HURTOWNIA ROLNO-SPOŻYWCZA WITAMINA ADAM BEDNARCZUK SP.KOMANDYTOWO- AKCYJNA...
Elbląg · NIP 578-248-22-10
Główna działalność przetargowa: Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne · Produkty rolnictwa, hodowli, rybołówstwa, leśnictwa i podobne · Meble (włącznie z biurowymi), wyposażenie, urządzenia domowe (z wyłączeniem oświetlenia) i środki czyszczące
Dane od 10 stycznia 2025 do 24 sierpnia 2026
- Postępowania
- 132
- Wygrane postępowania
- 77
z ofertą tej firmy
Profil konkurenta
U kogo wygrywa HURTOWNIA ROLNO-SPOŻYWCZA WITAMINA ADAM BEDNARCZUK SP.KOMANDYTOWO- AKCYJNA... i w jakim regionie. Czym się zajmuje — obok.
- Najczęstszy zamawiający
- Szpital Miejski W Morągu Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością
- Najaktywniejszy region
- Pomorskie
- Największa z ostatnich wygranych
- 237 797 złZespół Szkolno-Przedszkolny Nr 2 W Gdańsku
Chcesz wiedzieć, z kim konkurujesz?
Sprawdź pełną historię ofert tego wykonawcy, jego konkurentów, ceny ofert i wyniki postępowań.
U jakich zamawiających najczęściej wygrywa
Wartość wygranych i średnia konkurencja dostępne w Mimira analiza rynku.
| Zamawiający | Wygrane części | Wartość wygranychłączna wartość zamówień | Średnia konkurencjailu wykonawców startowało | Skuteczność |
|---|---|---|---|---|
![]() | 4 |
Z kim najczęściej konkuruje
Wykonawcy, którzy składali oferty w tych samych postępowaniach co HURTOWNIA ROLNO-SPOŻYWCZA WITAMINA ADAM BEDNARCZUK SP.KOMANDYTOWO- AKCYJNA....
- PRZEDSIĘBIORSTWO SEZAMEK SP. Z.O.O70 wspólnych postępowań · 37 wygranych części
- 527235994768 wspólnych postępowań · 77 wygranych części
- MLH MARITA LAGA66 wspólnych postępowań · 61 wygranych części
- IGLOTEX DYSTRYBUCJA POLSKA SP. Z O.O.66 wspólnych postępowań · 27 wygranych części
- ALEX-POL ALOJZY SZCZERBA, ODDZIAŁ W LUBLEWIE GDAŃSKIM66 wspólnych postępowań · 16 wygranych części
Ostatnie wygrane przetargi
Zamawiający, wartość i data rozstrzygnięcia najnowszych wygranych.
| Przedmiot zamówienia | Wygrane części | Zamawiający | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|
| Dostawa artykułów spożywczychWarmińsko-mazurskieZobacz, z kim konkurował | 12, 13, 15 +1 | Szpital Miejski W Morągu Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością |
Co możesz sprawdzić w Mimira?
Ogłoszenia o wynikach mówią, kto wygrał. Analiza rynku Mimira dokłada resztę:
- kto konkurował z HURTOWNIA ROLNO-SPOŻYWCZA WITAMINA ADAM BEDNARCZUK SP.KOMANDYTOWO- AKCYJNA... w każdym postępowaniu
- ile firm złożyło oferty
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- za jaką kwotę rozstrzygnięto każdą część
- jak często HURTOWNIA ROLNO-SPOŻYWCZA WITAMINA ADAM BEDNARCZUK SP.KOMANDYTOWO- AKCYJNA... wygrywa u konkretnego zamawiającego
W jakich przetargach startował
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
- 132
- Postępowania
- 77
- Wygrane
- 58.3%
- Skuteczność
| Przedmiot zamówienia | Części z ofertą | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|---|
| ZP/28/2026 Postępowanie w trybie przetargu nieograniczonego na sukcesywne dostawy produktów spożywczych przez okres 12 miesięcyWarmińsko-mazurskieZobacz, z kim konkurował |
Nie przegap, gdy HURTOWNIA ROLNO-SPOŻYWCZA WITAMINA ADAM BEDNARCZUK SP.KOMANDYTOWO- AKCYJNA... znów wystartuje
Ustaw obserwację wykonawcy, a dostaniesz powiadomienie, kiedy:
- złoży ofertę
- wygra przetarg
- pojawi się w nowym postępowaniu
Najczęściej zadawane pytania o HURTOWNIA ROLNO-SPOŻYWCZA WITAMINA ADAM BEDNARCZUK SP.KOMANDYTOWO- AKCYJNA...
Ile przetargów wygrał HURTOWNIA ROLNO-SPOŻYWCZA WITAMINA ADAM BEDNARCZUK SP.KOMANDYTOWO- AKCYJNA...?
HURTOWNIA ROLNO-SPOŻYWCZA WITAMINA ADAM BEDNARCZUK SP.KOMANDYTOWO- AKCYJNA... wygrał 93 części w 132 postępowaniach o łącznej szacunkowej wartości 5,51 mln zł. Oferty firmy wybrało 69 zamawiających, a skuteczność w postępowaniach, w których startowała, wynosi 58.3%.
Jakie są opinie o HURTOWNIA ROLNO-SPOŻYWCZA WITAMINA ADAM BEDNARCZUK SP.KOMANDYTOWO- AKCYJNA...?
Mimira nie zbiera opinii ani recenzji wykonawców. Sprawdzalny jest za to wynik przetargowy: od 10 stycznia 2025 do 24 sierpnia 2026 firma złożyła oferty w 132 postępowaniach i wygrała 77. Każda z tych pozycji pochodzi z ogłoszenia o wyniku opublikowanego w BZP lub TED.
Jaki jest największy kontrakt HURTOWNIA ROLNO-SPOŻYWCZA WITAMINA ADAM BEDNARCZUK SP.KOMANDYTOWO- AKCYJNA...?
Najwyższa wartość wśród ostatnio rozstrzygniętych zamówień HURTOWNIA ROLNO-SPOŻYWCZA WITAMINA ADAM BEDNARCZUK SP.KOMANDYTOWO- AKCYJNA... to 237 797 zł – kontrakt udzielony przez Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 2 W Gdańsku.
W jakich branżach HURTOWNIA ROLNO-SPOŻYWCZA WITAMINA ADAM BEDNARCZUK SP.KOMANDYTOWO- AKCYJNA... wygrywa przetargi?
Najwięcej zamówień HURTOWNIA ROLNO-SPOŻYWCZA WITAMINA ADAM BEDNARCZUK SP.KOMANDYTOWO- AKCYJNA... wygrywa w branżach: Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne, Produkty rolnictwa, hodowli, rybołówstwa, leśnictwa i podobne, , . To właśnie w tych kategoriach CPV firma startuje najczęściej i notuje najwięcej korzystnych rozstrzygnięć.
