INTERTEK (SCHWEIZ) AG
Główna działalność przetargowa: Sprzęt laboratoryjny, optyczny i precyzyjny (z wyjątkiem szklanego) · Usługi badawcze i eksperymentalno-rozwojowe oraz pokrewne usługi doradcze · Produkty chemiczne
Dane od 1 sierpnia 2025 do 24 sierpnia 2026
- Postępowania
- 2
- Wygrane postępowania
- 1
z ofertą tej firmy
wygrana choć jedna część
Profil konkurenta
U kogo wygrywa INTERTEK (SCHWEIZ) AG i w jakim regionie. Czym się zajmuje — obok.
- Najczęstszy zamawiający
- Celon Pharma S.A.
- Najaktywniejszy region
- Mazowieckie
- Największa z ostatnich wygranych
- 436 850 złCelon Pharma S.A.
Chcesz wiedzieć, z kim konkurujesz?
Sprawdź pełną historię ofert tego wykonawcy, jego konkurentów, ceny ofert i wyniki postępowań.
U jakich zamawiających najczęściej wygrywa
Wartość wygranych i średnia konkurencja dostępne w Mimira analiza rynku.
| Zamawiający | Wygrane części | Wartość wygranychłączna wartość zamówień | Średnia konkurencjailu wykonawców startowało | Skuteczność |
|---|---|---|---|---|
![]() | 1 |
Z kim najczęściej konkuruje
Wykonawcy, którzy składali oferty w tych samych postępowaniach co INTERTEK (SCHWEIZ) AG.
- SGS INSTITUTE FRESENIUS1 wspólne postępowanie · 1 wygrana część
- LABORATORIUM ANALIZ CHEMICZNYCH SPARK-LAB SP. Z O.O.1 wspólne postępowanie · 0 wygranych części
Czego jeszcze nie widać na tej stronie
- ile firm złożyło oferty w każdym postępowaniu
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
Ostatnie wygrane przetargi
Zamawiający, wartość i data rozstrzygnięcia najnowszych wygranych.
| Przedmiot zamówienia | Wygrane części | Zamawiający | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|
| ZAPYTANIE OFERTOWE nr 2/2025/G/RZMazowieckieZobacz, z kim konkurował | Extractables and leachables study | Celon Pharma S.A. | 1 sierpnia 2025 |
Co możesz sprawdzić w Mimira?
Ogłoszenia o wynikach mówią, kto wygrał. Analiza rynku Mimira dokłada resztę:
- kto konkurował z INTERTEK (SCHWEIZ) AG w każdym postępowaniu
- ile firm złożyło oferty
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- za jaką kwotę rozstrzygnięto każdą część
- jak często INTERTEK (SCHWEIZ) AG wygrywa u konkretnego zamawiającego
W jakich przetargach startował
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
- 2
- Postępowania
- 1
- Wygrane
- 50%
- Skuteczność
| Przedmiot zamówienia | Części z ofertą | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|---|
| 2000000414 Zakup i dostawa usługi / Purchase and delivery of servicePomorskieZobacz, z kim konkurował |
Nie przegap, gdy INTERTEK (SCHWEIZ) AG znów wystartuje
Ustaw obserwację wykonawcy, a dostaniesz powiadomienie, kiedy:
- złoży ofertę
- wygra przetarg
- pojawi się w nowym postępowaniu