcie „Dostępny UG 2.0”PomorskieZobacz, z kim konkurował | Zapytanie nr 2/2026/FERS/3.1/UG/FIRR na usługi wyż… | Fundacja Instytut Rozwoju Regionalnego |
Co możesz sprawdzić w Mimira?
Ogłoszenia o wynikach mówią, kto wygrał. Analiza rynku Mimira dokłada resztę:
- kto konkurował z PIEKARNIA-CUKIERNIA "PELLOWSKI" JAKUB PELLOWSKI w każdym postępowaniu
- ile firm złożyło oferty
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- za jaką kwotę rozstrzygnięto każdą część
- jak często PIEKARNIA-CUKIERNIA "PELLOWSKI" JAKUB PELLOWSKI wygrywa u konkretnego zamawiającego
W jakich przetargach startował
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
- 117
- Postępowania
- 65
- Wygrane
- 55.6%
- Skuteczność
| Przedmiot zamówienia | Części z ofertą | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|---|
| ZZ/77/055/U/26 Świadczenie usług cateringowych na potrzeby realizacji Projektu „Inżynier 5.0 - kształcenie na potrzeby gospodarki”PomorskieZobacz, z kim konkurował |
Nie przegap, gdy PIEKARNIA-CUKIERNIA "PELLOWSKI" JAKUB PELLOWSKI znów wystartuje
Ustaw obserwację wykonawcy, a dostaniesz powiadomienie, kiedy:
- złoży ofertę
- wygra przetarg
- pojawi się w nowym postępowaniu
Najczęściej zadawane pytania o PIEKARNIA-CUKIERNIA "PELLOWSKI" JAKUB PELLOWSKI
Ile przetargów wygrał PIEKARNIA-CUKIERNIA "PELLOWSKI" JAKUB PELLOWSKI?
PIEKARNIA-CUKIERNIA "PELLOWSKI" JAKUB PELLOWSKI wygrał 68 części w 117 postępowaniach o łącznej szacunkowej wartości 3,38 mln zł. Oferty firmy wybrało 41 zamawiających, a skuteczność w postępowaniach, w których startowała, wynosi 55.6%.
Jakie są opinie o PIEKARNIA-CUKIERNIA "PELLOWSKI" JAKUB PELLOWSKI?
Mimira nie zbiera opinii ani recenzji wykonawców. Sprawdzalny jest za to wynik przetargowy: od 10 stycznia 2025 do 5 września 2026 firma złożyła oferty w 117 postępowaniach i wygrała 65. Każda z tych pozycji pochodzi z ogłoszenia o wyniku opublikowanego w BZP lub TED.
Jaki jest największy kontrakt PIEKARNIA-CUKIERNIA "PELLOWSKI" JAKUB PELLOWSKI?
Najwyższa wartość wśród ostatnio rozstrzygniętych zamówień PIEKARNIA-CUKIERNIA "PELLOWSKI" JAKUB PELLOWSKI to 158 140 zł – kontrakt udzielony przez Uniwersytet Morski W Gdyni.
W jakich branżach PIEKARNIA-CUKIERNIA "PELLOWSKI" JAKUB PELLOWSKI wygrywa przetargi?
Najwięcej zamówień PIEKARNIA-CUKIERNIA "PELLOWSKI" JAKUB PELLOWSKI wygrywa w branżach: Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne, Usługi hotelarskie, restauracyjne i handlu detalicznego, Produkty rolnictwa, hodowli, rybołówstwa, leśnictwa i podobne, Meble (włącznie z biurowymi), wyposażenie, urządzenia domowe (z wyłączeniem oświetlenia) i środki czyszczące, . To właśnie w tych kategoriach CPV firma startuje najczęściej i notuje najwięcej korzystnych rozstrzygnięć.

