IVOCLAR-VIVADENT POLSKA SP. Z.O.O.
Dane od 1 stycznia 2025, odświeżane co tydzień
Postępowania
1
z ofertą firmy
Złożone oferty
1
osobno na każdą część
Wygrane części
0
w 0 postępowaniach
Skuteczność
0%
wygrane postępowania do wszystkich
Wartość wygranych
—
suma kwot z ogłoszeń o wyniku
Zamawiający
0
z co najmniej jedną wygraną
Z kim konkuruje IVOCLAR-VIVADENT POLSKA SP. Z.O.O. w przetargach
Firmy, które najczęściej składały oferty w tych samych postępowaniach
| Konkurent | Wspólne postępowania | Wygrane części: IVOCLAR-VIVADENT POLSKA SP. Z.O.O. do konkurenta |
|---|---|---|
| TAG TECHNOLOGYŚwiętochłowice | 1 | 0 : 1 |
W jakich przetargach startował IVOCLAR-VIVADENT POLSKA SP. Z.O.O.
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
| Przedmiot zamówienia | Części z ofertą | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|---|
| Dostawa Zestawu frezującego CAD/CAM dla Gniedziejko Stomatologia Mikroskopowa s.c. Kinga Gniedziejko, Bartłomiej GniedziejkoLubelskieZobacz, z kim konkurował | Dostawa Zestawu frezującego CAD/CAM | Gniedziejko Stomatologia Mikroskopowa S.C.Kinga Gniedziejko, Bartłomiej Gniedzi… | Bez wygranej |
Otwarte przetargi w województwie mazowieckim
Do firmy IVOCLAR-VIVADENT POLSKA SP. Z.O.O. nie mamy jeszcze przypisanej wygranej części zamówienia.



WZ/331/2026/T/UE DOSTAWA ODBIORNIKA GNSS Z KONTROLEREM I OPROGRAMOWANIEM


Dostawa chlorku potasu 4 mol/dm3

Najczęściej zadawane pytania o IVOCLAR-VIVADENT POLSKA SP. Z.O.O.
Ile przetargów wygrał IVOCLAR-VIVADENT POLSKA SP. Z.O.O.?
Od 2025 roku IVOCLAR-VIVADENT POLSKA SP. Z.O.O. złożył oferty w 1 postępowaniu i wygrał 0 z nich (0%). Łącznie to 0 wygranych części o wartości —.
Z kim konkuruje IVOCLAR-VIVADENT POLSKA SP. Z.O.O. w przetargach?
W tych samych postępowaniach co IVOCLAR-VIVADENT POLSKA SP. Z.O.O. najczęściej startują: TAG TECHNOLOGY. Z firmą TAG TECHNOLOGY spotkał się w 1 postępowaniu.
