JAGIELLOŃSKIE CENTRUM INNOWACJI SP. Z O.O.
Kraków · NIP 676-226-66-85
Główna działalność przetargowa: Usługi badawcze i eksperymentalno-rozwojowe oraz pokrewne usługi doradcze · Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne · Usługi odbioru ścieków, usuwania odpadów, czyszczenia/sprzątania i usługi ekologiczne
Dane od 1 kwietnia 2025 do 24 kwietnia 2026
- Postępowania
- 18
- Wygrane postępowania
- 10
z ofertą tej firmy
wygrana choć jedna część
Profil konkurenta
U kogo wygrywa JAGIELLOŃSKIE CENTRUM INNOWACJI SP. Z O.O. i w jakim regionie. Czym się zajmuje — obok.
- Najczęstszy zamawiający
- Celon Pharma S.A.
- Najaktywniejszy region
- Mazowieckie
- Największa z ostatnich wygranych
- 423 612 złMedical Inventi S.A.
Chcesz wiedzieć, z kim konkurujesz?
Sprawdź pełną historię ofert tego wykonawcy, jego konkurentów, ceny ofert i wyniki postępowań.
U jakich zamawiających najczęściej wygrywa
Wartość wygranych i średnia konkurencja dostępne w Mimira analiza rynku.
| Zamawiający | Wygrane części | Wartość wygranychłączna wartość zamówień | Średnia konkurencjailu wykonawców startowało | Skuteczność |
|---|---|---|---|---|
![]() | 2 |
Z kim najczęściej konkuruje
Wykonawcy, którzy składali oferty w tych samych postępowaniach co JAGIELLOŃSKIE CENTRUM INNOWACJI SP. Z O.O..
- ASLAB SCIENCE P.S.A.3 wspólne postępowania · 1 wygrana część
- MABION S.A.2 wspólne postępowania · 1 wygrana część
- INSTYTUT BIOLOGII MEDYCZNEJ POLSKIEJ AKADEMI NAUK1 wspólne postępowanie · 1 wygrana część
- PHARMARON, INC.1 wspólne postępowanie · 1 wygrana część
- EKOTECHLAB MAREK KLEIN S.K.A.1 wspólne postępowanie · 1 wygrana część
Czego jeszcze nie widać na tej stronie
Ostatnie wygrane przetargi
Zamawiający, wartość i data rozstrzygnięcia najnowszych wygranych.
| Przedmiot zamówienia | Wygrane części | Zamawiający | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|
| ZAPYTANIE OFERTOWE nr 2/2026/M/RZMazowieckieZobacz, z kim konkurował | Usługa analizy dichroizmu kołowego dla substancji… | Celon Pharma S.A. | 24 kwietnia 2026 |
Co możesz sprawdzić w Mimira?
Ogłoszenia o wynikach mówią, kto wygrał. Analiza rynku Mimira dokłada resztę:
- kto konkurował z JAGIELLOŃSKIE CENTRUM INNOWACJI SP. Z O.O. w każdym postępowaniu
- ile firm złożyło oferty
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- za jaką kwotę rozstrzygnięto każdą część
- jak często JAGIELLOŃSKIE CENTRUM INNOWACJI SP. Z O.O. wygrywa u konkretnego zamawiającego
W jakich przetargach startował
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
- 18
- Postępowania
- 10
- Wygrane
- 55.6%
- Skuteczność
| Przedmiot zamówienia | Części z ofertą | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|---|
| ZAPYTANIE OFERTOWE nr 2/2026/M/RZMazowieckieZobacz, z kim konkurował |
Nie przegap, gdy JAGIELLOŃSKIE CENTRUM INNOWACJI SP. Z O.O. znów wystartuje
Ustaw obserwację wykonawcy, a dostaniesz powiadomienie, kiedy:
- złoży ofertę
- wygra przetarg
- pojawi się w nowym postępowaniu
Najczęściej zadawane pytania o JAGIELLOŃSKIE CENTRUM INNOWACJI SP. Z O.O.
Ile przetargów wygrał JAGIELLOŃSKIE CENTRUM INNOWACJI SP. Z O.O.?
JAGIELLOŃSKIE CENTRUM INNOWACJI SP. Z O.O. wygrał 10 części w 18 postępowaniach o łącznej szacunkowej wartości 735 305 zł. Oferty firmy wybrało 9 zamawiających, a skuteczność w postępowaniach, w których startowała, wynosi 55.6%.
Jakie są opinie o JAGIELLOŃSKIE CENTRUM INNOWACJI SP. Z O.O.?
Mimira nie zbiera opinii ani recenzji wykonawców. Sprawdzalny jest za to wynik przetargowy: od 1 kwietnia 2025 do 24 kwietnia 2026 firma złożyła oferty w 18 postępowaniach i wygrała 10. Każda z tych pozycji pochodzi z ogłoszenia o wyniku opublikowanego w BZP lub TED.
Jaki jest największy kontrakt JAGIELLOŃSKIE CENTRUM INNOWACJI SP. Z O.O.?
Najwyższa wartość wśród ostatnio rozstrzygniętych zamówień JAGIELLOŃSKIE CENTRUM INNOWACJI SP. Z O.O. to 423 612 zł – kontrakt udzielony przez Medical Inventi S.A..
W jakich branżach JAGIELLOŃSKIE CENTRUM INNOWACJI SP. Z O.O. wygrywa przetargi?
Najwięcej zamówień JAGIELLOŃSKIE CENTRUM INNOWACJI SP. Z O.O. wygrywa w branżach: Usługi badawcze i eksperymentalno-rozwojowe oraz pokrewne usługi doradcze, Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne, Usługi odbioru ścieków, usuwania odpadów, czyszczenia/sprzątania i usługi ekologiczne. To właśnie w tych kategoriach CPV firma startuje najczęściej i notuje najwięcej korzystnych rozstrzygnięć.
