INSTYTUT MATKI I DZIECKA
Warszawa, mazowieckie · NIP 525-000-84-71
Od 11 czerwca 2025 do 23 września 2026 INSTYTUT MATKI I DZIECKA złożył oferty w 9 postępowaniach i wygrywał przetargi u 4 zamawiających, łącznie za 1,96 mln zł. Najwięcej wygrywa w kategorii Usługi edukacyjne i szkoleniowe.
Dane od 1 stycznia 2025, odświeżane co tydzień
Postępowania
9
z ofertą firmy
Złożone oferty
23
osobno na każdą część
Wygrane części
15
w 5 postępowaniach
Skuteczność
55,6%
wygrane postępowania do wszystkich
Wartość wygranych
1,96 mln zł
średnio 130 462 zł na część
Zamawiający
4
z co najmniej jedną wygraną
Jak często INSTYTUT MATKI I DZIECKA bierze udział w przetargach
Złożone oferty i wygrane części w ostatnich 12 miesiącach
W jakich branżach specjalizuje się INSTYTUT MATKI I DZIECKA
Udział działów CPV wśród kodów wygranych części
Kto wygrywa przetargi w kategorii Usługi edukacyjne i szkoleniowe
Wykonawcy z najwyższą wartością wygranych w ciągu 24 miesięcy
- 1POJAZDY SZYNOWE PESA BYDGOSZCZ S.A.434,85 mln zł
- 2
Z kim konkuruje INSTYTUT MATKI I DZIECKA w przetargach
Firmy, które najczęściej składały oferty w tych samych postępowaniach
| Konkurent | Wspólne postępowania | Wygrane części: INSTYTUT MATKI I DZIECKA do konkurenta |
|---|---|---|
| ALAB LABORATORIA SP. Z O.O.Warszawa | 2 | 4 : 13 |
Którzy zamawiający wybierają oferty INSTYTUT MATKI I DZIECKA
Zamawiający, u których firma wygrała najwięcej części
| Zamawiający | Wygrane części | Oferty wygrane | Wartość |
|---|---|---|---|
| 9 | 75% | 129 181 zł | |
Ostatnio wygrane przetargi INSTYTUT MATKI I DZIECKA
Najnowsze rozstrzygnięcia na korzyść firmy
| Przetarg i zamawiający | Części | Wartość wygranej | Rozstrzygnięcie |
|---|---|---|---|
| Kompleksowa usługa edukacyjna polegająca na realizacji kursów specjalizacyjnych dla lekarzy uczestniczących w procesie kształcenia specjalizacyjnegoCentrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego · mazowieckie | 3 | 42 023 zł | 12.08.2026 |
| KBL/2/2026 - Konkurs ofert w zakresie realizacji badań diagnostycznych – laboratoryjnych i genetycznych dla Instytutu „CZMP”Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki · łódzkie | 4 | 259 750 zł | 01.05.2026 |
W jakich przetargach startował INSTYTUT MATKI I DZIECKA
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
| Przedmiot zamówienia | Części z ofertą | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|---|
| 83.2026 Świadczenie usług medycznych w ramach projektu LiBRha dla Katedry i Kliniki Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej Uniwersytetu Medycznego we WrocławiuDolnośląskieZobacz, z kim konkurował | Część 11 | Uniwersytet Medyczny Im. Piastów Śląskich We Wrocławiu | Bez wygranej |
Najczęściej zadawane pytania o INSTYTUT MATKI I DZIECKA
Ile przetargów wygrał INSTYTUT MATKI I DZIECKA?
Od 11 czerwca 2025 do 23 września 2026 INSTYTUT MATKI I DZIECKA złożył oferty w 9 postępowaniach i wygrał 5 z nich (55,6%). Łącznie to 15 wygranych części o wartości 1,96 mln zł.
Jaki jest NIP firmy INSTYTUT MATKI I DZIECKA?
NIP firmy INSTYTUT MATKI I DZIECKA to 525-000-84-71. Siedziba firmy: Warszawa.
U jakich zamawiających INSTYTUT MATKI I DZIECKA wygrywa przetargi?
Najwięcej części INSTYTUT MATKI I DZIECKA wygrał u zamawiających: Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego, Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki, Szpital Bielański Im. Ks. J. Popiełuszki Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej, Szpital Kliniczny Im. Karola Jonschera Uniwersytetu Medycznego Im. Karola Marcinkowskiego W Poznaniu.
Z kim konkuruje INSTYTUT MATKI I DZIECKA w przetargach?
W tych samych postępowaniach co INSTYTUT MATKI I DZIECKA najczęściej startują: ALAB LABORATORIA SP. Z O.O., , , , , . Z firmą ALAB LABORATORIA spotkał się w 2 postępowaniach.



